dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter w segmencie o bardzo dobrym standardzie o powierzchni 42 m2 położony jest na osiedlu Radogoszcz. Całkowicie umeblowany, w wyposażeniu mieszkania jest lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszamy do oglądania! nieruchomość na julianowie, idealna dla dużej rodziny! Niedaleko szkoły, przedszkole, punkty handlowo-usługowe! W pobliżu tereny zielone Park Julianowski, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 990 zł100 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego z oddzielnym wejściem na willowym osiedlu, na Julianowie! Oferta idealna dla rodziny lub dla firmy. Blisko prywatne przedszkole, szkoła. Czynsz najmu: 1990 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

9 500 zł511 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Luksusowa rezydencja do wynajmu znajduje się na Bałutach w okolicy ulicy Łagiewnickiej. Najwyższy standard wykończenia, atutem jest alarm z monitoringiem, garaż na dwa samochody (brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

620 000 zł269 m² 2 303,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Zapraszamy do oglądania! segment środkowy na osiedlu liściasta B! spokojna lokalizacja, w pobliżu tereny zielone! segment O szerokości 9 M! Niedaleko szkoły, przedszkole, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 200 zł90 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek mieszkalny Z dobrym dojazdem do A2! Parterowy dom mieszkalny w zabudowie segmentowej z lat 60-tych, murowany, w stanie technicznym do zamieszkania. Parter: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym I W dobrej lokalizacji! 1) Parterowy dom mieszkalny w zabudowie segmentowej z lat 60-tych, murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 300 000 zł368 m² 3 532,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Pięknie położony dom w najbardziej prestiżowej dzielnicy willowej Łodzi.Bardzo ładna bryła domu z dużymi oknami mahoniowymi,dach wielospadowy pokryty dachówką ceramiczną.Oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

6 500 zł258 m² 25,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 182 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji! transakcja - Czynsz najmu 6500 zł + opłaty eksploatacyjne Kaucja- dwumiesięczny czynsz najmu Okres najmu: min 1 rok dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 150 000 zł600 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Nr wew. 338/11 okazja! Rewelacyjna oferta np na dom opieki, placówkę opiekuńczą itp. Dom wolnostojący z basenem w rewelacyjnej lokalizacji. Z tyłu działki hala. Dom do pilnej sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 400 000 zł680 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nr wew. 344/04 Elegancki dom do sprzedaży. Dane ogólne Typ działki: budowlana Wymiary działki: front ok. 46 m kształt: prostokąt Ogrodzenie: z trzech stron

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 350 000 zł480 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy dom zaprojektowany przez architekta na dużej zagospodarowanej działce,urządzonej przez znanych łódzkich ogrodników. Dom składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

2 300 000 zł370 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny i przestronny dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie również domy jednorodzinne. Nieruchomość dwukondygnacyjna, powstała w 2000 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

1 350 000 zł270 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży dom w pięknej okolicy w sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego. Wybudowany w 1994 r z pustaka ceramicznego, otynkowany i ocieplony. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

zadbany,komfortowy dom w zabudowie szeregowej wykończony starannie ,dobrymi materiałami.W przyziemiu znajduje się garaż na dwa samochody,przedpokój z szafą KOMANDOR,HALL,POKÓJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Duży dom wolnostojący z częścią zaadaptowaną na gabinety medyczne na parterze. Pozostała część (piętro i poddasze) mieszkalne. Częściowo utwardzona kostką brukową działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strykowska

Bałuty,Łódź

1 295 000 zł198 m² 6 540,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy dom na budującym się ekskluzywnym osiedlu o powierzchni 198 m2 na działce 1150 m2. Oferta ekskluzywna na wyłączność! Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający. Właściciel dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia dom na prestiżowym,grodzonym i monitorowanym osiedlu,bardzo bezpieczny wyposażony w instalację alarmową,wjazd na osiedle kontrolowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrześnieńska

Bałuty,Łódź

1 450 000 zł1 307 m² 1 109,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:600

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bałuty. Do sprzedaży kamienica w dobrym stanie. Budynek frontowy czterokondygnacyjny, budynek lewej oficyny trzykondygnacyjny oraz budynek gospodarczy dwukondygnacyjny , lokal użytkowy w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży dom o powierzchni 120 m2 na działce 450 m2. Ogólne warunki: powierzchnia: 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży willa modernistyczna z 1938 roku parter: 109 m2: cztery pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

610 000 zł260 m² 2 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży dom szeregowy położony w osiedlu domów julianów parter: kuchnia 17 m, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży ładny dom położony w spokojnej okolicy na słonecznej działce. Ulica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przelotna

Bałuty,Łódź

365 000 zł150 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z działką na Bałutach,bardzo dobra lokalizacja ; dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony wszystkie media:woda,kanalizacja miejska,prąd,siła ,łącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Bliżniak 180M2 bałuty Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 180m2 w tym powierzchnia mieszkalna to około 110m2. Działka 465m2. Parter;kuchnia,salon około 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom z 2010 roku w Rąbieniu ab. Dom o powierzchni mieszkalnej 125m2 +garaż 26m2. Parter;salon z jadalnią z kominkiem,kuchnia,łazienka,garaż Poddasze;2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom 110m2 na działce 450m2 w Łagiewnikach. Piętro;salon z kominkiem,kuchnia,łazienka,3 pokoje,duży balkon. Na parterze znajduje się dobrze prosperujący sklep. Właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

640 000 zł147 m² 4 353,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom 142m2 na działce 1000m2 w Rąbieniu.Dom wybudowany w 2003roku, materiał budowlany beton komórkowy. Dach dachówka ceramiczna. Parter'salon z jadalnią z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:609 m²

Do sprzedania mały domek 100m2 na działce 609m2 w okolicach ul.Wycieczkowej. Piwnica;100m2 pod całym budynkiem. Dom wybudowany w latach 70-tych. Piętro;3 pokoje,kuchnia,łazienka,wc,taras. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

730 000 zł250 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment środkowy położony w bardzo zielonej cichej i spokojnej okolicy z bardzo ładnie zagospodarowanym ogródkiem.Powierzchnia działki 300 m2 ogrodzenie murowano-drewniane. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

630 000 zł360 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji: 4709. Na sprzedaż segment środkowy położony w osiedlu domów Julianów Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bałuty

Bałuty,Łódź

580 000 zł250 m² 2 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis: do sprzedaży pół bliźniaczego domu. Dom położony w cichej, spokojnej okolicy, w niedalekiej odległosci od Arturówka przyziemie: pod całością domu .Dwa pomieszczenia gospodarcze/ 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Łódź Bardzo ładny dom wolno stojący o ciekawej architekturze, w dzielnicy Łódź-Bałuty. Dom w spokojnym miejscu z dogodnym dojazdem do centrum. Aktualnie składa się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Opis ogólny przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom mieszkalny Z poddaszem użytkowym O pow.: 120 MKW. Wybudowany W latach 50' wymagający kapitalnego remontu. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

4 380 000 zł937 m² 4 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 303 m²

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja w dzielnicy Bałuty na osiedlu Julianów, o powierzchni użytkowej 936,81m2. Dom składa się z wielu łazienek, sypialni, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Uwaga! opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rozbudowany w 2014 roku 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, poddasze użytkowe) dom mieszkalny o powierzchni użytkowej: 178 mkw. oraz duży, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

545 000 zł245 m² 2 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

- oferta na wyłączność zadbany, środkowy segment położony na teofilowie W cichym miejscu, ok 5 min do przystanku na ul. Rojnej wysokie piwnice - pow. ok 59 mkw poziom wejścia - kuchnia - ok 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

590 000 zł313 m² 1 884,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży segment położony w osiedlu Liściasta. W okolicy żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Doły

Doły,Łódź

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży dom 7 pokojowy położony w osiedlu Doły na Bałutach parter: cztery pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Wynajmujący Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do wynajęcia parter domu z oddzielnym wejściem i ogrodem. Dom w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 500 000 zł340 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:806 m²

Dwa domy O łącznej powierzchni 650 mkw. Wykończonych W wysokiej jakości! W super lokalizacji! (sąsiedztwo julianowa). Budynek mieszkalny O pow. 340 mkw. Idealny również na.