dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Bałuty

668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawelska

Doły,Łódź

234 500 zł34 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej cenie! Tylko 6 900ł za m Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4 piętrze w wyjątkowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podrzeczna

Doły,Łódź

375 000 zł48 m² 7 846,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 47,79 m | Centrum Łodzi | 3 min od Manufaktury Cena: 375 000 zł Powierzchnia: 47,79 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/4 Forma własności: pełna własność Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Doły,Łódź

330 000 zł44 m² 7 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji - ul. Bracka. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych oraz łatwy dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Julianów,Łódź

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przestronne 2 pokoje z widokiem na Julianów potencjał, który urzeka! Ta oferta na łódzkim Julianowie to rzadka okazja 53 m czystego potencjału, ogromny salon i widok, który każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość

Bałuty,Łódź

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy o pow. 33 m kw., położone w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zmienna

Doły,Łódź

299 000 zł36 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Fantastyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Doły przy ul. Zmiennej. Nieruchomość składa się z niezwykle przestronnego ( 21,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Julianów,Łódź

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świtezianki | radogoszcz | nowy apartament | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 48 m 2 , położony na czwartym piętrze nowego budynku z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bałuty,Łódź

750 000 zł82 m² 9 187,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 12.04.2026 Wyjątkowy dwustronny apartament na 8 piętrze Argentum, bez sąsiadów nad głową. Ogrodzony nowoczesny budynek dający prywatność i bezpieczeństwo mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malwowa

Julianów,Łódź

2 250 000 zł366 m² 6 147,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam dom pełen interesujących możliwości adaptacyjnych, bardzo zadbany, elegancki i zlokalizowany na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrenki

Radogoszcz,Łódź

415 000 zł44 m² 9 325,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 mkw, położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Syrenki. Lokal jest w stanie do wprowadzenia, po częściowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Bałuty Zachodnie,Łódź

379 000 zł40 m² 9 456,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: ul. Lechicka, [łódź] Cena mieszkania: 398 000 Miejsce parkingowe: 20 000 zł (dodatkowo płatne) Powierzchnia: 40,08 m Balkon: 5,33 m Piętro: 1/ 2 Rok oddania budynku: grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Niezapominajki

Bałuty,Łódź

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować, przestronny obiekt o powierzchni 360 m na sprzedaż stanowiący połowę domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

495 000 zł59 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niektóre mieszkania są jak kromka chleba zwyczajne, przewidywalne. To jest jak kremówka. Złocista, lekka, z delikatną warstwą waniliowego kremu i chrupiącą górą z cukrem pudrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** Rezerwacja do 10 kwietnia 2026 roku *** Przestronne mieszkanie z potencjałem | 69,75 m | 8. piętro | ul. Zgierska, łódź $$$ Cena: 499 000 zł Na sprzedaż oferuję funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

3 000 zł59 m² 50,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się.