Mieszkanie Łódź

Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 549 000 zł
  • 39 m²
  • 14 076,92 zł/m²

Zdjęcie

Jan

Skontaktuj się

Mieszkanie Łódź

Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
5 maja 2026

549 000 zł

39 m²

14 076,92 zł/m²

Mieszkanie Łódź

Zaktualizowane: 5 maja 2026

549 000 zł 39 m² 14 076,92 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (14 076,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Mam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta.

Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 2 komfortowe kawalerki, dzięki czemu zarabiasz z 2, a nie 1 mieszkania na raz.

To wszystko zostało stworzone, z dbałością o kwestie techniczne i zgodność z przepisami budowlanymi. (...)

Agent

Jan

793 545...

793 545 845

793 545 845

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan

793 545...

793 545 845

793 545 845

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została