dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania w apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

1 800 zł50 m² 35,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***********oferta przeznaczona dla osób niepalących i bez zwierząt*************8 Oferujemy do wynajęcia przytulne, widne w pełni wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się przy ul. Zbiorczej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka położona na 3 piętrze w bloku z cegły na ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, odświeżone. Wyposażone jest w podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 250 zł16 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Wróblewskiego 54 w Łodzi, na zamkniętym osiedlu, blisko Politechniki Łódzkiej. Nieruchomość: powierzchnia 16 m . Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Chojny,Łódź

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym, ogrodzonym apartamentowcu o powierzchni 74 m2. Mieszkanie przestronne składające się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szklana

Doły,Łódź

2 100 zł52 m² 40,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,54 m , położone w Łodzi na osiedlu Doły, na parterze czteropiętrowego bloku z 1970 roku. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Radiostacja,Łódź

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Radiostacji. Mieszkanie składa się z: dwóch, rozkładowych pokoi ( do każdego wchodzimy z przedpokoju), osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

1 700 zł31 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawna kawalerka o powierzchni ok. 31m2, położona na trzecim piętrze w wieżowcu z windą, na osiedlu Retkinia - jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona na ósmym piętrze w 8 piętrowym budynku na osiedlu Retkinia. Prezentowane mieszkanie składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł55 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w prestiżowych loftach w samym centrum Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25c. Propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych aranżacji i źródła inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Widzew,Łódź

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie ten moment: wchodzisz do nowego mieszkania, otwierasz drzwi i wow! Miejsce tak klimatyczne, że nawet Twoja babcia by się tu wprowadziła (i pewnie chwaliła sąsiadkom). Co tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

1 490 zł40 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna, posiadająca balkon kawalerka o powierzchni 40 m , przy ul. Zbiorczej 1a. Nieruchomość: salon z wyjściem na balkon. Kuchnia z wyjściem na drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Retkinia,Łódź

1 210 zł31 m² 39,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Grodzieńskiej 14/16 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Górna,Łódź

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"przestronna kawalerka dla singla lub pary" - ul. Chełmońskiego (łódź - Górna) wynajem: 1.600 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.170 zł (wynajem i czynsz) + prąd i gaz KAUCJA: 3.500 zł DLA KOGO: max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Żubardź,Łódź

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania M5 4 pokojowe idealne dla Studentów, blisko na Akademię Muzyczną, politechnikę! najem 2 200zł. miesięcznie, dodatkowo media: energia, gaz z licznika, plus czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

4 000 zł74 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament dla wymagającego klienta - Inwestycja "narutowicza Residence" - (ul. Narutowicza) Funkcjonalnie zaprojektowany, komfortowy apartament o powierzchni 74,16 m2 (z tarasem). Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 500 zł14 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie grzecznościowe - kontakt do właścicela Do wynajęcie piękna, klimatyczna kawalerka z antresolą, świeżutko po remoncie generalnym! Lokal mieści się na pierwszym piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuszyńska

Chojny,Łódź

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Opłaty : 1500 zł. czynsz za wynajem + 700 zł. zaliczka na czynsz do wspólnoty+ 150 zł. zaliczka na prąd. W sumie 2350 zł. opcjonalnie miejsce postojowe na parkingu z szlabanem ( płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

990 zł17 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka położona w spokojnej części centrum Łodzi, blisko Filmówki, parku Źródliska i Galerii Łódzkiej (ul. Targowa 55). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Łódź

2 000 zł27 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy apartament na wynajem! Mieszkanie typu kawalerka na 5 piętrze z balkonem. Nowy budynek na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Retkinia,Łódź

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m przy ul. Grodzieńskiej 14/16 w Łodzi. Nieruchomość: lokal znajduje się na 7 piętrze w budynku z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem klimatyczną kawalerkę, znajdującą się na 1 pietrze w niskim bloku przy ul. Wrocławskiej na Bałutach. To idealne mieszkanie dla pary lub singla ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 190 zł19 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na parterze przy ul. Mielczarskiego 16 w Łodzi (polesie). Nieruchomość: zamykane podwórko, miejskie ogrzewanie zapewniające ciepło w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Radogoszcz,Łódź

3 000 zł58 m² 51,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dużym tarasem , miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym. Lokal znajduje się w nowym budynku przy ul. Łozowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 600 zł30 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Kawalerka idealnie dla studenta w prestiżowej lokalizacji narutowicza/polskiej Organizacji Wojskowej Wolne od 1 listopada 2025 Mieszkanie zostało przygotowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

970 zł31 m² 31,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Więckowskiego 46. Nieruchomość: budynek z zamykaną posesją, w dzielnicy Łódź-Polesie Powierzchnia 31m2, 4 piętro Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

1 150 zł17 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information Kawalerka dostępna od 01.09.2025 Do wynajęcie piękne, nowoczesne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

1 390 zł37 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Plantowej 7 na Teofilowie w spokojnej i zielonej okolicy, blisko dworca Łódź Żabieniec. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

1 950 zł37 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta! lokalizacja: łódź/ Śródmieście / ul. Kamińskiego 27 (bezpośrednio obok Wydziału Filozoficzno-historycznego uł) Mamy do wynajęcia dwupokojowe apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 290 zł16 m² 80,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie z miejskim centralnym ogrzewaniem, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Targowej 55 idealne dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 390 zł22 m² 63,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, ciepłe i słoneczne mieszkanie w kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem przy ulicy Pabianickiej 35. Nieruchomość: powierzchnia 22m2. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Stare Polesie,Łódź

1 550 zł32 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z antresolą w centrum miasta! Do wynajęcia kawalerka z antresolą o powierzchni ok. 32 m 2 usytuowana na 1 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Więckowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł98 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w centrum ale cichy? Wszędzie blisko ale z leśnym widokiem? Niemożliwe? A jednak! Zamieszkaj jesienią w tym wyjątkowym miejscu. Charakterystyka mieszkania: do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

840 zł14 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowe studio w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w Łodzi. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary, położone w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eksluzywny apartament dla wymagających Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o pow. ok. 76 m 2 , położony na IV piętrze, w prestiżowej lokalizacji blisko centrum, na Osiedlu narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

990 zł13 m² 76,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie urządzone studio o powierzchni 13 m przy ul. Pabianickiej 34. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Nieruchomość: powierzchnia 13 m . 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kowieńska

Retkinia,Łódź

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcie przyjazna dla zwierząt kawalerka blisko centrum - ul. Kowieńskiej 17, łódź. Nieruchomość: ogrzewanie miejskie. Powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Lokalizacja: 1,2km - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Senatorska

Górna,Łódź

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Senatorska 29. Do dyspozycji najemców jest zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

2 000 zł49 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"mieszkanie idealne dla studenta umed" - ul. Żeligowskiego (obok Placu Hallera) wynajem: 2.000 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.715 zł (wynajem i czynsz) + prąd i gaz KAUCJA: 3.500 zł DLA KOGO: max. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

1 000 zł21 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni niespełna 21m 2 na I piętrze przy ulicy Przędzalnianej w Łodzi. Lokal w pełni umeblowany. Oferta dla singli lub par. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 190 zł38 m² 31,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 35, idealna dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji w Łodzi. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach