dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niciarniana

Śródmieście,Łódź

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia 2-pokojowe, świeżo wykończone mieszkanie na Starym Widzewie o pow. 42 m 2 zlokalizowane na II piętrze w bloku z cegły położonego blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

6 800 zł188 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Powierzchnia mieszkania wynosi 188 m , 5 pokoi plus kuchnia, łazienka, wc Do tego przynależna piwnica o powierzchni 25 m lokal usytuowany w kamienicy w ścisłym centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od Najemcy! Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, wyremontowane mieszkanie w bloku z cegły tuż przy Manufakturze! Lokal wyposażony w nowe meble i sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 500 zł116 m² 12,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Ruda Pabianicka,Łódź

2 500 zł71 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 kwietnia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji na osiedlu Ruda Park! Doskonałe otoczenie w pobliżu dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Górna,Łódź

2 200 zł83 m² 26,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajme przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na ul. Krolewskiej 7/11 w Lodzi w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Polesie,Łódź

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie z dużym balkonem, zlokalizowany w nowym apartamentowcu Struga Point w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 100 zł38 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w City Square! Bez prowizji od Najemcy! Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w wieżowcu na 4 piętrze przy skrzyżowaniu Tatrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Franciszkańska

Doły,Łódź

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Bałutach! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. ok. 64 m 2 , w dzielnicy Łódź Bałuty, przy ul. Franciszkańskiej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 750 zł48 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w pobliżu Piotrkowskiej! Do wynajęcie nowocześnie wykończone, nowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, w pobliżu park Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie o powierzchni ok 50 m2 składa sie z dwóch pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia przytulną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na Teofilowie przy ulicy Rojnej. Duży pokój z ładnym widokiem oraz wyjściem na balkon. Nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m 2 usytuowane na I piętrze apartamentowca na nowym osiedlu w okolicy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tz dużym balkonem, typu studio, w samym centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 172/180, niedaleko ul. Piłsudskiego. Znajduje się na 2 piętrze 5-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 490 zł32 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, stylowe, świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie w nowo zrewitalizowanej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 44. Mieszkanie ma powierzchnię 32m2, składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 marca dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa sie z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

1 500 zł58 m² 26,03 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu miasta! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,63 m 2 położone na 4 piętrze na łódzkim Manhattanie, przy ul. Piotrkowskiej. Widok na panoramę miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy! Oferta dostępna tylko w City Square! Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Sienkiewicza 147a w Łodzi. Lokal odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 550 zł38 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, stylowe, świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Bałuty,Łódź

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko w City Square! Bez prowizji od Najemcy! Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku w cegły przy ul. Drukarskiej, niedaleko Manufaktury! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy w pełni wyposażony apartament typu studio o wysokim standardzie z oddzielną sypialnią w prestiżowej inwestycji Tobaco Park przy ulicy Kopernika 62. Na terenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Łódź

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum, 3 piętro (brak windy), odrestaurowana kamienica; lokal 63 m2, 2 pokoje, na mieszkanie albo na biuro. Lokal jest dostępny od zaraz. Pomieszczenia w amfiladzie. Dane nieruchomości: 1. rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

1 790 zł42 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo urządzone mieszkanie w Nowym Centrum Łodzi przy Dworcu Fabrycznym w inwestycji Primo. Idealna lokalizacja dla pracujących lub uczących się w centrum, 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 400 zł63 m² 22,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w okolicach Ronda Solidarności! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow. 62,83 m 2 , położone na 2 piętrze w odnowionym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W ścisłym centrum miasta! Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 44 m 2 , położone na 3 piętrze nowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rokicie

Rokicie,Łódź

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w wysokim standardzie - Łódź Górna - na osiedlu Lawendowe II. Blok oddany do użytku 2019r, 3 - piętrowy - lokal mieszkalny usytuowany jest na 2 piętrze. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj blisko centrum miasta! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 42 m 2 znajdujące się na pierwszym piętrze nowo oddanej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

2 100 zł64 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemnosc przedstawić Państwu ofertę ciekawego, wykończonego z niezwykłą starannością, trzypokojowego mieszkania znajdujacego się na ostatnim piętrze w kamienicy Przy Teatrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesne mieszkanie z balkonem! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 33 m 2 położone na 2 piętrze apartamentowca w nowej inwestycji "recanto".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w kompleksowym mieszkaniu w centrum miasta! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, do pierwszego zamieszkania o powierzchni ok. 34 m 2 wraz z tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupoziomowa kawalerka w całkowicie odrestaurowanej kamienicy z windą na zamkniętym terenie w samym centrum miasta! Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w zadbanej, kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, wysoki standard! Mieszkanie o powierzchni około 80m2 składa sie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze nowo powstałego apartamentowca przy ul. Tymienieckiego. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa sie z bardzo przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 300 zł46 m² 50,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Do wynajęcia atrakcyjny, przestronny apartament o pow. 46 m 2 w świetnej lokalizacji przy ul. Tylnej. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

1 490 zł52 m² 28,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum ul. Żeromskiego - ok. Próchnika (łódź - Polesie) wynajem: 1.490 zł OPŁATY ADMINISTRACYJNE: 500 zł /1 osobę ( + 100 zł zaliczka na prąd) KAUCJA: 2.500 zł CZAS NAJMU: min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla singla, studenta, osoby pracującej, pary! Do wynajęcia mini studio położona 3 piętrze w odnowionej kamienicy usytuowanej przy ul. Narutowicza. Brama otwierana przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 400 zł44 m² 31,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 m 2 z przestronnym balkonem zlokalizowane w prestiżowej okolicy w Śródmieściu, przy ul. Tylnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Struga

Polesie,Łódź

1 500 zł58 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowy apartament z dużym balkonem, położony na zamkniętym terenie apartamentowca przy ul. Struga na Polesiu. Mieszkanie na osiedlu zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Śródmieście,Łódź

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucyjna

Radiostacja,Łódź

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wynajęcia! 33m2 na Radiostacji w Łodzi, ul. Konstytucyjna. Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój z dużą ilością szafek + balkon. Zielona i cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Manufakturze! Do wynajęcia kawalerka do pierwszego zamieszkania o pow. ok 36 m 2 , położona na 7 piętrze nowego apartamentowca przy ul. Drewnowskiej, przy samej Manufakturze.