dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 447 ogłoszeń

256 300 zł22 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

homfi ma przyjemność przedstawić umeblowaną kawalerkę w nowoczesnej inwestycji Apartamenty 6. Sierpnia 40 dwie przecznice od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 295 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki dla inwestora w top lokalizacji poleca się na sprzedaż! Mam dla Ciebie działki w genialnej lokalizacji przy ul. Włókniarzy nieopodal ul. Drewnowskiej. Gdzie powstaje stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 001 m² 289,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickim homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlaną w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch przestronnych i ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 000 zł1 696 m² 1 356,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1696 m zlokalizowana w Łodzi, w dzielnicy Górna. To propozycja dla inwestorów, deweloperów czy przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku z cegły, na osiedlu Żubardź, w dzielnicy Bałuty. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł66 m² 6 818,17 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe (możliwość zrobienia 4 pokoi) mieszkanie o powierzchni 66m2, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 109/111. Lokal znajduje się na 1 piętrze 24 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł79,88 m² 83,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- ogólnie: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł42,42 m² 9 429,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 42,42m2. Położone na szóstym piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego W lokalu przeprowadzono generalny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33,33 m² 10 771,08 zł/m²

 

Piętro:1/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli marzy Ci się własna przestrzeń i stylowe wnętrze dodatkowo cenisz sobie życie w centrum miasta, mam coś co idealnie spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Tyrmanda , Łódź Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Tyrmanda w Łodzi. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł46,30 m² 52,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m , położony na 3. piętrze budynku panorama z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oto oferta wynajmu mieszkania, które nie wymaga kompromisów. Przy ulicy Korzeniowskiego czeka przestronna kawalerka, gotowa na przyjęcie nowego lokatora, który ceni estetykę, świeżość i brak.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 000 zł2 600 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - hala produkcyjna z suwnicą, położona na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy Hala produkcyjna o p owierzchni użytkowej 2.593 m2.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł69,64 m² 8 759,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku z 2001 roku, rejon ul. Demokratycznej/rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł70,81 m² 15 040,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | Balkon | Garaż | Spokojne osiedle w centrum Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,81 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łąkowej 27C.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,38 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Obniżka ceny - chwytaj okazję! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł53,50 m² 11 850,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Do sprzedania mieszkanie o pow. 53.86m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie pierwotnie z zgodnie z K.w dwu.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,89 m² 8 768,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,05 m² 9 311,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które zachwyca autentycznym klimatem? Zapraszamy na ulicę Zofii Nałkowskiej 5 w Łodzi, gdzie czeka na Ciebie dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi- smulsko- ul. Hippiczna 40. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,51 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanym centrum Łodzi przy ul. Sterlinga 19. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,50 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji przy Al. 1 maja w Łodzi, idealne zarówno na własne potrzeby, jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,05 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża, przestronna kawalerka w inwestycji 'Central Park' przy ulicy Gdańskiej 147. Posiada powierzchnię 32m2 i położona jest na czwartym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł36,01 m² 9 858,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja - mieszkanie o powierzchni 36,01 m2, znajdujące się w nowych apartamentach przy ulicy Wojska Polskiego, w bliskim sąsiedztwie Manufaktury - jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 000 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona przy ul. Rojnej 139 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Duża piękna działka z małym stawem idealna pod budowę domu. Działka posiada wymiary ok. 82 m x 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,04 m² 9 948,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 309 595 zł110,05 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, ponadprzeciętnie przestronne mieszkanie, które łączy w sobie funkcjonalność domu z wygodą życia w nowoczesnym budynku w centrum miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta oferta tylko u Mnie! Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną jasną kuchnią i możliwością wydzielenia 2 osobnych pokoi, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,63 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Juliana Tuwima 48 w Łodzi, w prestiżowej inwestycji Wiszące Ogrody. Mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł25,72 m² 11 625,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,89.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie do odświeżenia Łódź, ul. Sczanieckiej 5 (górna) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94,80 m² 7 278,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 94,8m2 położone w budynku wolnostojącym przy ulicy Tuwima 89 w Łodzi. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,58 m² 7 707,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu na piętrze pierwszym na osiedlu Karolew ul. Bratysławska. Mieszkanie jest częściowo rozkładowe z dużego pokoju wchodzimy do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania M5 4 pokojowe idealne dla Studentów, blisko na Akademię Muzyczną, politechnikę! najem 2 200zł. miesięcznie, dodatkowo media: energia, gaz z licznika, plus czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59,50 m² 8 319,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niezwykle przestronne mieszkanie położone w wieżowcu na Julianowie. Pierwotnie nieruchomość składała się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Obecni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł33,79 m² 12 696,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż unikatowy apartament w centrum Łodzi, w inwestycji przy ulicy Lipowej 45, z dużym tarasem, balkonem i ogródkiem na drugim piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł235,70 m² 6 661,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż dom w Łodzi o powierzchni 235,70 m2 na działce o powierzchni 1344 m2. Na parterze salon z wyjściem na taras, kuchnia i toaleta. Na pierwszym piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł134 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Marina-Twój rejs do wymarzonego miejsca na ziemi Tu jest tak jakby luksusowo! Kiedy patrzy się na tę nieruchomość to jedyna myśl w głowie to właśnie to słynne hasło z polskiego filmu! Bo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij