Mieszkanie, al. 1 Maja
1 Maja, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
- 517 673 zł
- 50,24 m²
- 10 304,01 zł/m²
Karolina Brzeziń...
Skontaktuj się
Mieszkanie, al. 1 Maja
1 Maja, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, al. 1 Maja
Zaktualizowane: 16 maja 2026
517 673 zł 50,24 m² 10 304,01 zł/m²
2/4
2
2025
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 517 673 zł (10 304,01 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 50,24 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (9 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: ABAK BPO sp zoo, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 1.A.2.11
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: 1 Maja, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
Opis nieruchomości
Brak prowizji
Brak podatku PCC
Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę.
TWOJA NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ W SERCU ŁODZI 50 m² Z POTENCJAŁEM I DUŻYM BALKONEM!
Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wielkomiejski styl z domowym spokojem? Pragniesz wnętrza, gdzie każdy metr został zaplanowany z myślą o Twojej wygodzie? Poznaj apartament na osiedlu Faktoria przy al. (...)