dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

4 250 zł170 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:170 m²

Transakcja : Wynajem domu dla pracowników cena: 15 - 25 zł /osoby za dobę w zależności od standardu pokoju pokoju lokalizacja: łódź Bałuty dane ogólne Typ działki: budowlana Powierzchnia : 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 800 000 zł489 m² 5 725,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 549 m²

Transakcja : Sprzedaż luksusowej willi w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. > cena: 2 800 000 zł lokalizacja : Arturówek dane ogólne Typ działki: budowlana Wymiary działki : front ok. 27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin

Marysin,Łódź

1 445 000 zł220 m² 6 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowy w pełni wykończony ,nowoczesny dom, wybudowany w 2014r z najwyższej jakości materiałów dom o powierzchni 220m2 położony na Marysinie pomiędzy Julianowem a Arturówkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mrówcza

Bałuty,Łódź

1 050 000 zł435 m² 2 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem i otynkowany. Dach kryty blachodachówką, okna pcv. Co. olejowe, kominek. Parter: salon (terakota) połączony z kuchnią, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

630 000 zł230 m² 2 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Narożny segment urządzony w stylu klasycznym. Powierzchnia użytkowa 230 m2 .Wielkość działki 335 m2. Na parterze znajduje się : kuchnia wraz z jadalnią i wyjściem na taras oraz ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta suk-dw-4659 wynajem : domu lub 2 mieszkań po 150mkw ("0"=150 mkw i Ip =150 mkw)+ piwnice każde mieszkanie po 4000 zł A całość 8000zł parter - 5 pokoi + 2 halle+kuchnia (wyposażona).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

789 999 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Piękny dom zlokalizowany w willowej dzielnicy Łodzi. Dom wykonano zgodnie z projektem indywidualnym - bardzo ładna, oryginalna bryła. Dom jednorodzinny, doskonale wkomponowany w działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

649 999 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży solidny, całkowicie podpiwniczony dom z 2000 roku na działce o powierzchni 1000 m2 w Łagiewnikach. Dom o powierzchni użytkowej 160 m2, podzielony na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży nieduży dom całoroczny w Łagiewnikach, zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum Łodzi, zgierza i Strykowa. Dom ok 100 m 2 , z 1980 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 550 000 zł301 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żubardź

Żubardź,Łódź

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Żubardź 100m2 działka ok. 300m2 bez prowizji od kupującego! Dom o powierzchni 100m2 zlokalizowany na Żubardziu. Okolice Manufaktury. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni i miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 400 000 zł362 m² 3 867,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:815 m²

Piękne dwa domy o powierzchni ok 362m2 wolnostojący zlokalizowany na Julianowie, w otoczeniu zieleni. Powierzchnia działki ok. 815m2. Okolice cicha i spokojna. Dwie kondygnacje. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

830 000 zł280 m² 2 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dwa domy na jednej działce 280m2 działka 1190m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwa domy na jednej działce, usytuowane w okolicy lasu Łagiewnickiego na pięknym zielonym osiedlu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Masłochów

Bałuty,Łódź

860 000 zł 1 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Do sprzedania w pełni wykończony dom ,położony w świetnej lokalizacji Łódź Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czcibora

Bałuty Zachodnie,Łódź

460 000 zł247 m² 1 862,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle Czcibora dom pod lasem Osiedle domów jednorodzinnych Czcibora to kameralna inwestycja zaprojektowana przez nas głównie z myślą o osobach aktywnych zawodowo, pragnących zamieszkać we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

850 000 zł493 m² 1 723,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:660 m²

Opis nieruchomości: w sprzedaży dom wolnostojący w Łodzi, dzielnica : Julianów. Powierzchnia całkowita nieruchomości: 493,24m2, użytkowa : 326,54m2. Rok budowy budynku zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rogi

Rogi,Łódź

4 000 zł320 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:758 m²

Transakcja : Wynajem dla 30 pracowników koszt 4000zł (można wynająć kondygnację dla 15osób za 2000zł , kaucja: ) + prąd, woda, gaz, kaucja lokalizacja: rogi działka budowlano rzemieślnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Rogi

Rogi,Łódź

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta: suk-ds-7082 transakcja : Sprzedaż skrajnego segmentu z budynkiem produkcyjnym gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! lokalizacja : rogi działka budowlano rzemieślnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

509 999 zł200 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Mam do sprzedania bardzo ładny dom na Bałutach w bliskiej odległości od lasu Łagiewnickiego. Dom jest bardzo zadbany. Składa się z pięciu pokoi , salonu , kuchni , jadalni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

912 000 zł270 m² 3 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży piękny dom idealny pod dom opieki. Doskonała lokalizacja. 15 minut samochodem od centrum Łodzi. Blisko lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze. Dom piętrowy z użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

649 000 zł410 m² 1 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Sprzedam dom idealny do zamieszkanie i prowadzenia działalności gospodarczej. Rok budowy 1995. Dom budowany w technologi tradycyjnej z cegły kratówki. Między ścianami ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom mieszkalny z możliwością adaptacji na biuro, punkt handlowo-usługowy lub gabinety lekarskie. Przedmiotowa nieruchomość o pow. 200 m.kw. posadowiona na działce o pow. 900 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 990 000 zł256 m² 11 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom dla wyjątkowych klientów. Elegancka i imponująca bryła domu zapowiada niesamowite wnętrze pełnej uroków kaskadzie kolumn i łagodnych luków oddzielających: kuchnie, jadalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złocieniowa

Radogoszcz,Łódź

649 000 zł250 m² 2 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy oryginalny zadbany dom (pół bliźniaka) na Radogoszczu w okolicy ulicy Złocieniowej. Bardzo oryginalny, nowatorski projekt. Jest to budynek jednopiętrowy zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 250 000 zł278 m² 8 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu dom wykończony w bardzo wysokim standardzie - budowany przez właścicieli z materiałów najwyższej jakości jako docelowe lokum. Plany mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

599 000 zł255 m² 2 349,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Wolnostojący dom w rejonie ulic: łagiewnicka, inflancka, strykowska Numer oferty w biurze: ds-1105 Do sprzedaży wolnostojący, murowany dom o powierzchni użytkowej 166m2 (pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Marysin

Marysin,Łódź

10 000 zł348 m² 28,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w wysokim standardzie na Bałutach Numer oferty w biurze: dw-233 Do wynajęcia wolnostojący dom z cegły z czterema kondygnacjami o pow. użytkowej 348 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Sasanek

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Willa przedwojenna Julianów! W I R T U A L N Y S P A C E R P O N I E R U C H O M O Ś C I! Nr oferty w biurze ds-922 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin

Marysin,Łódź

310 000 zł95 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:276 m²

Parterowy dom z małą działką! okazja! Numer oferty w biurze: ds-1103 Oferujemy do sprzedania parterowy, częściowo do odświeżenia 3-pokojowy dom o powierzchni użytkowej 95 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

499 000 zł219 m² 2 276,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom na granicy Łodzi i Zgierza! Super oferta! Nr oferty w biurze ldr-ds-1019 Do sprzedaży wolnostojący dwukondygnacyjny dom, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 176 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czcibora

Bałuty,Łódź

499 000 zł247 m² 2 020,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle domów jednorodzinnych Czcibora to kameralna inwestycja zaprojektowana przez nas głównie z myślą o osobach aktywnych zawodowo, pragnących zamieszkać we własnym domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

atrakcyjnie położony dom wolnostojacy, o powierzchni 100 mkw, wzniesiony w technologii tradycyjnej (cegła pełna), oddany do użytku w 1969 roku. Podpiwniczenie (50 mkw): 3 pomieszczenia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Bałuty,Łódź

385 000 zł 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bałuty

Bałuty,Łódź

510 000 zł260 m² 1 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sześciopokojowy dom o powierzchni 260 m.kw. Pełen możliwości, idealny dla rodziny trzy, czteroosobowej. Dom po remoncie zewnętrznym w 2010 roku. W środku nadaje się do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rogi

Rogi,Łódź

1 200 zł90 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta: suk-ds-7082 transakcja : Wynajem skrajnego segmentu gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! lokalizacja : rogi działka budowlano rzemieślnicza ogrodzenie siatka metalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 295 000 zł198 m² 6 540,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom o powierzchni 198 m2 na działce 1150 m2. Zachęcamy do obejrzenia załączonego filmu celem lepszego zorientowania się w przestrzeni wnętrza i otoczenia: w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cena do negocjacji!możliwość zakupu w lipcu 2015 r.- do tego czasu dom jest wynajmowany.Proponujemy do sprzedaży segment środkowy,zadbany,trzy kondygnacje.Na pierwszym poziomie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom posadowiony w środowisku przemysłowym świetna lokalizacja na warsztat samochodowy , wulkanizacja , siedziba firmy , bliskość trasy A1. Dom murowany z lat 50-tych poddany częściowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łagiewnicka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 690 000 zł513 m² 3 296,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaż luksusową rezydencję znajdującą się na Bałutach Julianowie w okolicy ulicy Łagiewnickiej. Najwyższy standard wykończenia, atutem jest alarm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

7 000 zł215 m² 32,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-