Mieszkanie, ul. Lniana

Lniana, Teofilów, Łódź, łódzkie

  • 369 000 zł
  • 46,13 m²
  • 7 999,13 zł/m²

Zdjęcie

Anna

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lniana

Lniana, Teofilów, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
16 maja 2026

369 000 zł

46,13 m²

7 999,13 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lniana

Zaktualizowane: 16 maja 2026

369 000 zł 46,13 m² 7 999,13 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 369 000 zł (7 999,13 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 46,13 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ

Sprzedam wygodne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,13 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Teofilowa,ul.Lniana. Idealne dla osób ceniacych sobie komfort braku sasiadujacych równolegle bloków,okna na dwie strony świata(północ/południe).

+ Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez pośredników. (...)

Agent

Anna

605 456...

605 456 070

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna

605 456...

605 456 070

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości