Serce 0 Ulubione

Domy Łódź Osiedle Bałuty-Centrum

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

1 400 000 zł229 m² 6 113,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:448 m²

Bałuty, rejon ulicy Limanowskiego Dom mieszkalny z potencjałem Możliwość adaptacji części niewykorzystanej powierzchni na powiększenie mieszkania, urządzenie drugiego lub do wykorzystania na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Posiadamy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 240 m2 znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji idealny punkt na prowadzenie działalności gospodarczej ( kliniki; stomatologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Bałuty-Centrum,Łódź

999 000 zł192 m² 5 203,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

:dodatkowe informacje Okna: pcv Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Rodzaj domu: jednorodzinny Pokrycie dachu: blacha Powierzchnia użytkowa [m2]:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łagiewnicka

Bałuty-Centrum,Łódź

1 850 000 zł457 m² 4 048,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż kamienica położona przy ul. Łagiewnickiej 96 w Łodzi. Budynek składa się z 17 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 421 m oraz 1 lokalu użytkowego (36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bałuty-Centrum,Łódź

1 349 000 zł234 m² 5 764,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:386 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jedyną taką nieruchomość w Łodzi. Kamienica pośród ekskluzywnych apartamentowców idealnie nadaje się na przychodnię, gabinet lub rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sasanek

Bałuty-Centrum,Łódź

7 000 zł270 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia ciepły przestronny skrajny dom szeregowy położony w Łodzi w dzielnicy Julianów - Bałuty przy ulicy Sasanek. Cicha spokojna okolica z dużą ilością zieleni, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żubardź

Żubardź,Łódź

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Żubardź 100m2 działka ok. 300m2 bez prowizji od kupującego! Dom o powierzchni 100m2 zlokalizowany na Żubardziu. Okolice Manufaktury. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni i miejsc.