dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

1 700 zł38 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Marysińskiej 69 Powierzchnia mieszkania wynosi 38,30 m2, składa się z salonu, kuchni, łazienki i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Odyńca

Górna,Łódź

1 290 zł15 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona, idealna dla singla lub pary - ul. Odyńca 3, łódź (górna). Nieruchomość: powierzchnia 15m2. Studio składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łódź

Koziny,Łódź

20 zł/m²45 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę lokal 45m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec z całodobową ochroną, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

67,42 zł/m²53 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia to 53,4m2. Lokal posiada wejście i witrynę na podwórko. Składa się z jednej dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

420 zł9 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia jasny, w pełni wyposażony jednoosobowy pokój w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Śródmieście,Łódź

38 zł/m²130 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa do wynajęcia 130 m , Łódź Śródmieście Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w samym sercu Łodzi w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Łódź

Polesie,Łódź

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na parterze z wejściem z ulicy 1 maja przy skrzyżowaniu z Gdańską w sąsiedztwie Akademia Muzyczna. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Bałuty,Łódź

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania 4 pokojowego na Bałutach. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia umeblowana, pokoje podłogi - parkiety, na ścianach - gładzie. Opłaty: 3500 zł + czynsz ( 1200 zł, zawiera ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Polesie,Łódź

2 000 zł37 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i komfortowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Pogonowskiego 70 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Górna,Łódź

2 200 zł51 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Fuzja w Łodzi przy ul. Milionowej 8a. Powierzchnia mieszkania wynosi 51,40 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

80m2, trzypokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum miasta. Usytuowane na Łódzkim "manhattanie", na czwartym piętrze w wieżowcu. Duże i przestronne mieszkanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

23,87 zł/m²70 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy. Powierzchnia to 70,38 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze z windą. Posiada parking za opłatą 100 zł netto miesięcznie jedno miejsce. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Śródmieście,Łódź

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 70 i 100m2 w Centrum miasta, tuż obok parku. Lokale znajdują się w 2-piętrowej willi o dostępnych powierzchniach biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łódź

Górna,Łódź

35,12 zł/m²484 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 484m2, położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Nieruchomość składa się z pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

2 300 zł72 m² 32,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, gdzie styl, komfort i przestrzeń spotykają się w jednym? Mamy dla Ciebie propozycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

2 200 zł52 m² 42,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku, które zlokalizowane jest przy ul Marysińskiej 102a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

2 000 zł57 m² 35,01 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Łodzi, ul. Piotrkowska - Manhattan. Mieszkanie czyste, wygodne i przestronne. Cena najmu: 2 000 zł. Kaucja: jednomiesięczna. Czas przekazania: od zaraz Opłaty dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Śródmieście,Łódź

31,98 zł/m²14 m² 448 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy po remoncie składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 14 m2 na 2p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

1 000 zł15 m² 65,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w kamienicy na Starym Polesiu. W okolicy pełna infrastruktura: komunikacja miejska, sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne. Do ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0% prowizji od poszukujących. Bardzo ładne biuro w nowoczesnym, dwukondygnacyjnym, kameralnym budynku biurowy położonym w rejonie ulicy Niciarnianej. Proponowany moduł ma 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Łódź

Górna,Łódź

6 850 zł247 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę, na parterze, o powierzchni 247m2. Przed lokalem rampa. W środku otwarta przesyrzeń i małe wc. Halę można przeznaczyć np. na szwalnie lub magazyn. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

25 zł/m²205 m² 5 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe w zabytkowej kamienicy klasy A, z windą, w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal 205m2 , na 2p., w oficynie. Układ gabinetowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Śródmieście,Łódź

31,98 zł/m²23 m² 733 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 22,91 m2 na 3p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

125 zł/m²127 m² 15 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia to 127 m2. Lokal posiada wejście i witryny na ul. Piotrkowską Składa się z jednej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

27,32 zł/m²44 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-produkcyjny w Śródmieściu. Powierzchnia to 43,93m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w kamienicy Składa się z 2 pokoi. Lokal jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Mielczarskiego

Śródmieście,Łódź

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w rewelacyjnej lokalizacji / Apartment for rent Biuro nieruchomości rentsell oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 20 m2 przy ul. Mielczarskiego 17 w pełni zrewitalizownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi ul. Gabriela Narutowicza Tuż przy Uniwersytecie Łódzkim (wydział Nauk Geograficznych) Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Koziny,Łódź

30 zł/m²39 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 2-pokojowy lokal o powierzchni 39m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 300 zł15 m² 87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - w pięknie zrewitalizowanej kamienicy, ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Łódź,łódzkie

50 zł/m²18 m² 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa budynku zostanie przygotowana w wysokim standardzie wykończenia, wyposażona między innymi w klimatyzacje indywidualne, wentylacje mechaniczną (schładzanie/podgrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Śródmieście,Łódź

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym o pow. 80 m2 położony w samym centrum Łodzi. Lokal usytuowany jest na froncie kamienicy, na parterze. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie - idealne dla studentów Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o rozkładowym układzie, idealne dla studentów lub pary. Mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Śródmieście,Łódź

850 zł17 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowy pokój w wyjątkowym mieszkaniu studenckim mieszczącym się przy ul. Kościuszki 24 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Bałuty,Łódź

2 250 zł62 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: komfortowe Mieszkanie na Bałutach - 3 pokoje, 1piętro, do własnego umeblowania. Do wynajęcia od zaraz, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Górniak,Łódź

1 200 zł17 m² 71,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się na Górniaku, w miejskiej zabudowie kamienic. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Łódź

Teofilów,Łódź

46 750 zł2 750 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia na Bałutach, na Os. Teofilów Przemysłowy halę. Hala 2750m2, parter. Dostęp do 2 ramp w tym 1 mechanicznej. Posadzka niepylna, nośność 1 tona/m2. Wysokość do 6,5m. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona, położona przy ul. Felińskiego 5a, na pierwszym piętrze w spokojnej części dzielnicy Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia mieszkania to 54 m2. Mieszkanie ustawne i słoneczne, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

56 zł/m²99 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy/ apartament w centrum Łodzi! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w centrum Łodzi, obok słynnej Piotrkowskiej. Lokal dobrze widoczny dla potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

400 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni 10 m w 7-pokojowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

990 zł12 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 13 m , położone na 2. piętrze budynku z ogrzewaniem miejskim, na zamkniętym osiedlu przy ul. Wróblewskiego 54. Lokal przyjazny dla.