dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 500 zł61 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy loft, usytuowany na czwartym piętrze rewitalizowanych budynków pofabrycznych przy ulicy Tymienieckiego. Budynek w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Króla

Retkinia,Łódź

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe - Władysława Króla 40 *pełne wyposażenie i umeblowanie *powierzchnia 42 m2, parter *świetna lokalizacja - w pobliżu przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dużą kawalerkę w nowym apartamentowcu przy ul. Mickiewicza 4 w Łodzi o powierzchni 35 mkw. Mieszkanie usytuowane jest na ósmym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Polesie,Łódź

2 700 zł78 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w okolicy osiedla Retkinia, lasu Lublinek i Uroczyska. Mieszkanie o pow. ok. 78 m 2 składa sie z trzech pokoi - dwóch sypialni i salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Tymienieckiego. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

800 zł57 m² 14,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam do wynajęcia trzy niezależne pokoje w świetnej lokalizacji. Łódź - Górna, ul. Podgórna. Lokal o pow. 57 m2. Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Rojnej 50D *powierzchnia 37m2 *1 piętro *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, telewizor, szafa, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, oddzielną widną kuchnią usytuowana na przytulnym osiedlu pełnym zieleni w spokojnej okolicy. Idealna dla osób ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

1 690 zł55 m² 30,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *pięknie i gustownie urządzone, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z olbrzymim tarasem (40 m2) i dodatkowym balkonem *doskonała lokalizacja: do ulicy Narutowicza około 800 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Central Park Apartments 2 położone są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie w centrum miasta. W mieszkaniu o powierzchni 60 m znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka - Limanowskiego 168. *Nowoczesne, jasne wnętrze. *Wyposażone i umeblowane. *26 m2, parter. *Świetne połączenie komunikacyjne z resztą miasta. *W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament, usytuowany na siódmym piętrze apartamentowca Illumino, z widokiem na Patio. Budynek w doskonałej lokalizacji w zbiegu ulic Kilińskiego i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł37 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić wyjątkowy apartament o powierzchni 36,79 m w Ilumino. Postaw na wygodę i zamieszkaj w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

2 200 zł38 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal składa się z 2 oddzielnych sypialni 1- osobowej i 2-osobowej, i 2 łazienek z oddzielnym wejściem z każdego pokoju i oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz logii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

990 zł15 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Mielczarskiego 17 *powierzchnia 15 m2, parter, ogrzewanie elektryczne *1000m Manufaktura *1500m Piotrkowska *w odległości 2 km znajduję się Wyższa Szkoła Humanistyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Oblęgorska

Bałuty,Łódź

980 zł17 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Oblęgorskiej 9 *cała kamienica przeszła gruntowny remont *oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania *ogrodzona i zamykana posesja *miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Widzew,Łódź

1 000 zł18 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, przytulne mieszkanie o powierzchni 17,95mkw położone w remontowanym budynku w centrum Łodzi przy ul. Nawrot 55(10 min do ul. Piotrkowskiej). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Stare Polesie,Łódź

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić przestronną, urządzoną zgodnie z aktualnymi trendami kawalerkę z aneksem sypialnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 850 zł77 m² 24,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania: - 77 m2, 3 pokoje (z możliwością wynajęcia 2 pokoi), 3 piętro, balkon z widokiem na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładna i przytulna kawalerka przy ul. Traktorowa 51 *mieszkanie świetnie zlokalizowane - bardzo dogodny dojazd do centrum Łodzi *I piętro, 27m2, centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

1 290 zł27 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po remoncie przy ul. Tatrzańskiej 74/76 *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 27m2 *piętro I Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, telewizor, stół krzesłami, komody, szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Widzew,Łódź

1 000 zł18 m² 55,71 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Matejki

Śródmieście,Łódź

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie na ul.Matejki o powierzchni 38 m.kw po całkowitym odświeżeniu ,na 3 piętrze 4-piętrowego bloku, z pełnym wyposażeniem i nowoczesnym umeblowaniem. 2 słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Przędzalniana

Księży Młyn,Łódź

970 zł26 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Przędzalnianiej 52. *Przestronna kawalerka po remoncie. *Ogrzewanie miejskie, 26 m2, parter. *W pobliżu Księżego Młyna. *1400m - Galeria Łódzka, 350m-Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu studio, o powierzchni 32m2, na 2 piętrze nowej inwestycji przy ul. Drewnowskiej 77 w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

1 100 zł32 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy ofertę wynajmu Kawalerka o powierzchni 32,5 na x p Winda Mieszkanie wolne od zaraz okolice paderewskiego/tuszyńska Koszt najmu 1100zł plus czynsz 750zł opłaty licznikowe, woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie idealne dla studentów *24m2, 2 piętro *ogrzewanie centralne *estetyczny wystrój *doskonała lokalizacja, niedaleko od rynku "górniak" i ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

3 000 zł63 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkania blisko centrum miasta | Park Poniatowskiego tuż obok Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o pow. ok. 63,4 m 2 , położony na 3 piętrze w nowym apartamentowcu z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

990 zł36 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Paderewskiego 31 *dwupokojowe mieszkanie z balkonem *umeblowane i wyposażone *powierzchnia 36 m2, 3 piętro (winda w budynku) Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Grabowa

Górna,Łódź

1 060 zł26 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Grabowej 11 *powierzchnia 26 m2, parter *mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd *mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Śródmieście,Łódź

1 440 zł48 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na ogrodzonym osiedlu - ul. Składowa 16/18 *2 pokoje, powierzchnia 48 m2 *2 piętro w bloku z windą *miejskie ogrzewanie *doskonała lokalizacja na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Senatorska

Górna,Łódź

900 zł17 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Senatorskiej 10 *o powierzchni 17m2, parter, ogrzewanie miejskie *mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane - w pobliżu Parku im W. Reymonta oraz ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

990 zł21 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ciche mieszkanie na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku w centrum *powierzchnia 21 m2, 4 piętro *doskonale skomunikowane z całym miastem, tuż przy ulicy Zielonej *mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

1 200 zł27 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę znajdującą się przy ul. Tatrzańskiej 31/35 w Łodzi. Kawalerka znajduje się na drugim piętrze w wieżowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | ogródek | centrum miasta | ilumino Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m 2 wraz z tarasem i ogródkiem, znajdujące się 2 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

980 zł12 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z antresolą przy ul. Kilińskiego 113 *lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój : stolik, krzesło, sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu trzypokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem położone na 7 piętrze w zadbanym wieżowcu. Świetny punkt przy skrzyżowaniu Śmigłego-Rydza i Przybyszewskiego, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 050 zł21 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 35 *pełne wyposażenie i umeblowanie *21m2 = małe opłaty, 3 piętro, centralne ogrzewanie *mieszkanie znakomicie zlokalizowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Panoramiczny widok | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni około 56 m 2 , położone na 7 piętrze nowej inwestycji przy ul. Pogonowskiego 8.