dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Zarzew

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Zarzew,Łódź

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe, duże mieszkanie w kamienicy w trakcie rewitalizacji przy ul. Grabowej 13. Mieszkanie o powierzchni niespełna 100m2, znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Zarzew,Łódź

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem (loggia) o powierzchni ok. 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane w wyjątkowej zielonej okolicy przy ul. Tyrmanda 3 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Zarzew,Łódź

1 750 zł49 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Częstochowskiej 64 *lokal po generalnym remoncie *mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu *ogrzewanie miejskie, 49 m2, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

310 000 zł43 m² 7 212,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Śmigłego-Rydza 40 , znajdujące się w doskonałym punkcie komunikacyjnym i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyrmanda

Zarzew,Łódź

329 000 zł47 m² 6 967,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dobrze utrzymane i w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

1 490 zł43 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rydza Śmigłego 36. *Przestronne mieszkanie, blisko centrum. *Centralne ogrzewanie, 42m2, 8 piętro. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Zarzew,Łódź

1 217 489 zł108 m² 11 272 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Łódź, śródmieście! Brak podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na terenie prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

863 628 zł63 m² 13 763 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Zarzew,Łódź

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

272 000 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23m2 na 5 piętrze w Wieżowcu Mieszkanie Wyposażone jest w sprzęt agd i zabudowę meblową w kuchni oraz łazience oraz meble w salonie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Zarzew,Łódź

587 000 zł58 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania, które jest przestronne, funkcjonalne i w doskonałej lokalizacji? To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,81 m spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Zarzew,Łódź

330 000 zł48 m² 6 889,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 47,90m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Loggia, piwnica Media miejskie Niedaleko ul. Milionowej i Łęczyckiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Zarzew,Łódź

587 000 zł58 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

430 000 zł47 m² 9 106,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie m4 w lokalizacji Łódź- zarzew mieszczące się na 4 piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Dodatkową powierzchnię stanowi piwnica oraz zabudowany balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

345 000 zł47 m² 7 306 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji, z widokiem na panoramę Łodzi to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja: łódź ul. Morcinka Zapraszamy do zakupu trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

102 000 zł16 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż: - garaż na ulicy Grota Roweckiego w Łodzi (widzew zarzew/dąbrowa). Garaż własnościowy o powierzchni ok16m2 z księgą wieczystą, pod nadzorem spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

330 000 zł47 m² 6 988,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22 m , zlokalizowanego na osiedlu Zarzew, w dzielnicy Widzew. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku z nową windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zarzew,Łódź

254 999 zł37 m² 6 891,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odpowie jest prosta po swojemu. To mieszkanie wymaga trochę wkładu, ale umówmy się. Nie ma to jak wybrać samemu wystrój wnętrza. Wtedy wszystko pasuje. To co najtrudniejsze w remontach jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

1 590 zł38 m² 41,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Jasne, odnowione 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu pełnym zieleni, w spokojnej okolicy. Idealne dla osób ceniących dobrą lokalizację, mając pod ręką wszystko co niezbędne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

260 000 zł38 m² 6 907,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie przy ul. Dedeciusa na Dąbrowie w Łodzi, które jest świetną przestrzenią do remontu i stworzenia własnej przestrzeni według swojego pomysłu. Jeśli lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, oddzielną widną kuchnią usytuowana na przytulnym osiedlu pełnym zieleni w spokojnej okolicy. Idealna dla osób ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

289 000 zł36 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew, w rejonie ulicy Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

1 290 zł27 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po remoncie przy ul. Tatrzańskiej 74/76 *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 27m2 *piętro I Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, telewizor, stół krzesłami, komody, szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu trzypokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem położone na 7 piętrze w zadbanym wieżowcu. Świetny punkt przy skrzyżowaniu Śmigłego-Rydza i Przybyszewskiego, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

305 000 zł43 m² 7 096,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na zielonym osiedlu, jednocześnie w bliskości do infrastruktury miasta! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m2 z balkonem w standardzie: do remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

290 000 zł38 m² 7 599,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na ul. Morcinka. Mieszkanie o powierzchni 38,16m2, pokoje w pełnym rozkładzie, jedynie do kuchni wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutomierska

Zarzew,Łódź

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-Wolne od 01.09.2024- Mieszkanie przestronne, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, duży hol, balkon loggia, za balkonem skwerek zieleni, blisko place zabaw, szkoła podstawowa, przedszkole, Miejski Skwer na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

308 000 zł45 m² 6 824,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się w zaciszu Zarzewia, idealne dla osób ceniących zieleń i ciszę :) Lokal jest w stanie do remontu. Na 45mkw składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ozorkowska

Zarzew,Łódź

265 000 zł37 m² 7 089,35 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na zielonym osiedlu, jednocześnie w bliskości do infrastruktury miasta! Jednopokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,38 m2 z dużą loggią (ok. 6m2), która nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

389 000 zł47 m² 8 238,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w zadanym wieżowcu na osiedlu Zarzew. Lokal znajduje się na ósmym piętrze, co daje świetne widoki oraz doskonałe doświetlenie. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

374 000 zł48 m² 7 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,22 m2 z balkonem. Mieszczące się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na łódzkim Zarzewie. Mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe. W cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, urządzonej kuchni, łazienki z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zarzew,Łódź

447 000 zł48 m² 9 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Fantastycznie usytuowane z widokiem na park podolski mieszkanie po generalnym remoncie. W sąsdiedztwie basen, możliwość spędzania wolnego czasu na łonie natury. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Zarzew,Łódź

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-911 Zarzew / 30 m.kw. / do wprowadzenia Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Warunki najmu: oferta dla singla, pary, firm, osób pełnoletnich, o stabilnych dochodach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

235 000 zł28 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Łodzi, górna/zarzew na ul. Tatrzańska. Znajduje się na 10 piętrze wieżowca z pięknym widokiem. Mieszkanie składające się z 1 pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Zarzew,Łódź

359 000 zł53 m² 6 767,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W home park Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 53,05m2 w dzielnicy Łódź-Widzew, na Os. Zarzew, przy ul. Przybyszewskiego. Mieszkanie znajduje się na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

1 600 zł37 m² 43,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam! Do wynajęcia słoneczne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zarzew. Mieszkanie ma 37,10m2. Jest odświeżone, w pełni umeblowane i czeka na pierwszego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Zarzew,Łódź

900 zł30 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka 29,5mkw w centrum Łodzi w kamienicy na 1 parterze w bardzo spokojnej lokalizacji. Ul. Przędzalniana/przybyszewskiego Możliwość oglądania od 16 lipca W pobliżu: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

376 000 zł46 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: ul. Grota-Roweckiego, dzielnica Zarzew, łódź Powierzchnia: 46,14 m Opis nieruchomości: na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wacława

Zarzew,Łódź

195 000 zł35 m² 5 609,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronną kawalerkę z położoną na trzecim piętrze ładnej kamienicy w Łodzi - Zarzew przy ul. Wacława (okolice ul. Przybyszewskiego i ul. Tatrzańskiej). Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

354 000 zł52 m² 6 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na Grota Roweckiego Mieszkanie na 4 pietrze w bloku Okna nowe pcv Balkon Pokoje rozkładowe, z dużego pokoju wejście do kuchni. Łazienka razem z ubikacją.