dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolarska

Smulsko,Łódź

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Lokalizacja I otoczenie Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony jest w atrakcyjnej części Łodzi - na osiedlu Smulsko. W odległości kilkuset metrów znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowy, trzypokojowy apartament mieszczący się przy al. Mickiewicza. Lokalizacja: mieszkanie mieści przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

8 000 zł86 m² 93 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3-pokojowy apartament przy alei Mickiewicza 4 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie mieści się na XII piętrze w nowym bloku z 2021, jego powierzchnia to 86 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-940 53 m.kw. / balkon / IV piętro rozkładowe / do wprowadzenia po remoncie: dwa pokoje, łazienka, wc do remontu: duży pokój, przedpokój, kuchnia Oferta dla: pary, rodziny, inwestora (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Polesie,Łódź

664 000 zł80 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach z deweloperami, w znalezieniu najlepszego kredytu oraz analizie umów deweloperskich. Dlaczego ta inwestycja: gotowe do odbioru Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

325 710 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w ścisłym Centrum Łodzi z możliwością wydzielenia sypialni - 32,90m ; 2 piętro Idealna pod inwestycje, na wynajem! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Polesie,Łódź

308 240 zł28 m² 11 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To mieszkanie jest idealne na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

328 333 zł32 m² 10 276,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ typu studio - strefa dzienna z aneksem i miejscem do wypoczynku Balkon z widokiem na wewnętrzne patio - idealne miejsce na poranną kawę Duże przeszklenia - zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Złotno,Łódź

99 900 zł723 m² 138,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Więckowskiego 72 *osobna kuchnia oraz wydzielona część sypialniana *blisko centrum miasta (manufaktura w odległości 1,5 km) *4 piętro, 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińskiego

Polesie,Łódź

484 422 zł52 m² 9 301,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, które łączy nowoczesność z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

393 027 zł40 m² 9 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Kameralne osiedle zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

542 975 zł59 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy parku i Manufakturze, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Polesie,Łódź

334 000 zł33 m² 10 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

357 175 zł39 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealne dla rodzin, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

327 050 zł33 m² 10 060 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z garderobą o łącznej powierzchni 32,51 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Polesie. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polesie,Łódź

333 470 zł32 m² 10 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To idealny wybór na start, dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

417 900 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,79m2 z balkonem, lokal usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

2 250 zł35 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowy apartament na Mielczarskiego w Łodzi usytuowany na trzecim piętrze budynku na terenie zamkniętym. Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 35 m to idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

347 088 zł31 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę w inwestycji łączącej nowoczesność z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Lublinek-Pienista,Łódź

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pośrednikom uprzejmie dziękuję. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą o łącznej powierzchni 51,95m2 plus taras 8,53m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

655 384 zł79 m² 8 261,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rabat -18% Zakup bezpośrednio od dewelopera! Dostępne też inne metraże i układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, o powierzchni 79,33 m . Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

590 947 zł72 m² 8 249,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,63 m2 z zielonym tarasem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

521 101 zł51 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego w inwestycji, która zakończy się w 2027 roku. Jest to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łubinowa

Złotno,Łódź

2 650 000 zł160 m² 16 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronny dom z garażem i dodatkowym budynkiem, ul. Łubinowa, złotno Idealna Lokalizacja, wspaniałe Możliwości! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

1 800 zł42 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,2mkw. położone przy ul. Popiełuszki w Łodzi. Mieszkanie po remoncie, funkcjonalnie zaprojektowane przez architekta. Wnętrza jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

249 000 zł33 m² 7 586,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronną kawalerkę z aneksem kuchennym położoną na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy z miejskim ogrzewaniem. Mieszkanie świeżo po remoncie, do pierwszego zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

460 404 zł45 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i Manufakturze, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36m położone w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

443 359 zł49 m² 9 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,99 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Unii Lubelskiej

Polesie,Łódź

390 085 zł40 m² 9 808,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesną przestrzeń. To doskonały wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Legionów 75 *o powierzchni 19 m2, 4 piętro *ogrzewanie centralne *blisko centrum miasta, w dzielnicy Łódź-Polesie. *Kawalerka składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 050 zł14 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna, zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 *kompletne wyposażenie i umeblowanie *ogrzewanie centralne *14 m2 , parter *w pobliżu Manufaktury *blisko Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy al. kard. Stefana Wyszyńskiego w Łodzi! Prezentowany lokal mieści się na trzecim piętrze wieżowca, jego powierzchnia to 32 m2. Mieszkanie po remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Stare Polesie,Łódź

299 000 zł47 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,80 metrów kwadratowych, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Zielona 69 w dzielnicy Stare Polesie. Jest to idealna nieruchomość nie tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

420 689 zł43 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (43,37 mkw, dostępne również inne metraże) na Retkini. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze nowego apartamentowca składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

710 000 zł69 m² 10 360,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3 pokoje 64,30 m2 położony przy ulicy Pienistej na parterze Pełna własność Cena do negocjacji Przestronny salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka z Wc i hol. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

490 978 zł53 m² 9 341,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w super lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,56 m2 + 2 balkony, lokal usytuowany na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Retkinia,Łódź

399 000 zł55 m² 7 299,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli marzysz o mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, ale nie chcesz przepłacać za nieruchomość deweloperską, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

369 000 zł28 m² 13 136,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna. Kupujący zwolniony z pcc wystawiam fakturę vat. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Stare Polesie,Łódź

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jednopokojowe, przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze w 3-piętrowym zadbanym bloku z cegły w dzielnicy Łódź - Stare Polesie w lokalizacji bliskiej do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

429 000 zł40 m² 10 825,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz swojego własnego kąta, gdzieś na nowym osiedlu, w spokojnej okolicy. Mamy coś wyjątkowego dla młodego małżeństwa, które ceni sobie komfort i chce cieszyć się własnym zakątkiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek