dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

648 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

449 455 zł54 m² 8 281,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, wygodę i doskonałą lokalizację? Apartament M29 w prestiżowej Zielona Residence to idealny wybór dla rodzin, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Polesie,Łódź

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,46 m , piętro 3 bardzo dobra lokalizacja przy ul. Wólczańskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

448 155 zł56 m² 7 992,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci wysoką stopę zwrotu i pełne obłożenie przez cały rok? Apartament M50 w prestiżowej inwestycji Zielona Residence to przestrzeń idealna pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

78,26 zł/m²115 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal na parterze z potencjałem biznesowym. Obiekt położony jest w bardzo atrakcyjnej części Retkini. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, retkinia, łódź powierzchnia: 115m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

549 000 zł58 m² 9 457,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferujemy do sprzedania umeblowane , rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe , z osobną otwartą kuchnią ( odzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Zdrowie,Łódź

1 400 zł31 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - w pięknie zrewitalizowanej kamienicy, ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karolew,Łódź

350 000 zł43 m² 8 143,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na zielonym Karolewie ulica - Bratysławska. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i zieleń w pobliżu, a jednocześnie chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

460 000 zł56 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zamieszkaj na ostatnim piętrze wieżowca z obłędnym widokiem na okolicę! Ładnie umeblowane, w pełni rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 11 piętrze wieżowca przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Gen. Lucjana Żeligowskiego 26 *20 m2, 4 piętro *po drugiej stronie ulicy Plac Hallera (uniwersytet Medyczny w Łodzi i szpital wam) *w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

289 999 zł31 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Planujesz zakup nieruchomości jeszcze w grudniu? To mam fajne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni i własnej aranżacji. Idealne pod wynajem lub do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

345 171 zł32 m² 10 803,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkania zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Zdrowie,Łódź

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park na zdrowiu | 3 pokoje | srebrzyńska park - peira | klimatyzacja Do wynajęcia ekskluzywny apartament wykończony w wysokim standardzie, położony na osiedlu Srebrzyńska Park! Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka do wynajęcia na ulicy Legionów 75 *powierzchnia 16,3 m2 *2 piętro *składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki z wc *wielkim atutem jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublinek,Łódź

535 000 zł50 m² 10 689,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,05 m w inwestycji "nowe Polesie III" lokalizacja Osiedle Nowe Polesie III to kompleks mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 300 zł38 m² 60,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z technologią smart home | nowa przędzalnia Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,75 m 2 usytuowane na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wioślarska

Polesie,Łódź

1 300 zł33 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Wioślarskiej 16. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,42 m2 składa się z: ->pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Deca

Złotno,Łódź

799 000 zł118 m² 6 783 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania, ostatnio najbardziej poszukiwane połączenie czyli mieszkanie z ogródkiem. Całość mieści się na dwóch kondygnacjach szeregowca na osiedlu Złotno. Parter to otwarta przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

1 400 zł42 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pełne Koszty Najmu: około 2400 zł. (1400 zł. odstępne dla właściciela + 800 zł. zaliczka na czynsz do spółdzielni ( ogrzewanie, woda),+prąd +gaz ) Kaucja : 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu przy ul. Żeligowskiego w Łodzi. W budynku do dyspozycji mieszkańców jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

695 465 zł79 m² 8 753,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Polesie,Łódź

1 500 zł44 m² 34,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"mieszkanie W spokojnej części karolewa" ul. Wileńska wynajem: 1.500 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.150 zł + gaz i prąd wg zużycia KAUCJA: 3.500 zł WARUNKI: najem okazjonalny, min. 12 miesięcy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

429 000 zł49 m² 8 728,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - 10. piętro z pięknymi widokami, retkinia Oferuję na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m , zlokalizowane na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ossowskiego

Koziny,Łódź

219 000 zł28 m² 7 827,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy zgrabną kawalerkę z ładnym balkonem położoną na trzecim piętrze ocieplonego bloku z cegły na Kozinach. Mieszkanie w stanie do remontu / większego odswieżenia, aczkolwiek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

694 415 zł79 m² 8 753,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkania, zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

408 954 zł40 m² 10 223,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkanie zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Polesie,Łódź

413 126 zł42 m² 9 899,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji dla klienta! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m z ogródkiem 18 m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka Z ogródkiem | centrum miasta | loft | wyjątkowy styl Na sprzedaż kawalerka do pierwsze zamieszkania o pow. 26,90 m 2 z ogródkiem ok. 20 m 2 , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Zdrowie,Łódź

763 884 zł58 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji dla klienta! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,87 m z dużym tarasem niespełna 44m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

430 252 zł42 m² 10 229,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe w tym roku! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konstantynowska

Polesie,Łódź

462 308 zł46 m² 10 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

10 800 zł450 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia połowę nieruchomości. Do wyboru są dwa moduły: moduł 1 (450 m2) obejmuje halę wraz z częścią socjalną (wc z prysznicem, aneks kuchenny szatnia), dwie hale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Polesie,Łódź

795 000 zł92 m² 8 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

670 320 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja na osiedlu polesie/retkinia w Łodzi Planowany termin realizacji : III kwartał 2025 r. 1.OPIS MIESZKANIA 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

503 136 zł52 m² 9 737,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe już w tym roku! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

274 406 zł25 m² 10 967,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obywatelska

Nowe sady,Łódź

24 192 zł1 008 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 1008 m 2 w zachodniej części Łodzi - tzw. Nowe Sady. Hala poziom "0", bez rampy, ogrzewana co , wrota około 3,6 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Polesie,Łódź

805 000 zł90 m² 8 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja: łódź Polesie ul. Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

622 692 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja na osiedlu polesie/retkinia w Łodzi Planowany termin realizacji : III kwartał 2025 r. 1.OPIS MIESZKANIA 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,54 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

579 000 zł58 m² 9 974,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

569 000 zł53 m² 10 735,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Masz pieniądze, które chciałyby zacząć na Ciebie pracować? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m na 3. piętrze już czeka, by generować zyski! Idealne dla najemców: studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Polesie,Łódź

810 000 zł92 m² 8 757 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij