dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 600 zł30 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Kawalerka idealnie dla studenta w prestiżowej lokalizacji narutowicza/polskiej Organizacji Wojskowej Wolne od 1 listopada 2025 Mieszkanie zostało przygotowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

970 zł31 m² 31,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Więckowskiego 46. Nieruchomość: budynek z zamykaną posesją, w dzielnicy Łódź-Polesie Powierzchnia 31m2, 4 piętro Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

1 150 zł17 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information Kawalerka dostępna od 01.09.2025 Do wynajęcie piękne, nowoczesne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

1 390 zł37 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Plantowej 7 na Teofilowie w spokojnej i zielonej okolicy, blisko dworca Łódź Żabieniec. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

1 950 zł37 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta! lokalizacja: łódź/ Śródmieście / ul. Kamińskiego 27 (bezpośrednio obok Wydziału Filozoficzno-historycznego uł) Mamy do wynajęcia dwupokojowe apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Widzew,Łódź

11 400 €3 000 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3 000 m2 w A-klasowym magazynie wysokiego składowania w dzielnicy Łódź Widzew. Lokalizacja magazynu w przemysłowej dzielnicy Łodzi zapewnia doskonałe połącznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 290 zł16 m² 80,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie z miejskim centralnym ogrzewaniem, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Targowej 55 idealne dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 390 zł22 m² 63,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie w kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem przy ulicy Pabianickiej 35. Nieruchomość: powierzchnia 22m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Stare Polesie,Łódź

1 550 zł32 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z antresolą w centrum miasta! Do wynajęcia kawalerka z antresolą o powierzchni ok. 32 m 2 usytuowana na 1 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Więckowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł98 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w centrum ale cichy? Wszędzie blisko ale z leśnym widokiem? Niemożliwe? A jednak! Zamieszkaj jesienią w tym wyjątkowym miejscu. Charakterystyka mieszkania: do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

840 zł14 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowe studio w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w Łodzi. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary, położone w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eksluzywny apartament dla wymagających Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o pow. ok. 76 m 2 , położony na IV piętrze, w prestiżowej lokalizacji blisko centrum, na Osiedlu narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

990 zł13 m² 76,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie urządzone studio o powierzchni 13 m przy ul. Pabianickiej 34. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Nieruchomość: powierzchnia 13 m . 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Bałuty,Łódź

14 000 €4 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny magazyn o powierzchni 3 934 m2 zlokalizowany na Teofilowie, w północnej części Łodzi. Obiekt jest dostępny od zaraz. Parametry nieruchomości: - powierzchnia magazynowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kowieńska

Retkinia,Łódź

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcie przyjazna dla zwierząt kawalerka blisko centrum - ul. Kowieńskiej 17, łódź. Nieruchomość: ogrzewanie miejskie. Powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Lokalizacja: 1,2km - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Inflancka

Marysin,Łódź

32,71 zł/m²107 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja! Lokal 107 m w świetnej lokalizacji - idealny pod Twój biznes! Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni stały napływ klientów? Ten lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Senatorska

Górna,Łódź

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Senatorska 29. Do dyspozycji najemców jest zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

2 000 zł49 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"mieszkanie idealne dla studenta umed" - ul. Żeligowskiego (obok Placu Hallera) wynajem: 2.000 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.715 zł (wynajem i czynsz) + prąd i gaz KAUCJA: 3.500 zł DLA KOGO: max. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

1 000 zł21 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni niespełna 21m 2 na I piętrze przy ulicy Przędzalnianej w Łodzi. Lokal w pełni umeblowany. Oferta dla singli lub par. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 190 zł38 m² 31,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 35, idealna dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji w Łodzi. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mandarynkowa

Nowosolna,Łódź

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Sulma Real Estate prezentuje do wynajmu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2, zlokalizowany w Nowosolnej w inwestycji "brzozowa Aleja" gdzie sąsiedztwo lasu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 630 zł20 m² 81,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information. Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka typu loft, położona w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37 w Łodzi. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bratysławska

Karolew,Łódź

1 250 zł9 m²

 

Piętro:10/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Szukam współlokatorki do mieszkania (2 pokoje + salon). Pokój 2,5x3,6m. Dojeżdżają tramwaje 10, 12, 14 i autobus 86. W mieszkaniu przebywają dwa koty. Blisko do centrum i Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

1 281 zł20 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne studio z antresolą przy ul. Więckowskiego 46, w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość: lokal znajduje się na 1 piętrze i ma 19,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

1 000 zł38 m² 26,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę Kawalerkę 38,45 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Mieszkanie wolne od 1 kwietnia 2025 Pełen rozkład Media miejskie Ekspozycja okien na Zachód Piwnica Wyposażenie: pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

40 zł/m²450 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni do 900 m2. Jest możliwość wynajęcia części powierzchni, około 300-500 m2. Lokal obejmuje: otwartą przestrzeń handlową, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Widzew,Łódź

1 300 zł12 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (786x467x060) for more information. Do wynajęcia stylowa kawalerka typu studio o powierzchni 12 m , położona przy ul. Kilińskiego 160 w Łodzi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brukowa

Bałuty,Łódź

40 zł/m²210 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową oraz magazynową w bardzo dobrej, wyeksponowanej lokalizacji Łódź-Bałuty, teofilów Przemysłowy, w rejonie ul. Brukowej. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 450 zł44 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia umeblowanie, ciche mieszkanie przy ulicy 1 Maja. Lokal składa się z pokoju dziennego ,sypialni, łazienki, wydzielonej kuchni, łazienki oraz wc. Powierzchnia 44 mkw, pietro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Bałuty,Łódź

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka przy Manufakturze - w pełni umeblowana, gotowa do zamieszkania! Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym w nowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospodarcza

Chojen,Łódź

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Chojnach przy ul. Gospodarczej w Łodzi Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się sprawnym dojazdem do centrum a jednocześnie zapewni codzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe, przestronne, rozkładowe ,umeblowane mieszkanie z oddzielną kuchnią Lokal mieści się w budynku przy ulicy Gałczyńskiego. Do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew-Retkinia Wschód,Łódź

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Wynajmę mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Łodzi polesie/karolew. Idealne dla singla lub pary ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego