dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

280 000 zł33 m² 8 508,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

[Nieruchomość] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej kawalerki położonej w Łodzi, dzielnica Polesie-Retkinia, osiedle Piaski nieopodal skrzyżowania retkińska/hufcowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefanowskiego

Polesie,Łódź

475 000 zł35 m² 13 555,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi, idealne na inwestycję lub dla osób ceniących bliskość wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia mieszkania to 54 m2. Mieszkanie ustawne i słoneczne, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

30,49 zł/m²223 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal użytkowy na 1 piętrze zlokalizowany w centrum handlowo-usługowym przy ul. Żeligowskiego w Łodzi. Lokal przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stefanowskiego

Polesie,Łódź

475 000 zł35 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji z 2023 roku znajdującej się w samym centrum przy ulicy Stefanowskiego. Doskonała lokalizacja w pobliżu Parku Poniatowskiego jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

250 000 zł36 m² 6 938,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na Górnej! Mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia. Okna pcv. Kuchnia z atrakcyjnymi meblami w zabudowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

87,30 zł/m²38 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do najmu lokal o wielkości 37,80 mkw zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji w centrum Łodzi przy ulicy Targowej, w ramach słynnego projektu Diasfera. Lokal będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wolne od zaraz. Idealna oferta dla singla lub pary Do wynajęcia bardzo zadbane, dopiero co odświeżone, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Marynarskiej na Bałutach. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ruda Pabianicka,Łódź

1 490 000 zł381 m² 3 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Więcej informacji: jeśli szukasz dużego domu Z potencjałem pod działalność gospodarczą bądź dla rodziny - to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: łódź okolice ul. Ruchliwej. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Radogoszcz,Łódź

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Cena promocyjna 369.000 zł! Jasne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie o powierzchni ok. 53 m2. Znajduje się na Radogoszczu Wschodzie, przy ulicy Wiklinowej 21, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

990 zł13 m² 76,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Felsztyńskiego 19 *1300 m Wydział Politechniki Łódzkiej *miejskie ogrzewanie, 12,5m2, 1 piętro *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oryginalne, interesujęce wnętrze na Retkinii. Dwa pokoje w pełnym rozkładzie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie z balkonem, powierzchnia 42,42m2. Pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

36 zł/m²210 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal użytkowy na parterze zlokalizowany w centrum handlowo-usługowym przy ul. Żeligowskiego w Łodzi. Lokal przestronny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Katedralna,Łódź

2 600 zł66 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadamy w ofercie trzypokojowe, w pełni rozkładowe,(oddzielne wejścia do pokoi oraz kuchni, łazienka i wc osobno) przestronne mieszkanie w centrum Łodzi przy ulicy Piłsudskiego.(10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Skoro tutaj trafiłeś to pewnie wiesz jaka flaga nosi te barwy. Mieszkając tu nigdy nie spóźnisz się na mecz. To 42-metrowe mieszkanie to przestrzeń pełna możliwości. Dwa pokoje stwarzają idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

319 000 zł37 m² 8 552,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Masz już dosyć zwiedzania mieszkań i chcesz wreszcie wejść i poczuć się jak u siebie ? To mieszkanie jest właśnie takim przykładem, gdzie zaraz po przekroczeniu progu poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szhrek: osioł, mam takie dylematy. Fiona w wieży na 7. piętrze, a tutaj. Mieszkanie na 7. piętrze w 11-piętrowym bloku. Co robimy? Osioł: szhrek, słuchaj mnie uważnie! Po co uwalniać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

539 000 zł52 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pięknie Urządzone Trzypokojowe Mieszkanie na Sprzedaż Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Franciszkańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dniestrzańska

Lumumbowo,Łódź

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Dniestrzańskiej 3 *pierwszy najem *nowy blok w samym centrum studenckiej dzielnicy Lumumbowo *lokal o powierzchni 23 m2, 3 piętro *balkon *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sanocka

Górna,Łódź

1 040 zł16 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Sanockiej 27 *po generalnym remoncie w 2021 roku *cała kamienica przeszła również gruntowny remont *oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania *monitorowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w centrum Powierzchnia koło 39m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Znajduje się na 6 piętrze nowego apartamentowca w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Złotno,Łódź

1 025 000 zł207 m² 4 951,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Cześć! Posiadam do sprzedaży funkcjonalny, dobrze doświetlony dom na łódzkim Złotnie na ulicy Bohaterów Monte Casino. W pobliżu znajdują się liczne szkoły, przedszkola oraz dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesujące mieszkanie na zielonych Kozinach, okolice parku na zdrowiu. Świetny lokalizacyjnie punkt, doskonały dojazd do centrum miasta, do Manufaktury zaledwie jeden przystanek komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

438 000 zł45 m² 9 705,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przepis na Idealne Mieszkanie Składniki: 45,19 m Przestrzeni Lokalizacja: łódź, bałuty, osiedle Teofilów Piętro 3 z 4 Balkon dla dodatkowej świeżości Komórka w piwnicy na dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Polesie,Łódź

1 650 zł38 m² 43,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone w niskim bloku przy ul. Wileńskiej 18 w Łodzi. Mieszkanie położne jest na parterze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Retkinia,Łódź

235 000 zł31 m² 7 595,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - funkcjonalną kawalerkę na Retkini. Opis: nieruchomość położona na 9-tym piętrze, w wieżowcu. Mieszkanie ma powierzchnię 30,94m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Górna,Łódź

378 000 zł44 m² 8 610,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu wygodne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Brzechwy na Zarzewie w Łodzi. Jest to ciekawa propozycja dla osób lubiących bliskość miasta ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem stylowe, 3 pokojowe mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 33 w Łodzi, z dużym tarasem. Mieszkanie o powierzchni 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Śródmieście,Łódź

1 000 zł17 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

369 000 zł55 m² 6 750,82 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w bliskiej odległości od centrum Łodzi! opis mieszkania Lokal posiada bardzo przyjemny rozkład, na wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

248 380 zł28 m² 8 999,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żyj w błogiej ciszy w centrum miasta! 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej i całkowicie odrestaurowanej kamienicy 400 m od ulicy Piotrkowskiej może być Twoje! I to za jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Andrzejów,Łódź

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w Łodzi, ul. Rataja 35g! Ta malownicza nieruchomość o powierzchni 1500m2 to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Okazja! Zainwestuj w mieszkanie z ogromnym potencjałem. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, dokładnie w ścisłym Centrum Łodzi, położone (w obszarze rewitalizacji) przy ul. Wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta| kawalerka Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 26 m 2 , położona na 8 piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Kościuszki. Doskonała lokalizacja - samo centrum miasta, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sacharowa

Widzew-Wschód,Łódź

395 000 zł46 m² 8 531,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe Mieszkanie dla Rodziny Blisko Lasu na Janowie! Idealne miejsce dla rodziny ceniącej dostęp do edukacji, sklepów z wygodnym dojazdem do centrum! Zapraszamy do zakupu dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie Blisko Manufaktury! Idealne dla Singla, pary lub na Wynajem! Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 29,25 m , zlokalizowanego na parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Karolew,Łódź

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi lub studentów! Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni, salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Złotno,Łódź

823 000 zł82 m² 9 993,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

@@@ tylko W home park @@@ Prestiżowy, trzypokojowy apartament, znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu położonym na zamkniętym osiedlu na łódzkim Złotnie. Mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Łódź

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (razem 56m2) oraz balkonem do wynajęcia bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie ma miejsce postojowe w hali garażowej. Teren osiedla jest ogrodzony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

495 000 zł81 m² 6 130,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapomnij o problemach związanych z brakiem miejsca na różne rzeczy. Wybierz przestronny 3-pokojowy apartament z funkcjonalnym poddaszem użytkowym. Zakochaj się w zabytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m 2 na pierwszym piętrze, z słoneczną.