Mieszkanie, ul. Pogonowskiego

Pogonowskiego, Łódź, łódzkie

  • 410 412 zł
  • 44,61 m²
  • 9 200 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Szczytk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pogonowskiego

Pogonowskiego, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
15 maja 2026

410 412 zł

44,61 m²

9 200 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pogonowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

410 412 zł 44,61 m² 9 200 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 410 412 zł (9 200 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
  • Dostępne: maj 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44,61 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (3,64 m², zabudowana)
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 388-MS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,61 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i inwestyjnie pod wynajem. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu przestronny salon z aneksem kuchennym tworzy jasną i otwartą strefę dzienną, a oddzielna sypialnia zapewnia komfort i prywatność. Dodatkowym atutem jest balkon o powierzchni 3,64 m². (...)

Agent

Patrycja Szczytkowska

515 019...

515 019 028

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości