dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polesie

Polesie,Łódź

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne nowe mieszkanie w nowym bloku, 3 pokojowe w Łodzi ul. 6 sierpnia 40, 65 m2 wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką, v piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

850 zł26 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka 26m2 na parterze trójkondygnacyjnej stylowej kamienicy. Lokal gotowy do wprowadzenia. Na lokal składają się: - widny, w pełni umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Doły,Łódź

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia od zaraz przytulną i dużą kawalerkę o powierzchni 35 m2. Świetna lokalizacja - Doły, ul. Bojowników Getta Warszawskiego. 2 piętro w bloku, mieszkanie środkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szklana

Bałuty,Łódź

800 zł26 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka 26m2 na parterze trójkondygnacyjnego bloku. Lokal gotowy do wprowadzenia. Na lokal składają się: - widny, w pełni umeblowany pokój (regał, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w stylowym i nowoczesnym apartamentowcu na ul.Wróblewskiego 19 BRAMA. Budynek jest nowy. Mieszkanie nowe, dwupokojowe,w pełni wyposażone (pralka,zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do najmu atrakcyjny lokal mieszkalny położony w okolicy ul. Obywatelskiej i Al. Politechniki. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

900 zł62 m² 14,52 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 Retkinia do wynajęcia! Numer oferty w biurze - mw- 1298 Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 300 zł67 m² 19,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od października trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze zadbanego bloku na Retkinii. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazienki i wc. W salonie pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 800 zł42 m² 42,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Łodzi Barciński Park II na ul. Tylnej. Mieszkanie ma 47m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkanie , blok , cegła, łódź, śródmieście , pomorska/kamińskiego, 2 pokoje z aneksem kuchennym , 47 m kw , 4 piętro, okna pcv, po remoncie, parking. Wynajem 1200 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem, mieszkanie, łódź, śródmieście, plac komuny paryskiej, 1 pokój,48 m kw, parter, kamienica międzywojenna, media miejskie. Wynajem 1100 zł miesięcznie plus czynsz do Wspólnoty 450 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkanie , Łódź, śródmieście, centrum , blok, apartamentowiec, cegła, 2 pokoje , 2 piętro, winda, 46 m kw , rozkładowe, umeblowane , media miejskie, garaż. Wynajem 1550 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie na Dąbrowie w bliskiej okolicy ulic Tatrzańskiej i Dąbrowskiego. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi - salonu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 000 zł37 m² 26,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie dla studentów ul. Nałkowskiej (górna - Dąbrowa) wynajem: 1.000 zł KAUCJA: 1.500 zł CZAS NAJMU: min. 1 rok pozostałe opłaty: (opłata administracyjna): 380 zł/ 1 os. (w tym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Doły

Doły,Łódź

800 zł51 m² 15,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Lokal położony na parterze w bloku z cegły, mieszczącym się w pobliżu ulicy Organizacji win. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

950 zł52 m² 18,27 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Łódzkie, łódź, śródmieście, piotrkowska,manhattan, wynajem, mieszkanie, blok, 52 m kw, 2 pokoje, kuchnia, rozkładowe, umeblowane, balkon, okna pcv, parking. Wynajem 950 zł miesięcznie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajem , Łódź, śródmieście , Centrum, blok, piotrkowska , 2 pokoje , 46 m kw, balkon, blok, 13 piętro, winda, umeblowane, okna pcv, media miejskie, garaż. Wynajem 1100 zł plus 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 000 zł70 m² 28,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem w apartamentowcu na Dąbrowie. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 składa sie z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Rokicie,Łódź

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajem, apartament, łódź, górna, rokicie, łukowa, apartamentowiec, blok, 2006 r., zamknięte osiedle, 3 pokoje, 2 piętro, 70 m kw, taras, cegła, okna PCV, umeblowane, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Łódzkie, łódź, śródmieście, centrum, jaracza, wynajem, kamienica, 2 pokoje, pow. 56,48 m kw, parter, okna pcv, po remoncie, media miejskie. Wynajem 2000 zł brutto. Polecam bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Widzew,Łódź

3 600 zł300 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Łódzkie, łódź, widzew, wynajem, dom, kwatery pracownicze, pow.300 m kw, 8 POKOI, I PIĘTRO, MEDIA MIEJSKIE, OGRZEWANIE OLEJOWE. Wynajem 3600 zł plus media wg zużycia. Polecam do wynajmu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Łódzkie, łódź, śródmieście, centrum, wigury, wynajem, blok, cegła, 2 pokoje, 58 m kw, parter, balkon, po remoncie, umeblowane, media miejskie, parking. Wynajem 1400 zł plus 600 zł wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem, łódź, śródmieście, blok, 1 pokój, studio, kopcińskiego, narutowicza, cegła, 41 m kw, II piętro, umeblowane, media miejskie, teren ogrodzony, parking. Wynajem 950 zł plus 550 zł.