dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Widzew

488 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

488 ogłoszeń

394 000 zł87,62 m² 4 496,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy ul. Nawrot 94/96. Jeżeli marzysz o stworzeniu unikalnego wnętrza w historycznym budynku, ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

174 300 zł727 m² 239,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** wyjątkowa okazja - Działki budowlane Łódź-Widzew, ul. Gajcego Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,50 m² 4 812,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego na Janowie przy ul. Maćka z Bogdańca. Dotychczas lokal przeznaczony był na przychodnię medyczną. Lokal spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł31,56 m² 9 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

null Na sprzedaż funkcjonalne i kompletnie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone w świetnie utrzymanej kamienicy w doskonale skomunikowanej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 820 000 zł108 m² 16 851,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

19 200 €6 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej typu bts (build-to-suit) - projektowanej i realizowanej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Najemcy. Lokalizacja: łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 338 m² 473,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla dewelopera przy ul. Pomorskiej Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę budowlaną o powierzchni 6.338 m2 położoną przy ulicy Pomorskiej w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł938 m² 458,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie cenisz sobie miejski styl życia? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 784 zł58,11 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: przestronny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł117 m² 7 710,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Energooszczędny dom z garażem w idealnej lokalizacji. Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 962 zł44,89 m² 11 872,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,89 m . Lokal składa się z funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, idealnej dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pow biurowa o pow. 56 m2. Lokalizacja Łódź Widzew. Cena netto mies wynajmu 35 zł/m2, cena z ogrzewaniem. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²300 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego Oferujemy do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 300 m , zlokalizowany w Łodzi przy ul. Przędzalnianej, na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu usługowo handlowego położonego na Stokach nieopodal ulicy Morskie Oko. Nieruchomość o powierzchni około 100m2 w którym przez ostatnie 20 lat prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 652 m² 301,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2652 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł38,65 m² 14 618,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sulma Real Estate prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Łodzi, w otoczeniu odrestaurowanych, postindustrialnych budynków dawnej fabryki Scheiblera, gdzie powstaje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Widzewie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

12 360 zł6 939 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości położonej przy ul. Szaniawskiego w Łodzi. Przedmiotową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38,43 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej łódzkiej inwestycji fuzja. Fuzja to miejsce przyciągające ludzi, takie które na całym świecie określane jest mianem destination place. Co to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 632 zł25,56 m² 12 270,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wima: prestiżowe studio Z ogromną loggią! 6. Piętro, al. Piłsudskiego Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

205 000 zł32,11 m² 6 384,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji Dowborczyków 18 32,11 m | 5. piętro | balkon 7,47 m | 205 000 zł Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,62 m² 7 264,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 51.62 m2, 2 pokojowe na 3 p wieżowca, osobna kuchnia, położone przy ul. Ćwiklińskiej na Widzewie Wschodzie. Winda nowa zjeżdzająca do poziomu chodnika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękną i unikalną nieruchomość na Łódzkich Stokach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, zabytkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

398 360 zł55,82 m² 7 136,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 55,82 m przy ul. Smetany 14 na łódzkim Widzewie to propozycja dla osób, które szukają lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 042 zł74,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,70 m² 8 914,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z klimatyzacją i balkonem 12 m Przestrzeń, wygoda i gotowość do zamieszkania od pierwszego dnia to mieszkanie przy ul. Sacharowa na łódzkim Widzewie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 2-piętrowy w pawilonie handlowym z zapleczem biurowym na piętrze. Atuty oferty: - centrum osiedla - parter składa się z sali sprzedażowej, toalety i zaplecza socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł75 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Premium w Łodzi 75 m absolutnej perfekcji w Loftach Scheiblera, księży Młyn. Dwupoziomowe. Trzy tarasy. Garaż. Jedyne takie. Aranżacja wielokrotnie wyróżniana.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł426,60 m² 6 094,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Ten wyjątkowy willowy dom z 2005 roku o powierzchni 426,60 m , usytuowany jest na działce 1170 m w spokojnej, zielonej części osiedla Stoki. Nieruchomość łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

39 100 zł1 700 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow 1700 mkw wysokość hal - 9m ogrzewanie - Volcano duży przydział mocy ( kwh ) oświetlenie led świetliki 3 bramy z pozimu 0 - 4,5m x 4,5m miejsca parking Cena.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,35 m² 7 984,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 627 zł39,96 m² 9 550,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie z potencjałem! Przestronny, bardzo dobrze doświetlony salon z dużym balkonem, usytuowany na 5 piętrze. Możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,22 m² 33,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje do wynajęcia przestronne mieszkanie z dwoma sypialniami oraz dużą kuchnią - zwierzęta mile widziane Mieszkanie dostępne od zaraz! Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78,67 m² 10 804,63 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Panoramika luksusowe mieszkanie 78,7 m | 3 pokoje | Taras | garaż podziemny | Widzew Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Panoramice w Łodzi luksus, komfort i prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł277,80 m² 4 139,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Prezentujemy Państwu interesującą ofertę sprzedaży domu z dużą działką zlokalizowanego przy ulicy Taborowej, w spokojnej i malowniczej okolicy Widzew Andrzejów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł86,90 m² 7 928,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przestronny apartament na sprzedaż o powierzchni 86,9 m , położony przy ulicy Piwnika Ponurego 7 na łódzkim Widzewie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,21 m² 8 175,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Nowej 37/41 w Łodzi. Lokal do własnej aranżacji idealny dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł288 m² 4 010,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:269 m²

NA sprzedaż: dom szeregowy 288 m z 10 Pokojami i Garażem | Łódź-Olechów Idealna oferta zarówno dla Rodziny jak i Inwestora, który poszukuje gotowego rozwiązania pod najem pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,58 m² 8 712,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta dotyczy kawalerki o powierzchni 28,58 m , zlokalizowanej przy ulicy Tatrzańskiej na łódzkim Zarzewie. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze. To piętro jest świetnym kompromisem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,10 m² 6 333,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55.10 m2 mieszczące się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szpitalnej 8. - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - garderoba. Mieszkanie należy do prężnie działającej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij