dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bratysławska

Polesie,Łódź

387 600 zł57 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja - 3 pokoje na Górnej, ul. Bratysławska 13 Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, świetne położenie i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

449 454 zł54 m² 8 281,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie urok zabytkowej architektury z codzienną funkcjonalnością? M29 w inwestycji Zielona Residence to 3-pokojowy apartament zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do pierwszego zamieszkania! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 39 m2. Zlokalizowane przy ul. Srebrzyńskiej 12, na 7 piętrze, w nowym budynku deweloperskim. Lokalizacja: 1,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konarzewskiego

Smulsko,Łódź

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament Z ogrodem I dwoma tarasami zimowymi - prestiżowa lokalizacja na smulsku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnego, bezczynszowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Wileńska - Łódź Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,48 m położone na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Wileńskiej w Łodzi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cedry

Polesie,Łódź

479 000 zł38 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament na ostatnim 5 piętrze o powierzchni 38m z Balkonem , zlokalizowane w apartamentowcu na ul. Cedry 6 w dzielnicy Łódź-Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świąteczna

Polesie,Łódź

555 000 zł40 m² 13 799,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Retkinia,Łódź

305 000 zł36 m² 8 591,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: położona jest na 3 pietrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym z cegły, ocieplonym i odmalowanym. Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Polesie,Łódź

298 000 zł37 m² 8 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka, gotowa do zamieszkania z ogródkiem i miejscem parkingowym - cisza, zieleń i świetna lokalizacja! 37m2 po remoncie instalacji ogródek miejsce parkingowe 8m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

580 zł8 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulny pokój w kamienicy przy ul. Lipowej 36. Nieruchomość: lokal znajduje się na 3 piętrze i posiada ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Wileńska - Łódź powierzchnia 36,48 m położone na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Wileńskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Łódź

Polesie,Łódź

14 900 000 zł8 196 m² 1 817,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 371 m²

Oferta sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej wraz Z biurowcem położonej W łodzi, dzielnica polesie. Oferta obejmuje sprzedaż prawa własności dp zespołu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielona

Polesie,Łódź

882 960 zł95 m² 9 282,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W świecie biznesu pierwsze wrażenie robi się tylko raz - spraw, by Twoje było niezapomniane. Zielona 17 to nie tylko lokal - to manifest klasy, zaufania i jakości, który działa na korzyść Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Szermiercza

Smulsko,Łódź

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament na kameralnym i prestiżowym osiedlu Smulsko. osiedle wyjątkowo dobrze skomunikowane z miastem. Obfite w tereny zielone i place zabaw dla dzieci. w pobliżu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

389 000 zł52 m² 7 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie M3 : 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja - blok znajduje się bardzo blisko Uniwersytetu Medycznego, róg Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Złotno,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni ponad 57m2, położonego na łódzkim Teofilowie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łódź

Lublinek,Łódź

362 000 zł4 830 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 4830 mkw- lublinek 360.000 ZŁ Działka niezabudowana położona na Lublinku w Łodzi okolice lotniska. W tej części miasta nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Łódź

Retkinia,Łódź

1 766 000 zł883 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica polesie, oś. Retkinia Działka o pow. ca 880 m kw., położona wśród bloków, w centrum osiedla mieszkaniowego. Idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc! Pewna i bezpieczna inwestycja Często wybierana jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biegunowa

Zdrowie,Łódź

660 000 zł53 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 2-piętrowym apartamentowcu. Budynek powstał w 2024r i posadowiony jest na zamkniętym, bardzo klimatycznym, zielonym osiedlu z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

33 zł/m²210 m² 6 947 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 2. piętro | 6 pokoi | okolice ul. Łąkowej, łódź Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy zlokalizowany na drugim piętrze budynku handlowo-biurowego. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze z dwoma balkonami (duża loggia i balkon francuski) oraz przestronną kuchnią. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kowieńska

Retkinia,Łódź

1 090 zł15 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 15 m po generalnym remoncie, położona na 3. piętrze budynku przy ul. Kowieńskiej 10 w Łodzi. Dodatkowym atutem jest dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Łódź

Nowe sady,Łódź

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

DO wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 240 mkw Polesie /nowe Sady Obiekt składa się z części biurowej (75 i 15 mkw) , socjalnej - kuchnia i łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Zdrowie,Łódź

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego apartamentu w Łodzi, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Zdrowie , tuż obok największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Generalska

Polesie,Łódź

680 000 zł57 m² 11 923,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 2-piętrowym kameralnym apartamentowcu wybudowanym w 2024r, posadowionym na zamkniętym terenie. Mieszkanie składa się z: 2 rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łódź

Polesie,Łódź

3 500 000 zł908 m² 3 854,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położenie: łódź, dzielnica polesie - pogranicze śródmieścia Działka o pow. 908 m kw. objęta jest mpzp Warunki wynikające z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

518 557 zł61 m² 8 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w super miejscu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wileńska

Polesie,Łódź

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wileńska 44C przytulna kawalerka blisko centrum i terenów zielonych Nieruchomość: do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona i umeblowana kawalerka o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Smulsko,Łódź

879 000 zł99 m² 8 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości. Dla biura .NOWA ATRAKCYJNA CENA Niepowtarzalny Apartament o łącznej powierzchni 128,20 m.kw( na co składa się powierzchnia mieszkalna 98,60 m.kw, -cena 879 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

580 000 zł53 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Łodzi! Lokalizacja: łódź, ul. Srebrzyńska 12 Powierzchnia: 52,78 m Piętro: 10 (budynek z windą) Balkon: 4,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Polesie,Łódź

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 800 zł30 m² 59,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m2 usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku położonym w centrum Łodzi przy ul. Wróblewskiego 21 (10 min do ul. Piotrkowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Retkinia,Łódź

855 000 zł109 m² 7 844,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Łódzka giełda nieruchomości .OKAZJA CENOWA Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe mieszkanie o pow. 109 m2 Na parterze znajduje się holl , łazienka z prysznicem sypialnia + garderoba ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokoje z balkonem i z możliwością parkowania na zamkniętym podwórku przy ul. Żeligowskiego 20 (polesie). Nieruchomość: 1 piętro. Powierzchnia 35 m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

419 635 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,15 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiazdowa

Polesie,Łódź

3 050 zł142 m² 21,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-30! Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 142 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Gwiazdowej 14. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zielona

Polesie,Łódź

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Na wynajem stylowa i funkcjonalna kawalerka z antresolą przy ul. Zielonej 53, urządzona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Polesie,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja: łódź Polesie ul. Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij