Apartament, ul. Tymienieckiego

Tymienieckiego, Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 3 000 zł
  • 53,33 m²
  • 56 zł/m²

Zdjęcie

Julia Piotrowska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Tymienieckiego

Tymienieckiego, Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
6 maja 2026

3 000 zł

53,33 m²

56 zł/m²

Apartament, ul. Tymienieckiego

Zaktualizowane: 6 maja 2026

3 000 zł 53,33 m² 56 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 53,33 m², 2 pokoje
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 5 000 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: AJ PROMOTION, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 61230

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w Łodzi, na nowoczesnym osiedlu "Fuzja" przy ul. Tymienieckiego 13B, w nowopowstałej inwestycji o wysokim standardzie.

Usytuowane jest na piątym, ostatnim piętrze budynku.

Lokal o powierzchni 53,33 m jest zupełnie nowy i przeznaczony do pierwszego zamieszkania. (...)

Agent

Julia Piotrowska

732 850...

732 850 549

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości