dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Żubardź

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Żubardź

Żubardź,Łódź

109 000 zł27 m² 4 052 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z szerokiego przedpokoju z miejscem na szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

155 000 zł44 m² 3 563 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełni rozkładowe. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet, w kuchni wylewka. Okna wymienione. Wystawa okien wschód-zachód. Mieszkanie bez kw, ale nie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

150 000 zł38 m² 3 980,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy przytulne dwupokojowe mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu im. M. Reja. Blok schowany, oddalony od ruchliwych ulic. Mieszkanie o powierzchni 37,68 m2, w częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! W sprzedaży trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, znajdujące się na osiedlu Żubardź, w dobrej lokalizacji - w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Żubardź,Łódź

162 000 zł45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu Żubardź, przy ul. Inowrocławskiej. Dwa duże, ustawne pokoje po 18 i 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

800 zł57 m² 14,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 w bloku przy ul. Gandhiego. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Żubardź,Łódź

184 000 zł47 m² 3 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Żubardź,Łódź

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Transakcja : wynajem mieszkania dla 4 studentów blisko Centrum, na zagospodarowanym osiedlu, z dobra komunikacją, żubardź

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m 2 w Łodzi w okolicy Żabieńca Mieszkanie odświeżone w pełni rozkładowe i bardzo ustawne. Dla mniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

350 zł26 m² 13,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta : mw- 4705 wynajem jednopokojowego mieszkania na 7-piętrze w wieżowcu na Żubardziu ( ul. Klonowa/lutomierska). Cena 850 zł z czynszem dla Administracji i zaliczkami za prąd i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

182 000 zł48 m² 3 791,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na osiedlu Żubardź. Z dużego pokoju wejście do kuchni i przejście do kolejnego korytarza prowadzącego do dwóch oddzielnych pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Lutomierskiej blisko Al. Jana Pawła II! Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi - salonu, sypialni, łazienki z wc oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniejowska

Żubardź,Łódź

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Żubardź,Łódź

103 000 zł22 m² 4 618,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o pow. ok. 22,30 m2 położona na II piętrze w bloku czteropiętrowym na Bałutach (żubardź). Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju o pow.ok.16,30 m2, kuchni ślepej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

193 000 zł48 m² 4 063,16 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na 9 pietrze z balkonem *** *** W mieszkaniu są okna pcv oraz wymienione instalacje. W cenie pozostaje całe wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przytulna kawalerka ul. Klonowa (pogranicze Śródmieścia i Bałut) cena: 120.000 zł Zalety nieruchomości: - idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla singla/pary - stan:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

265 000 zł60 m² 4 453,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji 4709 Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 59,5 m2, położone blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

265 000 zł60 m² 4 453,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 59,5m2 iiip. Żubardź, do wprowadzenia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe, zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

268 000 zł63 m² 4 253,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

M4 Bałuty ok. Parku Struga 3p. wieżowiec po remoncie 63m2 z balkonem bez prowizji od kupującego! Mamy na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Łódź Bałuty. Ma 63 m2 oraz jest na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże M4 w spokojnej lokalizacji (żubardź) + loggia Mamy do sprzedanie M4 w cichej, spokojnej okolicy. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe. Położone na 4p. bloku. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie wymaga lekkiego remontu/odświeżenia, posiada już wymienione okna na nowe plastikowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

210 000 zł55 m² 3 839,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie trzypokojowe w pełnym rozkładzie na ósmym piętrze w wieżowcu. Z dużego pokoju wyjście na balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem na drugim piętrze. Lokal w stanie do zamieszkania, łazienka po generalnym remoncie instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Żubardź,Łódź

198 000 zł55 m² 3 622,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku czteropiętrowym w okolicy ulic Klonowa/ Kasprzaka. Dzielnica bardzo przyjazna i spokojna oraz dobrze skomunikowana. Samo mieszkanie bardzo zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

179 000 zł55 m² 3 261,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję mieszkanie na 3 piętrze w bloku z cegły 4 piętrowym. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, spółdzielnia prężnie działająca, blok odnowiony tereny zielone zadbane, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

155 000 zł42 m² 3 664,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wspaniałe w pełni wykończone i po generalnym remoncie mieszkanie dwupokojowe w bloku z płyty. Nieruchomość znajduje się w nie dużej odległości od centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turoszowska

Żubardź,Łódź

130 000 zł37 m² 3 485,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

118 000 zł33 m² 3 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Nieruchomość położona na bardzo zielonym i spokojnym osiedlu, blok oddalony od głośnych ulic. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

85 000 zł29 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Duża i przestronna kawalerka blisko centrum. Mieszkanie znajduje sie na 4 piętrze w wieżowcu, mieszkanie wymaga remontu. Polecam. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 Żubardź! Numer oferty w biurze: mw - 815 Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na II piętrze w XI-piętrowym wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Żubardź,Łódź

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bałuty-Żubardż, M-3 do remontu Numer oferty w biurze: ms-850 Do sprzedania mieszkanie całkowicie rozkładowe o pow. 45 m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Żubardź,Łódź

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w wieżowcu- bałuty-Żubardź Nr oferty w biurze: ms-848 Do sprzedaży M3 o pow. 46,84 m 2 wraz z przynależną piwnicą w położeniu szczytowym znajdujące się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tybury

Żubardź,Łódź

197 000 zł56 m² 3 517,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Żubardź. Większe, rozkładowe M-3 do własnej aranżacji budynek:niski blok z lat 60-tych, po ociepleniu i termomodernizacji rozkład:rozkładowe środk./SZCZYT.:szczytowe BALKON/LOGGIA:loggia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

91 000 zł23 m² 3 956,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 27 m2 zlokalizowanej przy ul. Mokrej, w bloku czteropietrowym na trzecim piętrze. Lokal składa się z pokoju z wystawą okienną na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

149 000 zł37 m² 4 036,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania piękne mieszkanie w którym w tym roku przeprowadzony był remont generalny: wymiana instalacji elektrycznej, gazowej, wodnej, odnowiony parkiet , całkowity remont kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

245 000 zł57 m² 4 298,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

215 000 zł54 m² 3 954,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo słoneczne, przestronne mieszkanie na ulicy Gandhiego. Pomieszczenia w pełnym rozkładzie, bardzo dobrze utrzymane- wymienione wszystkie instalacje, na ścianach położone gładzie, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

91 000 zł27 m² 3 370,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

90 000 zł29 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na cichym, zielonym osiedlu. Duży parking pod blokiem. Blisko do Centrum. Dobra komunikacja. Nieruchomość godna polecenia. Tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij