Apartament Łódź

Bałuty, Łódź, łódzkie

  • 375 999 zł
  • 40,43 m²
  • 9 300 zł/m²

Zdjęcie

Blanka Gaca

Skontaktuj się

Apartament Łódź

Bałuty, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
16 maja 2026

375 999 zł

40,43 m²

9 300 zł/m²

Apartament Łódź

Zaktualizowane: 16 maja 2026

375 999 zł 40,43 m² 9 300 zł/m²

Piętro:
4/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2028
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

4/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2028

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 375 999 zł (9 300 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
  • Dostępne: sierpień 2028
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40,43 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2028 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/10, jednopoziomowe
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bez prowizji!
Bez podatku PCC!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00.
Nowa inwestycja powstaje na Bałutach, w miejscu, które w naturalny sposób łączy miejski rytm życia z codziennym kontaktem z naturą. Budynki zlokalizowano bezpośrednio przy parku, dzięki czemu zieleń nie jest jedynie elementem krajobrazu, lecz realną częścią codziennego funkcjonowania mieszkańców. (...)

Agent

Blanka Gaca

531 166...

531 166 011

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

531 166...

531 166 011

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl