dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Żubardź

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3 Żubardź, 50m2 po remoncie bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku z cegły zlokalizowane na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

134 000 zł45 m² 2 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3 tanio na żubardziu! oferta bez prowizji dla pośrednika! 2970 za m2 Oferuję mieszkanie rozkładowe na parterze przy ul. Lutomierskiej. Mieszkanie jest ciche w spokojnej okolicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

M3 Żubardź / okolice Tybury. Blok z cegły czwarte piętro. Piękne zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie. Niezwykle jasne, przestrzenne o niepowtarzalnym klimacie. Niekonwencjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

329 000 zł97 m² 3 388,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

M5 Ip. Żubardź 97m2 bez prowizji od kupującego! Do sprzedania przestronne,w pełni rozkładowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 97m2 położone na Żubardziu (ul. Klonowa). Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

167 000 zł58 m² 2 899,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!uwaga okazja! Przedmiotem sprzedaży jest wysokie, słoneczne I przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,6 mkw. na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na żubardziu 1,5 km od manufaktury!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

105 000 zł28 m² 3 705,01 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

M2 Żubardź 8p. z balkonem bez prowizji od kupującego! Na sprzedaz przytulna kawalerka usytuowana na ósmym piętrze wieżowca w okolicach ul. Żubardzkiej. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Żubardź,Łódź

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z cegły w Łodzi (ul. Tybury-blisko manufaktury) Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

474 000 zł78 m² 6 116,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni ok.78m2 zlokalizowany na Żubardziu. Drugie piętro, budynek z 2010r. cegła. Atrakcyjna okolica, pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Bardzo dobre połączenie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Żubardź

Żubardź,Łódź

96 000 zł28 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Bez prowizji od kupującego! M2, żubardź 27m2, oferujemy Państwu kawalerkę na Żubardziu na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest jasne, przestronne i ustawne. Po remoncie, nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M2 Żubardź tylko 3035zł/m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopokojowe, usytuowane na parterze bloku na Żubardziu w pobliżu Manufaktury. Mieszkanie posiada około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

149 000 zł36 m² 4 197,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

m2 Żubardź do wprowadzeni bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z przestronną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się a drugim pietrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

136 000 zł38 m² 3 549,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

M3 Żubardź Bałuty do wprowadzenia iip. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze bloku z cegły. Mieszkanie posiada powierzchnię ponad 38m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Żubardź,Łódź

120 000 zł44 m² 2 721,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe, na parterze,w bloku czteropiętrowym, bez balkonu. Powierzchnie pokoi: 16 i 12 mkw. Kuchnia o pow. 6 mkw.Łazienka razem z wc, przedpokój ok 7 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

137 000 zł46 m² 2 946,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46,55 m2 ; dwa pokoje (rozkładowe) z kuchnią. + komórka lokatorska 2 m2; pełna własność (kw) Mieszkanie czyste, zadbane, nowe okna pcv, w pokojach na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żubardź

Żubardź,Łódź

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

M4 Żubardź 7p. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na 7 piętrze jednoklatkowego wieżowca z dwoma windami na osiedlu Żubardź, pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żubardź

Żubardź,Łódź

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Żubardź, inowrocławska bez prowizji dla kupującego! Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 7 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie w pełnym rozkładzie po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Żubardź

Żubardź,Łódź

88 000 zł27 m² 3 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

M2 Żubardź 27m2 parter bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27m2 położona na parterze czteropiętrowego bloku z cegły na Żubardziu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta objęta programem 0% od kupującego Mieszkanie dwustronne rozkładowe, w ocieplonym bloku. W skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Nowe plastikowe okna, których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja: żubardź, , okolice Gandhiego - nieopodal manufaktury. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie, powierzchnia ok.53m2, trzecie piętro. Mieszkanie zaprojektowane przez plastyka. Piękne, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

165 000 zł43 m² 3 793,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

na sprzedaż M3 o powierzchni 43,19m2, trzecie piętro w bloku 11 piętrowym. Pokoje 20 i 9,5m2, widna, oddzielna kuchnia + łazienka z wc. Duży (choć wąski) balkon. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

229 000 zł59 m² 3 887,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż M4, ok. 59 m2 położone na 3 piętrze 10 piętrowego wieżowca z nową windą (wymiana październik 2014) w dzielnicy Koziny. Na metraż mieszkania składają się trzy rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Drewnowska

Żubardź,Łódź

100 000 zł27 m² 3 717,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w pobliżu Manufaktury, okolice ulicy Drewnowskiej. Mieszkanie o powierzchni 26,9m2 mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Składa się z pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

237 000 zł60 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 o powierzchni ok.60m2 usytuowane na parterze, zielony żubardź. Doskonała lokalizacja w pobliżu manufaktura, piotrkowska. Mieszkanie w pełni rozkładowe, trzy piękne duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Górna tylko 139 000 zł. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym na dobrze skomunikowanym osiedlu. Mieszkanie jest ładnie urządzone, wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

142 000 zł38 m² 3 707,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż m3 o powierzchni 38,3m2 mieszczące się na 5 piętrze 10 piętrowego wieżowca z windą w okolicy ul. Żubardzkiej. Na metraż mieszkania składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

101 500 zł35 m² 2 883,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 w super cenie 2880zł/m2 bez prowizji od kupującego. Mieszkanie na parterze w bloku 3 piętrowym z cegły na Żubardziu. Mieszkanie do kompletnego remontu. Jego plusem jest zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

129 000 zł38 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 Bałuty, wysoki parter bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie wymaga remontu, okna są drewniane, na podłodze parkiet, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

90 000 zł25 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż ładna kawalerka o powierzchni 25m2 składająca się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z wc. Mieszkanie zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żubardź

Żubardź,Łódź

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 47m2, żubardź. Blok czteropiętrowy, cegła. Dwa pokoje w pełnym rozkładzie. Powierzchnia 20m2 oraz 12m2. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłodze parkiety. Łazienka ok. 6m2, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Żubardź

Żubardź,Łódź

113 000 zł27 m² 4 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Mam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m.kw na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie jest po remoncie, na ścianach gładzie gipsowe na podłogach panele i terakota. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Żubardź

Żubardź,Łódź

105 000 zł27 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2, bałuty 27m2, 110 000 Oferujemy Państwu kawalerkę na Bałutach na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest jasne, przestronne i ustawne. Po remoncie, nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

158 100 zł45 m² 3 537,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

M3, żubardź,rozkład, balkon, ok. 45m2, blok z cegły Na sprzedaż M3 o powierzchni 44,69m2, znajdujące na 4 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły, położone w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

149 000 zł36 m² 4 197,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2011r. Jedno z niewielu mieszkań w centrum z widokiem na zieleń zamiast ściany lub okien sąsiedniego bloku. Okna na południe. Przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: żubardź, trzecie piętro. Mieszkanie w bloku czteropiętrowym z cegły. Powierzchnia 40m2, dwa pokoje, częściowa amfilada. Mieszkanie do własnej aranżacji, przestrzenne wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na Żubardziu o powierzchni 40m2, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Doskonała komunikacja, spokojna okolica. Bliska odległość do Manufaktury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Żubardź,Łódź

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w bloku, 2 pokoje z oddzielną kuchnią w zabudowie. Powierzchnia mieszkania 38m2, blok ocieplony, pierwsze piętro. Mieszkanie częściowo umeblowane, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Żubardź,Łódź

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z cegły. Jest to pokój z kuchnią i łazienką oraz przedpokojem. Kuchnia i pokój w amfiladzie. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żubardź

Żubardź,Łódź

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i spokojnej okolicy (osiedle Klonowa), w pobliżu Manufaktury, dobrze skomunikowane z centrum miasta, dworcem kolejowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

150 000 zł46 m² 3 253,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 46m 2 zlokalizowane w Dzielnicy Łódź - Bałuty przy ul. Mokrej. Usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55m2 na drugim piętrze w bloku na ul. Gandhiego, żubardź. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokojów, łazienki oraz bardzo przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Żubardź,Łódź

130 000 zł34 m² 3 777,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Żubardziu, zielonym osiedlu niedaleko Manufaktury. Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie z centrum miasta komunikacją miejską. W pobliżu.