dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul. Mielczarskiego przytulne mieszkanie blisko Manufaktury, z dostępem do zamykanego podwórka. Nieruchomość: powierzchnia 22 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Braterska

Górna,Łódź

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25 m przy ul. Braterskiej 54 w Łodzi doskonała lokalizacja dla studentów Politechniki Łódzkiej lub osób pracujących,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 750 zł46 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Drewnowskiej, mieszące się w apartamentowcu D77. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 600 zł46 m² 56,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowy apartament o powierzchni 46,21 m przy ul. Drewnowskiej. W skład dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz przestronna kawalerka o pow. ok. 37 m 2 z antresolą ok. 15 m 2 usytuowana na 2 piętrze pofabrycznego budynku na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wykończone w wysokim standardzie mieszkanie typu studio w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 33 w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 24m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gościnna

Chojen,Łódź

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przestronne mieszkanie w nowym budownictwie Górna / Chojny / Łódź Powierzchnia : 52 m2 - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka razem z wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

3 500 zł66 m² 52,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić stylowe mieszkanie na wynajem w centrum Łodzi. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 300 zł13 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa, funkcjonalna kawalerka z antresolą na I piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 r. 34. Nieruchomość: powierzchnia 13,21 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 15 m w kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem przy ul. Pabianickiej 35. *Nieruchomość* Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ul. Łagiewnickiej 102/116 Parking dostępny dla mieszkańców, możliwość parkowania pod blokiem na posesji. Mieszkanie znajduje się na parterze 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

1 950 zł38 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down "kawalerka typu studio W doskonałej lokalizacji W centrum" Nowa inwestycja "apartamenty Prestige" ul. Pomorska wynajem: 1.950 zł ŁĄCZNIE OPŁATY MIESIĘCZNIE:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kowieńska

Retkinia,Łódź

990 zł13 m² 76,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcie nowa kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Kowieńskiej 10 *nieruchomość* Powierzchnia 13 m2 3 piętro Ogrzewanie miejskie Dostępna zamykana pralnia *lokalizacja* Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Górna,Łódź

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyborowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Przyborowskiego 9 z miejskim ogrzewaniem, idealne dla pary lub singla. *Nieruchomość* Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 799 zł27 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo urządzoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,87 mkw., zlokalizowaną przy ul. Piotrkowskiej 252/256. Znajduje się ona na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

1 600 zł31 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje, całkowicie nowe mieszkanie typu studio w centrum Łodzi, w kamienicy po generalnym remoncie , tuż obok Łódzkiej szkoły filmowej oraz telewizyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł70 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w oficynie kamienicy, w rejonie ul. Kilińskiego na 3 piętrze. Świetna lokalizacja w centrum, tylko 600m od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie ma 70,47m2 i wysokie ok.3,5m wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 380 zł36 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia atrakcyjna kawalerka w Śródmieściu Łodzi przy ul. Pomorskiej 88, niedaleko Ronda Solidarności. *Nieruchomość* Mieszkanie ma funkcjonalny układ duży, słoneczny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Koziny,Łódź

1 000 zł28 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgrabna i tania kawalerka z balkonem blisko Manufaktury na Kozinach do wynajęcia od zaraz. Tylko u nas. Pomieszczenia: # Pokój z wyjściem na balkon (stół, krzesła, biurko, łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piramowicza

Śródmieście,Łódź

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam nietuzinkowe, wygodne i jasne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi - rzut beretem od stacji kolejowej Łódź Fabryczna. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-06-25! Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 19 m na pierwszym piętrze przy ul. Legionów 75. *Nieruchomość* Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

1 780 zł56 m² 31,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Karolewskiej 13b w apartamentowcu, położone na 4. piętrze, o powierzchni 56 m . Lokal po remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 799 zł27 m² 67,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo urządzoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,73 mkw., zlokalizowaną przy ul. Piotrkowskiej 252/256. Znajduje się ona na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Struga

Polesie,Łódź

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu nowoczesnego w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

1 500 zł43 m² 34,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie na szóstym piętrze w wieżowcu w okolicy Centrum Handlowego Tulipan (przy ulicy Piłsudskiego) Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Stoki,Łódź

1 500 zł48 m² 31,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 48,03 m2 położone w niskiej kamienicy przy ul. Górskiej 21 na osiedlu Stoki. Okolica cicha i spokojna. Szeroki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się w cichej lokalizacji przy ul. Łanowa 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Łódź

7 050 zł90 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość jest zlokalizowana na ostatnim, 5 piętrze, w nowoczesnym budynku przy ul. Rewolucji 1905 roku nr 69. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

1 650 zł48 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam do wynajęcia 2-pokojowe (salon i 1 sypialnia) umeblowanie mieszkanie w bardzo dobrej okolicy, przy ul. Obywatelskiej 31/43a (skrzyżowanie Obywatelska/ Politechniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić trzy-pokojowy loft mieszczący się w zabytkowym -wielokrotnie nagradzanym- kompleksie Tobaco Park. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liściasta

Radogoszcz,Łódź

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z podwórkiem o powierzchni 69m2 z wewnętrznym miejscem postojowym w apartamentowcu przy ul. Liściastej 74f. *Nieruchomość*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzemińskiego

Widzew,Łódź

1 420 zł38 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: strzemińskiego 7 2 pokoje blisko Parku Podolskiego, w okolicy Wyższa Szkoła Biznesu *nieruchomość* Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przednia

Górna,Łódź

3 000 zł84 m² 35,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 03.06.2025 r. For English - please scroll down "przestronne mieszkanie Z garażem W zielonej części chojen" - ul. Przednia (ok. Czmp) wynajem: 3.000 zł ŁĄCZNIE OPŁATY MIESIĘCZNIE:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Pomorskiej 96. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w IV piętrowym bloku. Prezentowany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 150 zł31 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Stylowe dwupokojowe mieszkanie w pięknej łódzkiej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37. Kamienica jest zrewitalizowana Mieszkanie ma powierzchnię 31 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wacława

Widzew,Łódź

1 890 zł58 m² 32,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Wacława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 500 zł41 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down piękne mieszkanie Z klimatyzacją I systemem smart-home przy ul. Wróblewskiego - inwestycja "nowa przędzalnia" wynajem: 2.500 zł + miejsce parkingowe (150 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W ścisłym centrum miasta | nowe centrum łodzi Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 44 m 2 , położone na 5 piętrze nowego apartamentowca na osiedlu ,primo".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

8 500 zł112 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem unikalny penthouse o powierzchni 112 m , zlokalizowany w pobliżu Manufaktury i największego kompleksu zieleni w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Polesie,Łódź

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Napierskiego 4 w Łodzi, usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą, z miejskim.