dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Widzew,Łódź

412 350 zł50 m² 8 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panoramiczne okna W całym mieszkaniu| duży balkon | obok parku| Świetna lokalizacja! Otoczenie parków! Obok węzła komunikacyjnego! Bliskość centrum i ul. Piotrkowskiej! Komunikacja: - 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Widzew,Łódź

275 610 zł30 m² 9 343 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Panoramiczne okna| oddzielna sypialnia| przestronny balkon lub loggia Świetna lokalizacja! Otoczenie parków! Obok węzła komunikacyjnego! Bliskość centrum i ul. Piotrkowskiej! idealne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piotrkowska

Widzew,Łódź

408 780 zł49 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panoramiczne okna| narożny ogród | wyjście na ogród Z salonu I każdej sypialni | 2 pokoje Z możliwością aranżacji na 3! Świetna lokalizacja! Otoczenie parków! Obok węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Widzew

Widzew,Łódź

556 992 zł77 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 77m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Widzew

Widzew,Łódź

534 356 zł68 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

447 051 zł60 m² 7 451 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Mieszkania do odbioru w sierpniu! Spotkania możliwe w poniedziałek - piątek g. 9:00 - 19:00 oraz sobota 9:00 - 14:00 (proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

430 088 zł58 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Maesteria Park przy ul. Rąbieńskiej o powierzchni 37 m2. Lokal mieszkalny znajduję się na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Katedralna,Łódź

352 792 zł40 m² 8 873,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Witam, z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu: unikatowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,76m2, usytuowane się na V-piętrze przy ul. Wschodniej 63/piotrkowska 44 Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

319 000 zł39 m² 8 106,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja i świetna cena! Wyprzedaż inwestycji! Do sprzedania nowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Przędzalnia przy ul. Wróblewskiego. Jest to nowoczesna inwestycja, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Widzew,Łódź

433 591 zł52 m² 8 299,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji: : e-mail: sprzedaż: mieszkanie Łódź - Widzew (nowo Budowane Osiedle). P O L E C A M Y! doskonała alternatywa Bez prowizji od Kupującego! lokalizacja: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Teofilów

Teofilów,Łódź

418 500 zł41 m² 10 207,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu kolejny projekt zrealizowany przez nest Pracownię- projekt Wood & Marble- 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 do pierwszego zamieszkania na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

425 000 zł55 m² 7 711,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie trzypokojowe Z własnym miejscem postojowym I komórką! gotowe do odbioru kluczy! bez pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

430 088 zł58 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

375 210 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy nowe mieszkanie 2 pokojowe, z dużym balkonem - loggią (10,38m2), o powierzchni 41,69 m2, na 5 piętrze, w apartamentowcu budowanym w nowatorskiej technologii prefabrykacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Widzew

Widzew,Łódź

411 928 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy nowy, 3 pokojowy apartament, z olbrzymią loggią (11,32m2), o powierzchni prawie 47m2. Położony na 4 piętrze, w apartamentowcu budowanym w nowatorskiej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

534 990 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dobre jest stare wino i skrzypce. O tym wiedzą wszyscy. No może prawie wszyscy. Na pewno nie wiedzą o tym kupujący mieszkanie na rynku wtórnym, które ma 30-50 lat, a czasem więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

424 336 zł48 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Widzew,Łódź

357 216 zł37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dobre są stare wino i skrzypce - o tym wiedzą wszyscy. No, prawie wszyscy Na pewno nie wiedzą tego kupujący mieszkanie na rynku wtórnym, które ma 30-50 lat, a czasem i więcej. Pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

326 100 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

329 080 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

415 040 zł65 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Łódź - przy sarniej Mamy do zaoferowania mieszkania na os. Przy sarniej W łodzi. Lokale od parteru do 8 piętra - 34 lokale. Mieszkania są dostępne od ręki, można jeszcze wybrać wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

483 777 zł61 m² 7 939,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam wygodne, 3-pokojowe mieszkanie, które dzięki lokalizacji w niskim bloku w głębi osiedla uwzględnia najważniejsze potrzeby: święty spokój i ciszę, przy jednoczesnym łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

259 000 zł30 m² 8 561,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Górna,Łódź

293 216 zł43 m² 6 778 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Granitowa 13 to inwestycja dla osób, które: poszukują kameralnej inwestycji w znakomitej lokalizacji, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu, lubią mieć wszędzie blisko, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Górna,Łódź

239 716 zł39 m² 6 144,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

259 000 zł30 m² 8 561,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Bałuty,Łódź

629 000 zł69 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga Drzwi Otwarte sobota 28.05.2022 od godz.10 tej do 15 tej Jesteś zainteresowany ? Zadzwoń Zapraszamy serdecznie Oaza spokoju, ukojenie dla duszy, odpoczynek dla ciała. Tak właśnie czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

430 088 zł58 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

420 000 zł53 m² 7 932,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie trzypokojowe Z własnym miejscem postojowym I komórką! odbiór maj/czerwiec 2022! bez pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gojawiczyńskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

387 000 zł48 m² 7 979,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie dwupokojowe Z ogródkiem 85 M 2 , własnym miejscem postojowym I komórką! odbiór maj/czerwiec 2022! bez pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

268 000 zł25 m² 10 580,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w stanie deweloperskim w gotowym apartamentowcu w samym centrum Łodzi. Stan deweloperski, do własnej aranżacji, słoneczne i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

435 000 zł58 m² 7 497,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie i odbierz klucze szybko - gotowy budynek. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim: 3/4 pokoje - pow. 58-69m2 Idealna lokalizacja w samym centrum Łodzi. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

355 000 zł36 m² 9 971,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w gotowym apartamentowcu w samym centrum Łodzi. Stan deweloperski, do własnej aranżacji, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Polesie

Polesie,Łódź

318 900 zł35 m² 9 103,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepiej sprzedająca się inwestycja w łodzi. Odbierz klucze już w sierpniu tego roku. Wysokie rabaty || Doskonała lokalizacja || Obejrzyj mieszkania na żywo || Zakup bez prowizji atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

481 800 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie i odbierz klucze szybko - gotowy budynek. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim: 2 pokoje - pow. 39,76m2 3/4 pokoje - pow. 57-69m2 Idealna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Polesie

Polesie,Łódź

394 950 zł51 m² 7 759,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022