dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

359 000 zł49 m² 7 394,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Łodzi (ul. Olsztyńska). Znajduje się ona na wysokim parterze w 10. piętrowym wieżowcu. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gościniec

Widzew,Łódź

937 500 zł260 m² 3 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej przy ul. Gościniec 206 a, 93-645.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

850 000 zł220 m² 3 868,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 265 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na granicy Zgierza i Łodzi przy ulicy Liściastej. Dom został zbudowany w 1970 r. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 6 265 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tu tramwaj i autobus masz od razu za rogiem więc żadnych wymówek, że nie zdążyłeś. Szkoła, przedszkole i plac zabaw? Wszystko na miejscu, żeby dzieci miały krótsze trasy niż Ty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Retkinia,Łódź

305 000 zł36 m² 8 591,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: położona jest na 3 pietrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym z cegły, ocieplonym i odmalowanym. Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

427 700 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Magiczne mieszkanie na Starym Widzewie! W sercu miasta, na Stylonowej, jest kąt magiczny, wprost czarodziei! Nie zwykły blok, nie zwykłe mury, lecz dom, co zmienia życia struktury! Był czarodziej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

1 139 000 zł92 m² 12 415,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja podczas tegorocznych targów w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Polesie,Łódź

298 000 zł37 m² 8 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka, gotowa do zamieszkania z ogródkiem i miejscem parkingowym - cisza, zieleń i świetna lokalizacja! 37m2 po remoncie instalacji ogródek miejsce parkingowe 8m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Śródmieście,Łódź

319 000 zł44 m² 7 183,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Przedstawiamy mieszkanie przy ulicy Nowomiejskiej, przy samym placu Wolności i Manufakturze! Mieszkanie to dwa pokoje, osobna kuchnia i łazienka z wc w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

195 000 zł23 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zakupu kawalerki o powierzchni 23 m w topowej lokalizacji w Lodzi. Mieszkanie położone jest w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Fabrycznej na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budy

Widzew,Łódź

1 089 000 zł86 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na Wzniesieniach Łódzkich, w północno-wschodniej części miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stefana

Bałuty,Łódź

350 000 zł88 m² 3 972,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 88,1 m2 znajdujący się na terenie kompleksu handlowo- usługowego przy ul. Stefana w Łodzi. Prezentowany obiekt to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

349 000 zł52 m² 6 685,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na parterze - zielone Bałuty, blisko asp i Starego Rynku. Na sprzedaż bardzo zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

599 000 zł58 m² 10 311,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 58,09 m , zlokalizowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu na Łódzkim Widzewie w otoczeniu zieleni i spokoju. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Górna,Łódź

388 000 zł43 m² 9 023,26 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Józefa Chełmońskiego w dzielnicy Łódź Górna w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! umowa przedwstępna! Oferujemy na sprzedaż dom-bliźniak w bardzo dobrym stanie technicznym, z rynku wtórnego, zlokalizowany w Łodzi, przy ulicy Namiotowej (łódź-Złotno). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Widzew,Łódź

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, w nowym budynku w inwestycji boho, o powierzchni 75,8 m . Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

299 999 zł28 m² 10 714,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mucha nie siada bo tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Na 3. piętrze czteropiętrowego bloku (bez windy), tuż obok Manufaktury, czeka na Ciebie mieszkanie, które wygląda i pachnie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

1 699 000 zł124 m² 13 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament z charakterem domu o powierzchni 124 m , z dwoma tarasami (32 m i 13 m ) oraz prywatnym ogrodem o powierzchni 112 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

475 200 zł54 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania, na spokojnym osiedlu, tuż obok parku to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź Górna, ul. Lecznicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Bałuty,Łódź

328 000 zł37 m² 8 817 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałutach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: tel: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m położone w samym sercu Teofilowa przy ul. Łanowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Czy Twój portfel był kiedyś na wykładzie z ekonomii? Oto mieszkanie, które zna wszystkie odpowiedzi na pytania z egzaminów inwestycyjnych i akademickich! Zlokalizowane rzut beretem, albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Łódź

Polesie,Łódź

14 900 000 zł8 196 m² 1 817,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 371 m²

Oferta sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej wraz Z biurowcem położonej W łodzi, dzielnica polesie. Oferta obejmuje sprzedaż prawa własności dp zespołu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielona

Polesie,Łódź

882 960 zł95 m² 9 282,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W świecie biznesu pierwsze wrażenie robi się tylko raz - spraw, by Twoje było niezapomniane. Zielona 17 to nie tylko lokal - to manifest klasy, zaufania i jakości, który działa na korzyść Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ratajska

Teofilów,Łódź

1 100 000 zł1 880 m² 585,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną uzbrojoną na Teofilowie ul. Ratajska 7/9 (blisko Szczecińskiej). Pełna własność. Powierzchnia 1880 m , obręb B36-112/10. Cena netto+vat Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Widzew,Łódź

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nieruchomość: położona jest na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku. Budynek zadbany i ocieplony wybudowany w 1989 roku, położony na spokojnym i zielonym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

529 000 zł47 m² 11 167,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słuchaj. Jeśli szukasz miejsca, które nie wygląda jak kopiuj - wklej z katalogu, tylko ma charakter, luz i taras większy niż kawalerka Twojego ziomka to siadaj, bo mam dla Ciebie złoto. 47,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

210 000 zł29 m² 7 347,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Szukasz wygodnego i niedrogiego mieszkania z szybkim dojazdem na uczelnię? To 27-metrowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku na osiedlu Widzew-Zarzew świetnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sołecka

Widzew,Łódź

295 000 zł1 540 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej, na której chcesz postawić swój wymarzony dom to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź: widzew - Mileszki okolice ul. Sołeckiej Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

328 000 zł46 m² 7 149,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi przy al. Piłsudskiego, z widokiem z okna na Park Źródliska! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,88 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Julianów,Łódź

499 000 zł76 m² 6 535 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na zielonym Julianowie, w jednej z najbardziej urokliwych jego części czyli na tzw. osiedlu Berlinek, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chojny-Dąbrowa,Łódź

357 000 zł44 m² 8 128 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: łódź - Dąbrowa okolice ul. Kazimierza Chłędowskiego Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Julianów,Łódź

690 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 57,50m2 składa się: - salon (18,31m2) + taras (6,74m2) - sypialnia (10,61m2) - kuchnia (9,61m2) - łazienka (6,32m2) - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

389 000 zł52 m² 7 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie M3 : 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja - blok znajduje się bardzo blisko Uniwersytetu Medycznego, róg Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Złotno,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni ponad 57m2, położonego na łódzkim Teofilowie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na spokojnym i zielonym Radogoszczu. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, wygodę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Lublinek,Łódź

362 000 zł4 830 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 4830 mkw- lublinek 360.000 ZŁ Działka niezabudowana położona na Lublinku w Łodzi okolice lotniska. W tej części miasta nie ma.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij