dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Widzew

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

1 950 zł25 m² 77,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Fabrycznej 7 na łódzkim Starym Widzewie. Nieruchomość o powierzchni 31 mkw składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

380 463 zł44 m² 8 654,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na najwyższej kondygnacji w nowym 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łokietkówny

Widzew,Łódź

3 000 zł66 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** mieszkanie do wynajęcia od 01.10.2025 R Oferujemy do wynajęcia słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Widzew,Łódź

21 280 €6 650 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn przystosowany do prowadzenia produkcji o powierzchni ok 6600 mkw wraz z powierzchnią biurową ok 200 mkw. Magazyn zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy miasta Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

755 000 zł68 m² 11 055,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie z wysokości zenitu! Nie, nie jesteś w nasa. To Widzew. Ale gwarantuję, że po wejściu do tego mieszkania zrobisz Houston, mamy luksus. Co oferuję? *65,32 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Jędrzejowska

Widzew,Łódź

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Widzew,Łódź

8 500 €3 400 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Łodzi (widzew), w odległości zaledwie 4 km od centrum miasta o powierzchni ok. 3400 m2 powierzchni magazynowej oraz 132 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olechowska

Widzew,Łódź

909 000 zł117 m² 7 796,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom, w którym zaczyna się Twoja historia Wyobraź sobie poranki z filiżanką aromatycznej kawy na balkonie, gdzie cisza i zieleń otulają Cię spokojem. Dni, kiedy w jasnym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Edwarda

Widzew,Łódź

490 000 zł126 m² 3 878,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:763 m²

Łódź | Dwa domy jednorodzinne | Bezpośrednio Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dwa domy jednorodzinne położone w miejscowości Łódź, przy ul. Edwarda. |Nieruchomość| - Dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Księży Młyn,Łódź

469 000 zł57 m² 8 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 4-piętrowym, kameralnym bloku z cegły. Budynek ocieplony, bardzo zadbany, klatki schodowe również zostały odświeżone. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Szczodrego

Widzew,Łódź

869 000 zł70 m² 12 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament przy ulicy Bolesława Szczodrego w Łodzi. Apartament o powierzchni 70 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przędzalniana 66a - Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Komfortowe mieszkanie w nowym budynku - wysoki standard Jasne, przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

535 897 zł66 m² 8 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 1 pietrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedeciusa

Widzew,Łódź

310 000 zł37 m² 8 437,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x523x 584) for more information. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z 18 m tarasem Janów, ul. Longinusa Podbipięty 9 Mamy do zaoferowania przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy-31m2, 2pokoje, okolice Szkoły Filmowej Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie w kamienicy, położone na zamkniętym terenie z bramą na pilota. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stoki,Łódź

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Apartament znajduje się w doskonałej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, budynek otoczony jest zielenią. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęczycka

Zarzew,Łódź

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża, jasna kawalerka o powierzchni 34 m przy ul. Łęczyckiej 1/3. Mieszkanie po odświeżeniu, w pełni umeblowane i wyposażone, z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

543 015 zł66 m² 8 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe, narożne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1 piętrze! Nowy budynek o podwyższonym standardzie! Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

1 035 000 zł69 m² 14 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w trakcie wykańczania. Uchylając rąbek tajemnicy publikuję jedno zdjęcie z realizacji, drzwi wewnętrzne, bezprzylgowe. Elegancja tkwi w prostocie. Z ogromną radością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

1 699 000 zł124 m² 13 701,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament z charakterem domu o powierzchni 124 m , z dwoma tarasami (32 m i 13 m ), prywatnym ogrodem o pow. 112 m oraz wiatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milionowa

Stary Widzew,Łódź

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości w nowej inwestycji zlokalizowanej w Centrum Łodzi. Osiedle Fuzja to połączenie historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Widzew,Łódź

455 000 zł49 m² 9 314 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doradca klienta: rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Widzewie Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do Centrum. W pobliżu terenów zielonych (między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

575 000 zł64 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2001 roku, z dala od ulicznego hałasu. Idealne dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Widzew,Łódź

6 900 €2 300 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejski magazyn do wysokiego składowania o powierzchni magazynowej ok. 2300 m2 oraz przynależna część biurowo-socjalna ok. 200 m2 położony w przemysłowej dzielnicy - Łódź Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gościniec

Widzew,Łódź

937 500 zł260 m² 3 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej przy ul. Gościniec 206 a, 93-645.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

427 700 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Magiczne mieszkanie na Starym Widzewie! W sercu miasta, na Stylonowej, jest kąt magiczny, wprost czarodziei! Nie zwykły blok, nie zwykłe mury, lecz dom, co zmienia życia struktury! Był czarodziej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

1 139 000 zł92 m² 12 415,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja podczas tegorocznych targów w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Widzew,Łódź

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 786x467x060 for more information Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Szpitalnej 4a w Łodzi. Lokal znajduje się na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

195 000 zł23 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zakupu kawalerki o powierzchni 23 m w topowej lokalizacji w Lodzi. Mieszkanie położone jest w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Fabrycznej na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budy

Widzew,Łódź

1 089 000 zł86 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na Wzniesieniach Łódzkich, w północno-wschodniej części miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

599 000 zł58 m² 10 311,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 58,09 m , zlokalizowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu na Łódzkim Widzewie w otoczeniu zieleni i spokoju. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Widzew,Łódź

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, w nowym budynku w inwestycji boho, o powierzchni 75,8 m . Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

1 699 000 zł124 m² 13 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament z charakterem domu o powierzchni 124 m , z dwoma tarasami (32 m i 13 m ) oraz prywatnym ogrodem o powierzchni 112 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Widzew,Łódź

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nieruchomość: położona jest na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku. Budynek zadbany i ocieplony wybudowany w 1989 roku, położony na spokojnym i zielonym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

529 000 zł47 m² 11 167,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słuchaj. Jeśli szukasz miejsca, które nie wygląda jak kopiuj - wklej z katalogu, tylko ma charakter, luz i taras większy niż kawalerka Twojego ziomka to siadaj, bo mam dla Ciebie złoto. 47,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sołecka

Widzew,Łódź

295 000 zł1 540 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej, na której chcesz postawić swój wymarzony dom to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź: widzew - Mileszki okolice ul. Sołeckiej Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

328 000 zł46 m² 7 149,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi przy al. Piłsudskiego, z widokiem z okna na Park Źródliska! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,88 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Jędrzejowska

Widzew,Łódź

17 000 €5 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 5000 m2 do wynajęcia od zaraz. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul. Tomaszowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Stoki,Łódź

635 000 zł213 m² 2 986,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:795 m²

Oferta sprzedaży domu wolno stojącego W budowie położonego W łodzi, dzielnica widzew, oś. Stoki Dom o pow. ca 212 m kw., powierzchni posadowiony jest na działce o pow. 795.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wacława

Zarzew,Łódź

585 000 zł59 m² 9 841,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m , zlokalizowanego na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Villa Verde w sercu dzielnicy Zarzew. To idealna.