dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

520 000 zł72 m² 7 201,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr : suk-ms- 7621 transakcja : sprzedaż mieszkania w Centrum w budynku bez barier architektonicznych gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 72,21m 2 ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

123 723 zł30 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie na piątym piętrze w śródmieściu w Łodzi. Rozkład obejmuje salon z kuchnią, łazienkę z wc oraz przedpokój. Okna skierowane na południe. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

405 600 zł67 m² 6 047,41 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr : suk-ms- 7621 transakcja : sprzedaż mieszkania w Centrum w budynku bez barier architektonicznych gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 67,07m 2 ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krakusa

Górna,Łódź

161 069 zł34 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Blok 3- piętrowy oddany do użytkowania 27.11.2015r. W budynku znajduje się winda,cały teren ogrodzony ,monitorowany. Mieszkanie ma 34,27m2 w całości wykończone. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

836 000 zł117 m² 7 145,91 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta nr : suk-ms- 7621 transakcja : sprzedaż mieszkania w Centrum w budynku bez barier architektonicznych gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 116,99 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

462 000 zł68 m² 6 789,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr : suk-ms- 7621 transakcja : sprzedaż mieszkania w Centrum w budynku bez barier architektonicznych gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 68,05m 2 ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

705 000 zł118 m² 5 974,58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta nr : suk-ms- 7621 transakcja : sprzedaż mieszkania w Centrum w budynku bez barier architektonicznych gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia 118m 2 ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura i podatku od czynności cywilno-prawnych (pcc) 2% od wartości transakcji! Przedstawiamy do sprzedaży 2-pokojowe, z aneksem kuchennym, łazienką/wc i garderobą, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie mieści się w kompletnie i gruntownie odnowionej kamienicy. Budynek został docieplony, wymieniono wszystkie instalacje (wodna, kanalizacyjna, elektryczna). Budynek stoi na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Bałuty,Łódź

351 000 zł90 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

1. Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku z cegły na 3 piętrze w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Łódź,łódzkie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest wyremontowane do wprowadzenia z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. W okolicy znajduje się wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

705 000 zł118 m² 5 974,58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

520 000 zł72 m² 7 201,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

462 000 zł68 m² 6 789,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

836 000 zł117 m² 7 145,91 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

405 600 zł67 m² 6 047,41 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Polesie

Polesie,Łódź

265 689 zł57 m² 4 690,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 26m2 do 57m2 w cenie od 3990zł/m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Polesie

Polesie,Łódź

128 881 zł27 m² 4 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka Agencja Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 27m2 do 57m2 w cenie od 3990zł/m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Polesie

Polesie,Łódź

147 630 zł37 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Polesie,Łódź

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

olesie/centrum. Do sprzedaży mieszkania w niewielkim, kameralnym apartamentowcu. 25 mieszkań o wielkości od 52 do 131 m2. Jedno mieszkanie dwupoziomowe Ceny mieszkań od 4690 do 5400 zł za 1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

405 610 zł86 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament na Julianowie, i - piętro, stan developerski z możliwością wykończenia "pod klucz". Budynek ogrodzony, monitorowany, z efektowną aranżacją. W budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

414 240 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament na Julianowie, II - piętro, stan developerski z możliwością wykończenia "pod klucz". Budynek ogrodzony, monitorowany, z efektowną aranżacją. W budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

304 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

172 645 zł40 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, o powierzchni użytkowej ok 40 m2, położonego w doskonałej lokalizacji w okolicy teofilów/złotno w Łodzi. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

120 480 zł25 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 25,10 m2, położonego w dzielnicy Złotno w Łodzi. Opis: mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, al. Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

162 150 zł34 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o pow. użytkowej ok. 34,5 m2, położonego w doskonałej lokalizacji w okolicy al. Mickiewicza w ścisłym centrum Łodzi. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

825 750 zł110 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od Kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Inwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin oddania - ostatni kwartał 2016/pierwszy kwartał 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

471 600 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od Kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Inwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin oddania ostatni kwartał 2016/pierwszy kwartał 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

190 000 zł102 m² 1 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Witam Serdecznie! Poddasze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Starym Polesiu, blisko ścisłego centrum miasta- ok. 800 metrów do ulicy Piotrkowskiej. Poddasze jest w stanie surowym, ale ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Stare Polesie,Łódź

269 900 zł105 m² 2 582,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Witam Serdecznie! Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Starym Polesiu, blisko ścisłego centrum miasta- ok. 800 metrów do ulicy Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ideowa

Chojny,Łódź

342 000 zł80 m² 4 296,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz komfortowego mieszkania W dobrej lokalizacji I przystępnej cenie? marzy CI się własny ogród, spokój I aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? ta oferta spełni twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widna

Górna,Łódź

319 900 zł80 m² 3 998,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

- skorzystaj Z okazji I kup mieszkanie W promocji "last minute"! tylko teraz apartament W cenie 4040 zł/ M2 wykończenie pod klucz od 300 zł/m2 nie zwlekaj - pozostało ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widna

Górna,Łódź

331 800 zł79 m² 4 194,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

- skorzystaj Z promocji I kup mieszkanie W okazyjnej cenie! tylko do 15 października apartament W cenie 4199 zł/ M2 wykończenie pod klucz od 300 zł/m2 nie zwlekaj - pozostało już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

524 400 zł109 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do dużej negocjacji! Apartament typu loft w pow. 109,25 m2 w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi wysoki parter! Okna w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

310 590 zł69 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do dużej negocjacji! Apartament typu loft 69,02 m2 w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi Piękny staw! Wysokość pomieszczeń: 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

324 629 zł69 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do negocjacji! Apartament typu loft 69,07 m2 na III piętrze w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi Piękny staw! Wysokość pomieszczeń: 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

310 140 zł69 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do dużej negocjacji! Apartament typu loft 68,92 m2 w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi Piękny staw! Wysokość pomieszczeń: 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

323 376 zł67 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do dużej negocjacji! Apartament typu loft 67,37 m2 w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

323 328 zł67 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do negocjacji! Apartament typu loft 67,36 m2 na wysokim parterze w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

508 570 zł109 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie podpisujemy żadnych umów! ceny do negocjacji! Apartament typu loft 109,37 m2 w nowej inwestycji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód. Piękny widok na.