dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

209 900 zł17 m² 12 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boya Żeleńskiego

Doły,Łódź

249 900 zł40 m² 6 230,37 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnowska

Polesie,Łódź

369 000 zł51 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko tu! Nietuzinkowe mieszkanie z garażem i widokiem na park przy samej Manufakturze w kameralnym budynku z 2001 roku. . wyobraź sobie, że kino, teatr i restauracje masz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komfortowa

Rokicie,Łódź

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

rezerwacja Przestronne i funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem. Położone w doskonałej lokalizacji na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły, przy ul. Komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Złotno,Łódź

675 325 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta mieszkania na urokliwym osiedlu Nowe Złotno! Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w cichej i zielonej okolicy na osiedlu Nowe Złotno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Bałuty,Łódź

470 000 zł54 m² 8 768,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1960 roku, na Bałutach przy ul. Rajskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górniak,Łódź

590 000 zł71 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, jaką jest lokal mieszkalny mieszczący się na najwyższym 3. piętrze apartamentowca przy ul. Ludomira Różyckiego 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Widzew,Łódź

1 690 zł41 m² 41,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa 27 w Łodzi, położone w solidnym bloku z cegły. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

893 400 zł64 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 63,86m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (36,08m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Górna,Łódź

360 000 zł51 m² 7 039,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie, usytuowane w okolicy ul. Smoczej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 51,14 m2. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym, kameralnym bloku na Starych Bałutach - w miejscu, które łączy dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m 2 położony na 3 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Łódź,łódzkie

365 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

199 999 zł25 m² 7 999,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 4. piętrze w 4-piętrowym w bloku na osiedlu Karolew. Rozkład pomieszczeń: -pokój -kuchnia -łazienka Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

250 000 zł38 m² 6 650,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż mieszkanie (do remontu bądź adaptacji), które znajduje się na osiedlu Żabieniec przy ulicy Woronicza. To doskonałe miejsce dla młodych osób lub inwestorów szukających dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

478 000 zł54 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu cichego i jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m2 do odświeżenia w centrum Łodzi przy Al. Kościuszki 74/78 Mieszkanie składa się z: - salonu 23 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Polesie,Łódź

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum łodzi | 3 pokoje | ul. Struga Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 96 m 2 , położone na 3 piętrze kamienicy zlokalizowanej przy ul. Struga. Idealne miejsce dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

400 zł8 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia jednoosobowy pokój w ścisłym centrum Łodzi ul. Piotrkowska 92 Nieruchomość: pokój jednoosobowy w mieszkaniu 5-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Widzew,Łódź

1 690 zł61 m² 27,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią przy ul. Zakładowej 62 na łódzkim Janowie, idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Łódź

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Fuzja, łódź Oferujemy do wynajęcia komfortowy, dwupokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Fuzja w Łodzi - jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wronia

Bałuty,Łódź

420 000 zł35 700 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż ponad 3,5 ha ziemi W spokojnej wiejskiej okolicy nad rzeką sokołówką na bałutach W łodzi 0% prowizji Ziemia idealna do prowadzenia np. szkoły dla psów, stadniny koni bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Górna,Łódź

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na szóstym piętrze w budynku z windą bezpośrednio przy ul politechniki/piękna. Tuz obok znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Loftach u Scheiblera | 2 pokoje | śródmieście Do wynajęcia 2-pokojowy loft o pow. 59 m 2 , do pierwszego zamieszkania położony na prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

973 500 zł75 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na ul. Piotrkowskiej. Absolutnie wyjątkowe w stylu boutique,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 50 m , ścisłe centrum Łodzi (ul. Wigury przy Piotrkowskiej) Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Łódź,łódzkie

1 800 zł35 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka z balkonem - Łódź, ul. Tramwajowa 35,15 m | osobna kuchnia | 9 piętro | balkon | 2 windy | apartamentowiec z 2021 r. Do wynajęcia Szukasz komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

910 000 zł108 m² 8 417,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Gotowa inwestycja - 3 apartamenty po generalnym remoncie w centrum Łodzi Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 108 m , zlokalizowana w samym sercu Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Polesie,Łódź

563 299 zł50 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokoje z balkonem | 49,96 m | 9. piętro | Łódź, przy Sukcesji Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o funkcjonalnym układzie 3 pokoi - idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

390 000 zł58 m² 6 759,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Poczuj zapach świeżych możliwości i zobacz światło tańczące na oryginalnym parkiecie. Pierwsze piętro to idealna perspektywa, by obserwować tętniące życie zielonego Polesia. Solidna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koziny,Łódź

353 000 zł45 m² 7 920,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 44,57m2 składa się: - salon (18,60m2) + balkon - sypialnia (10,85m2) - kuchnia (5,73m2) - łazienka (2,85m2) - przedpokój (6,54m2) + piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

335 000 zł42 m² 7 897,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania, o powierzchni ponad 42m2, położonego na łódzkiej Retkini - spokojnej i zielonej dzielnicy Łodzi! [w pigułce]:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Widzew,Łódź

525 000 zł63 m² 8 283,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,38 m , położonego na 10. piętrze w wieżowcu przy ul. Elsnera, na osiedlu Widzew wschód. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 57 m , Widzew, łódź ? Mieszkanie na sprzedaż - Łódź, widzew, ul. Przędzalniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 841 893 zł108 m² 17 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 107 m | 3 piętro Cena: 1 841 893 pln Zamieszkaj w sercu Łódź w miejscu, które łączy wielkomiejski styl życia z komfortem nowoczesnego apartamentu. Strefa relaksu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 912 574 zł109 m² 17 598,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Kup bezpośrednio od dewelopera i zaoszczędź już na starcie - bez prowizji i bez podatku pcc. Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

558 851 zł33 m² 16 940 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 32 m | 1 piętro Cena: 558 850 pln Zamieszkaj w sercu Łódź w miejscu, które łączy wielkomiejski styl życia z komfortem nowoczesnego apartamentu. Strefa relaksu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

630 000 zł48 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, w pełni wykończonego i umeblowanego mieszkania położonego w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

314 999 zł48 m² 6 562,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***nowa cena*** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku - Polesie, łódź. Lokal o bardzo dobrym rozkładowym układzie - składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Stoki,Łódź

389 000 zł52 m² 7 509,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego Oferuję do sprzedania 3-pokojowe rozkładowe bezczynszowe mieszkanie przerobione na 2-pokojowe, z balkonem, usytułowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Bałuty,Łódź

1 280 000 zł400 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Duża hala magazynowo-produkcyjna w Łodzi, na Bałutach! Tę ofertę kierujemy do przedsiębiorców i inwestorów poszukujących powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowane, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m w okolicy Manufaktury na trzecim piętrze w niskim bloku. Informacje o mieszkaniu Położone jest na.