dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Bałuty

669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wersalska

Bałuty,Łódź

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal biurowy z potencjałem na powierzchnię open space położony w komunikacyjnie doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Wersalską oraz Świętej Teresy, w pobliżu dróg: s14,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Marzysz o komfortowym życiu w zielonej enklawie, a jednocześnie blisko centrum miasta? Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, które spełni Twoje oczekiwania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Radogoszcz,Łódź

779 000 zł75 m² 10 386,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis Nieruchomości: na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 75m , położone na pierwszym piętrze jednego z kameralnych budynków na zamkniętym osiedlu Radogoszcz, łódź. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bałuty,Łódź

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opis Zamieszkaj na zamykanym osiedlu w centrum miasta. Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrzę w bloku w dzielnicy Łódź -stare Miasto na ul. Wrocławska 10 Mieszkanie posiada duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukaszewska

Bałuty,Łódź

552 160 zł68 m² 8 155,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:46 m²

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w cichym zakątku Łodzi! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie w segmencie powstającym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem położonego w Łodzi przy ul. Traktorowej 94a. Mieszkanie o powierzchni ok 40 m2 znajduje się na 8 p. w wieżowcu. Lokal wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje I piętro radogoszcz Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze- własnościowe o powierzchni 54m, usytuowane na i pietrze bloku na osiedlu Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

435 000 zł57 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie mieszczące się na dziewiątym piętrze w wieżowcu, które może stać się Twoim nowym domem. Po wejściu do mieszkania zostaniesz przywitany przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

349 000 zł37 m² 9 359,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu to urocze dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. To mieszkanie to prawdziwy klejnot, który przeszedł niedawno gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

1 400 zł33 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Opłaty: 1400 zł. ( odstępne dla właściciela)+ 500 zł. ( zaliczka na opłaty mieszkaniowe)+ prąd Kaucja: 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiankowa

Radogoszcz,Łódź

1 690 zł50 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Wiankowej 11. *Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. *Duże i funkcjonalne. *Ogrzewanie miejskie, 3 piętro. *Powierzchnia 50 m2. Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

310 000 zł44 m² 6 996,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

"Przemęczony i senny zlew przecieka kuchenny Kaloryfer jak mysz się poci też Z góry na dół kałuże przepływają po sznurze Nie od deszczu mokrym lecz od łez Bo w Krakowie na Brackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Chochoła

Teofilów,Łódź

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Do sprzedania dom położony w malowniczej okolicy na obrzeżach Łodzi. Dom jednorodzinny o powierzchni 150m2 z możliwością adaptacji parteru co automatycznie zwiększy metraż. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

499 000 zł44 m² 11 310,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3 Pokojowe Mieszkanie z Garażem Blisko Manufaktury! Cena: 499 000 zł Miejsce w garażu: 40 000 zł Powierzchnia: 44,12 m Forma Własności: pełna własność Liczba Pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Julianów,Łódź

12 zł/m²500 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Do wynajęcia duży, solidny, wolnostojący dom zbudowany w technologii tradycyjnej pokryty położony w Łodzi w dzielnicy Bałuty, wśród budynków jednorodzinnych na Julianowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Rogi,Łódź

8 700 000 zł1 000 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 544 m²

Ekskluzywna i wszystko mająca willa Imponująca powierzchnią, zaskakująca oryginalnymi rozwiązaniami, zachwycająca jakością i swą wszechstronnością. Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Bałuty,Łódź

369 000 zł52 m² 7 077,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Niestraszne jest Ci wchodzenie po schodach? Poszukujesz mieszkania do którego możesz się wprowadzić? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Bałutach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

395 000 zł56 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Komfortowe mieszkanie Z widokiem na zielony skwer na radogoszczu Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m 2 z balkonem, na osiedlu Radogoszcz Wschód z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sporna

Bałuty,Łódź

1 390 zł38 m² 36,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Spornej 72. *Ogrzewanie miejskie, 38 m2, 2 piętro. *Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonale skomunikowanym punkcie Łodzi niedaleko zbiegu ulic Sporna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Bałuty,Łódź

329 000 zł55 m² 5 947 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hej. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, rozkładowe, położone na parterze bloku z cegły przy ul. Wróbla w Łodzi na Bałutach. Powierzchnia mieszkania to 55,32 m2, do którego przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Bałuty-Centrum,Łódź

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szanowni Państwo, oferuję słoneczne, wyremontowane i urządzone mieszkanie, w dobrej lokalizacji na osiedlu Bałuty blisko centrum handlowego Manufaktura. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Media miejskie Czynsz 400zł Komórka lokatorska ,loggia Ekspozycja okien zachód Mieszkanie bardzo dobrym punkcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Współzawodnicza

Bałuty,Łódź

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tel. Wszystkie oferty na stronie: jeżeli poszukują państwo fajnego mieszkania dla siebie lub studenta/ki to alternatywa jest dla ciebie :). Lokalizacja: łódź - Bałuty okolice ul. Współzawodniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Bałuty,Łódź

269 000 zł38 m² 7 049,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Uwaga: rezerwacja do soboty 11.11.2023 Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w ceglanym bloku na Starym Mieście, Bałutach, w pobliżu ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania, które łączy w sobie harmonię z naturą, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Wzniesień Łódzkich,Łódź

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Willa dla wielbicieli nowoczesności, elegancji i samowystarczalności. A może, chcecie zmienić dotychczasowy styl życia i domu jednocześnie, to także oferta dla Was. Sama lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

227 000 zł38 m² 6 027,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3, 37,66 m2, IV p./IVp , Teofilów A, ul. Plantowa. Doskonała oferta, cicha, spokojna, zielona okolica, wygodny dojazd do centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gandhiego 6. *Bardzo blisko centrum! *1 km od Manufaktury. *Miejskie ogrzewanie, 45m2, 3 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gibalskiego

Bałuty,Łódź

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferta wyłącznie w naszym biurze opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Marysin,Łódź

275 000 zł46 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z dwóch pokoi o powierzchni 46.20 m2 w pełnym rozkładzie, w okolicach ul. Zielnej, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Bałuty,Łódź

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,82 m w stanie do remontu, znajduję się na 9 piętro w 10-piętrowym bloku z lat 1960 Łódź, bałuty, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

242 000 zł39 m² 6 237,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Stylu Halloween do Remontu Szukasz mieszkania, które od razu rzuci Cię w wir halloweenowej zabawy? To mieszkanie o powierzchni 38,8 m na trzecim piętrze jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, ciche mieszkanie dla studentów, które znajduje się na 9-tym piętrze wieżowca z nowoczesną windą. Mieszkanie znajduję się na rogu ulicy Lutomierskiej i Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

287 000 zł45 m² 6 377,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Olsztyńskiej w cichej i spokojnej okolicy. Rozkład Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

329 000 zł47 m² 7 067,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

46 mkw / 2 pokoje / balkon Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą dwupokojowego mieszkania na czwartym piętrze wieżowca, położonego na Teofilowie w Łodzi. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (46,7 mkw) przy ul. Zgierskiej. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dla osób ceniących sobie komfort i przestrzeń Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie Metraż 59,72m2 1 piętro w bloku 4 pietrowym Blok z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Przytulne, słoneczne i wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie na Teofilowie o powierzchni 37m2, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku. Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Bałuty,Łódź

1 200 zł30 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2 na 3 piętrze w bloku z cegły Mieszkanie w położeniu środkowym w pełni rozkładowe. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Lokal wolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-879 Jeśli zależy Państwu na dobrej lokalizacji, niewysokich opłatach i dobrym stanie technicznym to ta oferta jest idealna! 37.67 m2 / dwa pokoje / balkon Wolne od : od zaraz, klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Radogoszcz,Łódź

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 składające się z: * salonu z aneksem kuchennym * przedpokoju * sypialni * łazienki. Na wyposażeniu meble.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij