dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

1 600 zł77 m² 20,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 86b na Retkini *76 m2, 4 piętro, ogrzewanie miejskie, świetna lokalizacja Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa, stół, komoda, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ulicy Lermontowa *2 niezależne pokoje, balkon *VII piętro, 43m2 *możliwość parkowania przed blokiem *cicha, spokojna i zielona okolica *dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Polesie,Łódź

2 400 zł54 m² 44,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down piękne mieszkanie na polesiu przy ul. Struga - inwestycja "struga point" wynajem: 2.400 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 3.000 zł + prąd KAUCJA: 4.000 zł DLA KOGO: max. 2 osoby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pograniczna

Widzew,Łódź

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia cicha, przestronna i pięknie doświetlona kawalerka w apartamentowcu w okolicach ulic Czechosłowackiej i Edwarda - Pograniczna 26 *pokój, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Polesie,Łódź

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***home park nieruchomości*** Oferuję na wynajem kamienicę o powierzchni 580 M2 w świetnej lokalizacji. Kamienica jest dostępna od zaraz. Stan lokalu jest bardzo dobry- wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowy , designersko urządzony, 2 pokojowy apartament o powierzchni 44m2 położony na 5 piętrze w ogrodzonym i strzeżonym 24h/7 apartamentowcu przy ul. Mickiewicza 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

2 000 zł45 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W "home park nieruchomości" Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie, na 4p. w bloku. Mieszkanie położone jest na ulicy Rysownicznej- spokojna okolica. Okna nowe pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Marysin,Łódź

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal biurowy-usługowy usytuowany W pobliżu ulic - marysińskiej - julianowskiej. Budynek składa się z parteru oraz pierwszego piętra, posiada dwa wejścia - bezpośrednio od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego, slonecznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Loftach Scheiblera, ul. Tymienieckiego 25. |Nieruchomość| Opis mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Teofilów,Łódź

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe 15 i 8 m2i. Okna na zachód , w dużym pokoju balkon. Czynsz 600 zł/ mies. (w tym zal. na wodę i co.) Preferowany długi czas wynajmu. Brak podzielników ciepła - co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 55m2 w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w całkowicie odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Brukowa

Bałuty,Łódź

16,39 zł/m²360 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy, o powierzchni 360m2 na Bałutach, przy ul. Brukowej. Obiekt znajduje się na 1p. Posiada dostęp do 2 wind towarowych i rampy. Jedna winda jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Olechów-Janów,Łódź

2 700 zł73 m² 36,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu urokliwe mieszkanie do wynajęcia na łódzkim Olechowie. Mieszkanie ma powierzchnie 73 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze budynku na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m 2 na pierwszym piętrze, z słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Górna,Łódź

23,26 zł/m²215 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona piekarnia /cukiernia z wyposażeniem w piece. Powierzchnia 215 m2 z pełnym węzłem sanitarnym i socjalnym. Do lokalu przynależą 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Śródmieście,Łódź

40 zł/m²67 m² 2 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowej w centrum miasta Łodzi, w wyremontowanej kamienicy. Pomieszczenia są nowe, podłogi w panelach, ściany w gładziach, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 19 m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paradna

Chojny,Łódź

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego apartamentu do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. Doskonała lokalizacja, okoloce szpitala Matki Polki 3 pokojowy, przestronny, prestiżowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

36 zł/m²210 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy na parterze, o powierzchni 210m2, na Polesiu w ok. ul. Łąkowej, z przeznaczenie na usługi, salon ekspozycji, gabinety, biura. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 26m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

125 zł/m²127 m² 15 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia to 127 m2. Lokal posiada wejście i witryny na ul. Piotrkowską Składa się z jednej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Łódź

Teofilów,Łódź

45 000 zł1 860 m² 24,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna Podana cena netto Powierzchnia 1860m2, w tym 90m2 pomieszczeń biurowych w 2 pokojach i zaplecza sanitarno socjalne oraz 2 hale 900m2 i 870m2. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

55 zł/m²20 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali użytkowych zlokalizowanych w biurowcu w centrum Łodzi. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ogrzewanie centralne, dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

6 900 zł87 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Diasfera | śródmieście | park źródliska Do wynajęcia nowoczesny apartament, do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 90 m 2 , położony na 5 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego mieszkania do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. 2 pokojowy apartament z garażem położony na ogrodzonym osiedlu ul. Tylna. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

1 060 zł15 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka w Centrum przy ul. Zamenhofa 29 *powierzchnia 16m2, 2 piętro, centralne ogrzewanie *mieszkanie idealnie skomunikowane z innymi częściami miasta, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Polesiu na ul. Pogonowskiego 23. Znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w centrum Powierzchnia koło 30m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Znajduje się na 2 piętrze nowego apartamentowca w centrum Łodzi. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

30,49 zł/m²223 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy na parterze, o powierzchni 223m2, na Polesiu w ok. ul. Łąkowej, z przeznaczenie na usługi, salon ekspozycji, gabinety, biura. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty prestige | kawalerka | balkon Do wynajęcia od zaraz, kawalerka o pow. ok. 29 m 2 do pierwszego zamieszkania, na zamykanym osiedlu w nowej inwestycji "apartamenty Prestige" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Gdańskiej 68 *nowoczesna kuchnia i łazienka *estetyczny wystrój *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 52m2, parter *lokal znajduję się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Józefa

Widzew,Łódź

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia urocza i przytulna kawalerka, położona na 4 piętrze w bloku na Widzewie. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni prawie 16 m2 oraz aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kmicica

Widzew,Łódź

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna od 01.03.2024 NAJEM OKZAJONALNY Koszty ponosi Najemca Komfortowe, jasne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie 75 m2 składające się z: Pełen rozkład kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Łódź,łódzkie

49 zł/m²49 m² 2 401 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa budynku zostanie przygotowana w wysokim standardzie wykończenia, wyposażona między innymi w klimatyzacje indywidualne, wentylacje mechaniczną (schładzanie/podgrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

2 000 zł64 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down mieszkanie na radogoszczu ul. Grudzińskiego - wynajem: 2.000 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.970 zł + media (gaz, prąd, ew. Internet) kaucja: 3.500 zł DLA KOGO: rodzina, max. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

67,42 zł/m²53 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia to 53,4m2. Lokal posiada wejście i witrynę na podwórko. Składa się z jednej dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruda Pabianicka,Łódź

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu pięknego i w pełni urządzonego 2-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze w bloku na nowoczesnym osiedlu na Rudzie Pabianickiej w Łodzi oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasowa

Górna,Łódź

1 200 zł19 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 18,98 m2 położone w niskim bloku przy ul. Kasowej 2 okolice Czerwonego Rynku). Doskonała lokalizacja i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Górna,Łódź

26,92 zł/m²52 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu na sklep, usługi? Oferuję do wynajęcia lokal na parterze w kamienicy, o powierzchni ok. 52 m2 Łódź, okolice ul. Politechniki, z przeznaczeniem na sklep, usługi, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty-Centrum,Łódź

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego mieszkania do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. 2 pokojowe mieszkanie położone w ocieplonym bloku na os. Pojezierska Łódź Baluty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Senatorska

Górna,Łódź

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Senatorskiej 10 *mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane - w pobliżu Parku im W. Reymonta oraz ulicy Piotrkowskiej *19 m2, parter, ogrzewanie miejskie.