dowolna

Nowe mieszkania Łódź

552 ogłoszenia

552 ogłoszenia

400 000 zł49,50 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 49,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

589 350 zł78,58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera. Budynek już gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł42,03 m² 16 155 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w nowej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

836 784 zł58,11 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: przestronny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

280 980 zł28 m² 10 035 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

349 300 zł38 m² 9 192,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

353 900 zł34 m² 10 408,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł51 m² 9 098,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

740 000 zł73 m² 10 136,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca na Dąbrowie w Łodzi. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

525 156 zł49,08 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

635 311 zł66,47 m² 9 557,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym na studenckim osiedlu 'lumumbowo' idealne pod kątem studiów na uł lub pracy w okolicy ronda Solidarności oraz ckd. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,68 m² 10 315,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! bez prowizji! klucze luty 2026! Tylko 5 min. pieszo od ulicy Piotrkowskiej i vis a vis budynku Politechniki Mamy jeszcze 3 takie mieszkania w pełnym komplecie - czyli.

Szczegóły ogłoszenia

638 260 zł45,59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Unikatowe połączenie: apartament w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie. w parku. Folwark Scheiblera to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Tymienieckiego 33a tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,81 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie 38,81 m2 z efektownym ogrodem w prestiżowej inwestycji Fuzja, przy ul. Tymienieckiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł38,76 m² 16 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze metraże są najbardziej rozchwytywane. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępne aktualne oferty specjalne. Blisko 40 m w centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

474 552 zł40,56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł41,38 m² 10 512,32 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Łodzi: nowoczesne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,38 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i ergonomii przestrzeni, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

442 818 zł47,62 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe promocje Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w nowym budownictwie z dużym balkonem. Nieruchomość składa się z: - osobny pokój 13.58 mkw - pokój z aneksem kuchennym 23,26 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

888 552 zł54,18 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

673 574 zł75,05 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń teraz, zanim rabat ucieknie jak ostatnie miejsce w pociągu do Gdyni! 75 metrów do życia z klasą - i garderobą jak z Pinteresta. Masz dość mieszkań, w których kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł25,60 m² 15 624,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale w tej inwestycji sprzedają się bardzo szybko. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - szczegóły podczas.

Szczegóły ogłoszenia

541 997 zł40 m² 13 549,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 , położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

398 045 zł43,36 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo).

Szczegóły ogłoszenia

462 616 zł52,60 m² 8 794,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

322 917 zł33,59 m² 9 613,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania oraz miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

356 174 zł39,14 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

39,14 m | Centrum Łodzi | Balkon | Wydzielona sypialnia | Idealne pod inwestycję Powierzchnia: 39,14 m Piętro: i Balkon: 3,77 m Stan: gotowe koniec grudnia 2026r. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

405 999 zł25,60 m² 15 859,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale szybko znikają - ten metraż jest szczególnie poszukiwany. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

643 770 zł71,53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,53 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

423 759 zł35,61 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35.61 m , zlokalizowane na 2. piętrze na pięknym osiedlu, które powstało na terenach dawnej fabryki bawełny i przeszło rewitalizację.

Szczegóły ogłoszenia

358 239 zł36,81 m² 9 732,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu fajne dwu pokojowe mieszkanie i super miejscu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

652 131 zł80,51 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji, idealne dla rodziny! Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

353 457 zł27,21 m² 12 989,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Pactum Nieruchmości Poleca: komfortowa kawalerka położona w apartamentowcu, w nowym Centrum Łodzi przy ul. Targowej. Ten komfortowy lokal zaprojektowany jest z myślą o wygodzie.