Mikrokawalerka, ul. Piwna
Piwna, Bałuty, Łódź, łódzkie
- 1 420 zł
- 21 m²
- 67,62 zł/m²
Mzuri Nieruchomo...
Skontaktuj się
Mikrokawalerka, ul. Piwna
Piwna, Bałuty, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
24 maja 2026
Mikrokawalerka, ul. Piwna
Zaktualizowane: 24 maja 2026
1 420 zł 21 m² 67,62 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
1
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
1Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 420 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 21 m², 1 pokój
- Budynek: rok budowy: 2017 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Źródło: biuro nieruchomości: Mzuri, zaktualizowane: 24.05.2026
- numer ogłoszenia: 37992/4034/OMW
Opis nieruchomości
Opis lokalu:
Do wynajęcia kawalerka o wysokim standardzie, położona przy ul. Piwnej 12 w Łodzi, w pobliżu Manufaktury idealna dla jednej osoby lub pary, ceniącej komfort i świetną lokalizację.
Nieruchomość:
Powierzchnia 21m2.
Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC.
Wnętrze jest jasne, przytulne i w pełni umeblowane.
Lokalizacja:
Bałuty dogodna i dobrze skomunikowana dzielnica Łodzi. (...)
531 803...
531 803 202