Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

6 Sierpnia, Polesie, Łódź, łódzkie

  • 698 403 zł
  • 85,51 m²
  • 8 167,50 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Kwapień

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

6 Sierpnia, Polesie, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
11 maja 2026

698 403 zł

85,51 m²

8 167,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Zaktualizowane: 11 maja 2026

698 403 zł 85,51 m² 8 167,50 zł/m²

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 698 403 zł (8 167,50 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 85,51 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2 m²)
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Łukasz Kwapień INSIDER, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 103/INS/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Inwestycja przy ul. 6 Sierpnia/ Zielonej - Zamieszkaj od zaraz
Inwestycja jest już ukończona i gotowa do odbioru. Możesz od razu odebrać klucze i urządzić się w swoim nowym mieszkaniu w samym sercu Łodzi.
Ten miastotwórczy projekt zrealizowano na historycznym terenie dawnej fabryki Pollena-Ewa. Budynki harmonijnie uzupełniają pierzeję ulicy Gdańskiej, łącząc postindustrialny klimat z nowoczesnością. Kluczowym atutem jest lokalizacja zaledwie ok. (...)

Agent

Łukasz Kwapień

502 273...

502 273 543

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Kwapień

502 273...

502 273 543

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl