dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Złotno

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Jasieniec,Łódź

279 900 zł32 m² 8 681,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka Z balkonem - maestria park, łódź * ul. Rąbieńska 80 | 32,24 m + balkon 7,65 m | II piętro | Stan deweloperski Nowoczesna kawalerka w spokojnej, zielonej okolicy - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Stare Złotno,Łódź

930 000 zł330 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:274 m²

Dom z 1995 r. o powierzchni użytkowej 247 m , położony na działce 274 m . Nieruchomość stanowi doskonały wybór dla rodziny - oferuje dużą liczbę sypialni i pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Złotno,Łódź

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne, ustawne i gotowe do zamieszkania nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72 m2 na łódzkim Złotnie. Czteropokojowy apartament znajduje się na spokojnym (monitorowanym) otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

599 000 zł67 m² 8 972,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament, w którym codzienność naprawdę zwalnia. Natura za furtką. Miasto w minutę. Komfort w każdym detalu. Wyobraź sobie poranki, w których zamiast miejskiego zgiełku witają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Chłopickiego

Stare Złotno,Łódź

2 350 000 zł1 805 m² 1 301,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie działki o numerach nr 306 i 309 zabudowane, mieszczące się w dzielnicy polesie(stare Złotno) pod adresem ul. Chłopickiego 25 i 27 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

676 445 zł69 m² 9 747,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 69,40 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja: łódź Polesie ul. Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Złotno,Łódź

599 000 zł67 m² 8 972,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament tuż przy parku. Natura za furtką. 66,76m , w których chce się żyć. Poranne światło wpada przez okna, a za tarasem widać zieleń. Zamiast ulicznego hałasu cisza, śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

840 000 zł74 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Maestria Park | Klimatyzacja | Nowoczesny Design I Taras | Garaż podziemny I Zamkniete osiedle z dwiema bramami wjazdowymi Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

599 999 zł58 m² 10 362,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Złotnie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

1 439 000 zł125 m² 11 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:141 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy Premium - Łódź, złotno, ul. Podchorążych 26 Komfort, styl i nowoczesność w zielonym zakątku miasta Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

888 000 zł3 880 m² 228,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana na prestiżowym osiedlu w Łodzi na Złotnie przy ul. Podchorążych o powierzchni 3880 m2, położona przy drodze. Bezpośrednio w ulicy są media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Złotno,Łódź

670 000 zł79 m² 8 458,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych nieruchomości na Osiedlu "apartamenty Podchorążych 100" w Łodzi na Złotnie! Te niezwykłe mieszkania z ogródkiem to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rezedowa

Stare Złotno,Łódź

1 333 333 zł307 m² 4 341,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

615 000 zł71 m² 8 660,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament tuż przy parku. Natura za furtką - miasto w zasięgu ręki. 71 m , które naprawdę zmieniają życie. Wyobraź sobie poranne światło przebijające się przez ścianę zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotno,Łódź

670 000 zł79 m² 8 458,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie w tej inwestycji mieszkanie w stanie deweloperskim na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi. Złotno, bo o nim mowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotno,Łódź

1 058 000 zł112 m² 9 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

0% prowizji dla kupującego! Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w spokojnej, przyjaznej lokalizacji Łodzi, która łączy ciszę przedmieścia z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Złotno,Łódź

1 059 000 zł112 m² 9 427,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA .NOWA NISKA CENA Chciałbym Państwa zainteresować nowym domem bez czynszowym w zabudowie bliźniaczej 112,33 m2 z na działce ok.250m2, w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stare Złotno,Łódź

924 648 zł109 m² 8 483,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowa ofertę sprzedaży nowoczesnego domu klasy premium w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Łodzi. Z jednej strony - niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Brus,Łódź

530 000 zł1 250 m² 424 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250 mkw położona na Brusie. Dla terenu nie ma wydanych Warunków Zabudowy ani teren ten nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Złotno,Łódź

3 590 000 zł625 m² 5 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji. Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni ok. 625m2 położony na pięknej, zagospodarowanej działce o wielkości 6000m2. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Stare Złotno,Łódź

2 500 000 zł20 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łodzi. Dom o powierzchni 280m2, składający się z 3 kondygnacji z tego z 7 pokoi,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traktorowa

Złotno,Łódź

459 999 zł40 m² 11 604,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe Złotno | ul. Traktorowa 24 | Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Złotno,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni ponad 57m2, położonego na łódzkim Teofilowie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Złotno,Łódź

518 557 zł61 m² 8 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w super miejscu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Złotno,Łódź

790 000 zł285 m² 2 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom w pobliżu Złotna, z bardzo dużym potencjałem Dom dla rodziny lub na siedzibę firmy. Działka o powierzchni 516 m2, na której może być strefa do wypoczynku i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Złotno,Łódź

939 000 zł133 m² 7 046,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu zieleni, idealnym dla Twojej rodziny? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę bez prowizji dla Kupującego! Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

654 000 zł80 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Stare Złotno,Łódź

939 000 zł99 m² 9 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchnii 515 m , ogrzewaniem podłogowym i innymi udogodnieniami, położony na kameralnym i rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Złotno,Łódź

654 000 zł81 m² 8 032 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jagodnica-Złotno,Łódź

599 999 zł58 m² 10 362,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym Łódź, złotno Lokalizacja: łódź Złotno Budynek: apartamentowiec z 2021 roku, 3 piętra Powierzchnia mieszkania: 57,9 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Złotno,Łódź

654 000 zł80 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Złotno,Łódź

832 464 zł89 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja na Polesiu, a w niej 2 gotowe apartamenty i trzy w stanie deweloperskim. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Bez pcc! 0% Prowizji! Apartament dla wymagających - gotowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij