dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft Z garażem podziemnym | wysoki standard | księży młyn Do wynajęcia luksusowy dwupokojowy loft, usytuowany na czwartym piętrze rewitalizowanych budynków pofabrycznych przy ulicy Tymienieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Bałuty,Łódź

2 800 zł87 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe czteropokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Srebrnej 11, mieszczące się w dzielnicy Łódź Bałuty. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

870 zł53 m² 16,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze bloku przy ul. Olimpijskiej 14, na popularnym osiedlu Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przędzalniana

Śródmieście,Łódź

3 800 zł56 m² 68,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | park źródliska | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 56 m 2 położony na piątym piętrze budynku, w prestiżowej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok osiedle | klimatyzacja Do wynajęcia, od zaraz nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe do, o powierzchni ok 40 m 2 , położone na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Polesie,Łódź

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie | widok na zachód | parking | do pierwszego zamieszkania Do wynajęcia do pierwszego zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł31 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

K awalerka Z balkonem | neopolis | kopcińskiego Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 31 m 2 położone na 5 piętrze inwestycji "neopolis" przy ul. Kopcińskiego. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Doły,Łódź

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowany pokój w mieszkaniu kilkupokojowym przy ulicy Wojska Polskiego( okolice Akademii Sztuk Pięknych) w budynku z windą. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Doły,Łódź

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mpl, z podstawową obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Śródmieście-Wschód,Łódź

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem bezpośrednio od Właściciela, nie pobieramy prowizji. Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Kamińskiego 34 w Łódź. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Chojny,Łódź

1 630 zł53 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z wewnętrznym miejscem postojowym, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Rolniczej 57 w apartamentowcu z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

36,14 zł/m²83 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowa oferta powierzchni biurowej w zrewitalizowanej fabryce "z czerwonej cegły", symbolu łódzkiej architektury! Szukasz wyjątkowego i niepowtarzalnego miejsca pracy dla swoich pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

35,78 zł/m²204 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

38,18 zł/m²110 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Śródmieście,Łódź

28 zł/m²118 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m 2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Balonowa,Łódź

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje na 5. piętrze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja Opis: do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 5. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 290 zł47 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 280 zł21 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information. Lokalizacja: ul. Kilińskiego 107, łódź Prezentujemy Państwu komfortowe studio o powierzchni ok 21 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

540 zł9 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia jednoosobowy pokój w mieszkaniu przy ul. Legionów 40 w Łodzi, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w stylowym apartamencie w samym sercu miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Widzew,Łódź

7 650 €1 700 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni ok. 1700 m2 oraz powierzchnią biurowo-socjalną w świetnie skomunikowanej dzielnicy Widzew w Łodzi. Główne cechy oferty: powierzchnia: 1700 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 330 zł31 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-27 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m przy ul. Wyszyńskiego 42. Mieszkanie posiada ogrzewanie centralne i znajduje się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuszyńska

Chojny,Łódź

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | balkon | 1 piętro | łódź górna Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone na 1 piętrze bloku czteropiętrowego zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ujście

Górna,Łódź

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy Lokal Biurowo-Usługowy na Wynajem Ujście 11 (135 m ) Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 135 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Widzew,Łódź

37,27 zł/m²33 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna lokalizacja (piłsudkiego 133h) dla dodatkowego magazynu, okazjonalnego biura z częścią magazynową. Pomieszczenie można też zaaranżować na nieuciążliwą produkcję lub usługi. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Górna,Łódź

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Łodzi przy ul. Lelewela. Lokal znajduje się na 11. piętrze, co zapewnia piękny widok oraz dużo naturalnego światła. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 790 zł52 m² 34,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem parkingowym, położone blisko centrum miasta przy ul. Tylnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzemińskiego

Widzew,Łódź

1 800 zł76 m² 23,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Oferujemy do wynajęcia wyposażone trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Strzemińskiego 11 (okolice Parku Podolskiego) Budynek został wybudowany w 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Widzew,Łódź

1 550 zł68 m² 22,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie z balkonem ul. Dąbrówki 18. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 68 m , wygodne i ładnie urządzone. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 900 zł50 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m . w centrum Łodzi. Lokal został wyremontowany i estetycznie urządzony Informacje o mieszkaniu Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł30 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne kawalerka Z balkonem | nowa przędzalnia | 4 piętro Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,50 m 2 z balkonem, usytuowana na czwartym piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 080 zł29 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez podzielników ciepła. Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

2 300 zł44 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament z osobną sypialnią, z ogrodem i tarasem, nowocześnie wykończony i w pełni wyposażone. Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | stylowe 2 pokoje I pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

540 zł9 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia umeblowany pokój jednoosobowy przy ul. Legionów 40, w mieszkaniu 5-pokojowym z miejskim ogrzewaniem, internetem w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Bałuty,Łódź

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt, o powierzchni 48 m w apartamentowcu przy ul. Św. Teresy 25 w Łodzi, z wewnętrznym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 200 zł12 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania. TV, pralka, lodówka, mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego