dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 446 ogłoszeń

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Chcesz mieć blisko do Lasu Łagiewnickiego? To nieruchomość dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m , w spokojnej, zielonej okolicy Radogoszcz Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,44 m² 6 978,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł186 m² 7 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Oferta dotyczy przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 186 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 989 m , położonego w cichej i zielonej okolicy Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,44 m² 7 984,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 i 2 pokojowych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł208 m² 5 528,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Cena: 1 150 000 pln Powierzchnia doku: 208,3 m Powierzchnia działki : 554m2 Dostępność: od zaraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł45,91 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 45,91 m | Centrum Łodzi | Balkon 5m | Idealne do życia i pod inwestycję| ciche z widokiem na zieleń| Aktualnie mieszkanie dostępne jest w atrakcyjnej cenie promocyjnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 1900 zł. ( czynsz dla właściciela)+1000 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz. W sumie 3100 zł. Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł15,75 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 15,75 m , zlokalizowane przy ul. Legionów 70 w Łodzi (zrewitalizowana część ulicy). To idealna nieruchomość jako pierwsze mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,40 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bałuty lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską oraz łatwym dostępem do komunikacji publicznej to niezaprzeczalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji "diasfera Łódzka" przy ulicy Targowej. Posiada powierzchnię 51m2 i położone jest na szóstym piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 630 zł39,96 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładne widne mieszkanie z balkonem w niezwykle efektownej i lubianej inwestycji Fuzja. Okazyjna cena! Lokal znajduje się w cieszącej się dużym uznaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł135 m² 8 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł58,21 m² 7 009,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el27c/2025 okazja cenowa! Chcesz zamieszkać w pięknej zabytkowej kamiennicy lub szukasz nieruchomości pod inwestycję na wynajem? Idealna propozycja dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe 4 pokoje z dużym balkonem przy terenach zielonych Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,40 m , położone w nowoczesnej, kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł69,64 m² 9 046,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w ok. Demokratycznej, rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²233,50 m² 23 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 233,5 mkw, z dwoma wejściami - jedno bezpośrednio z ul. Piotrkowskiej. Lokal położony jest parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,17 m² 7 103,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m , położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,26 m² 6 744,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m , położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,01 m² 13 401,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł44 m² 9 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wyjątkowych i atrakcyjnych inwestycji. Mieszkania i domy już do odbioru. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc. Powierzchnie od 29 do ponad 200 m2. Lokalizacje to sama esencja.

Szczegóły ogłoszenia

507 100 zł46,10 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe lofty 2 - poziomowe W starej drukarni lofty W fuzji | odrestaurowany budynek starej drukarni - G2 | nowe budownictwo | 2 poziomowy loft Z antresolą | parter | loftowe okno | ogród.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - 3 pokoje | 54 m | Retkinia funkcjonalna przestrzeń w zielonej części miasta Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł61,18 m² 8 908,14 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta po remoncie blisko Galerii Łódzkiej oraz centrum przesiadkowego. Lokalizacja: al. Marszałka Józefa Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowy 3-pokojowy apartament przy al. Augustów 3 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i mieści się na 4 piętrze w nowym bloku z windą z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

418 500 zł41,86 m² 9 997,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z 2 antresolami i klimatyzacją - Rewolucji 1905 r. Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Opis lokalizacji: apartament znajduje się w centrum Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

4 200 zł76,34 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na nowym ogrodzonym osiedlu przy ul. Warszawskiej, obok Las Łagiewnicki, 2 duże tarasy z widokiem na las i zieleń, winda, 2 miejsca w garażu w podziemiu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²123 m² 4 059 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: przestronny lokal użytkowy 123 m - legionów 119 Atuty: najważniejsze atuty lokalu: klimatyzacja - zapewnia komfort pracy niezależnie od pory roku Lokal znajduje się na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł64,20 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,2 m położone w kamienicy przy ul. Żwirki w Łodzi, w doskonałym punkcie miasta. Lokal znajduje się w sąsiedztwie Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł95,91 m² 10 103,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,03 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Sacharowa. Nieruchomość o powierzchni 46,03 m2 jest w pełnym rozkładzie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51,29 m² 6 804,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information Na sprzedaż funkcjonujący gotowiec inwestycyjny przy ul. Pomorskiej 96 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m , idealne pod stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł86,90 m² 7 928,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przestronny apartament na sprzedaż o powierzchni 86,9 m , położony przy ulicy Piwnika Ponurego 7 na łódzkim Widzewie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł108 m² 16 851,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej - doskonała propozycja na życiowy start , idealna pod wynajem długoterminowy. (dwustronne, balkon z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł26 m² 10 518,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.