dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasień

Górna,Łódź

386 736 zł46 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (43,44 mkw) w stanie deweloperskim w inwestycji Duo Park w Łodzi. Atuty mieszkania: metraż:43,44 mkw Liczba pokoi: 2 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

527 528 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Bałuty,Łódź

427 160 zł36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - kawalerka (1 pokój) , 36,24 m z balkonem 9 m . Jest możliwość wydzielenia sypialni, kupując kawalerkę możemy mieć dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

351 774 zł35 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,27m2 z ogródkiem, usytuowane na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

606 797 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Górna. 0% pcc 0% Prowizji Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Widzew,Łódź

459 169 zł44 m² 10 412 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio u dewelopera. Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Widzew. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

621 500 zł55 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu od 8:00 - 20:00 Zostaw do siebie kontakt - prześlę Ci ofertę wszystkich mieszkań promocyjnych. Nie zwlekaj wykorzystaj moment na korzystny zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

345 171 zł32 m² 10 803,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkania zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

611 312 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,78 m z loggią. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

601 373 zł67 m² 8 953 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze - nowy budynek o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

376 224 zł38 m² 9 942,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe już w tym roku! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

429 233 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Nie zwlekaj wykorzystaj moment na korzystny zakup mieszkania. Mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

695 465 zł79 m² 8 753,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

694 415 zł79 m² 8 753,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkania, zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

408 954 zł40 m² 10 223,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj! Gotowe mieszkanie zobacz Na żywo! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Polesie,Łódź

413 126 zł42 m² 9 899,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji dla klienta! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m z ogródkiem 18 m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

430 252 zł42 m² 10 229,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe w tym roku! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

562 749 zł48 m² 11 685 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj! Kup najlepsze mieszkania! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu Łodzi już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konstantynowska

Polesie,Łódź

462 308 zł46 m² 10 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

336 504 zł25 m² 13 243 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

587 955 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Planowana data oddania: koniec 2025 Zapraszam do kontaktu Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,89 m z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

410 784 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Planowana data oddania: koniec 2025 Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m z balkonem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Łódź

386 098 zł27 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie! Sprzedam mieszkanie inwestycyjne idealne pod najem krótkoterminowy! Powierzchnia: 27,19 m Wysokość: 377 cm - co pozwala na montaż antresoli Balkon: brak Piętro: 2 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

543 756 zł48 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

578 241 zł61 m² 9 532,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rudzka

Górna,Łódź

2 593 470 zł157 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz nietuzinkowego miejsca pod siedzibę firmy lub do własnego zamieszkania? To mamy na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,18 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

493 010 zł46 m² 10 816,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! 11 5000 zł/m2 9500 zł/m2! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,58 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

670 320 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja na osiedlu polesie/retkinia w Łodzi Planowany termin realizacji : III kwartał 2025 r. 1.OPIS MIESZKANIA 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołowa

Górna,Łódź

542 156 zł59 m² 9 245,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

773 554 zł76 m² 10 190,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

499 124 zł55 m² 9 025,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + balkon, usytułowane na 1. piętrze w nowopowstającym kompleksie mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

293 940 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zostaw do siebie kontakt - prześlę Ci ofertę wszystkich mieszkań promocyjnych. Nie zwlekaj wykorzystaj moment na korzystny zakup mieszkania. Oferta bezpośrednia od dewelopera 0% prowizji i 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

503 136 zł52 m² 9 737,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

865 950 zł75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

274 406 zł25 m² 10 967,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

575 874 zł49 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

304 521 zł28 m² 10 926,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

622 692 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja na osiedlu polesie/retkinia w Łodzi Planowany termin realizacji : III kwartał 2025 r. 1.OPIS MIESZKANIA 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,54 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Widzew,Łódź

399 034 zł32 m² 12 505 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wołowa

Górna,Łódź

525 645 zł54 m² 9 655,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025