dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

3 150 zł48 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, o powierzchni ponad 48,50 mkw., zlokalizowane przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie znajduje się na terenie kolejnego etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy deptaku ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie typu studio znajduje się na 3 piętrze, składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

2 400 zł65 m² 36,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, przytulne, czyste mieszkanie na Zielonym Romanowie: - osobna widna kuchnia - ładny widok z okien salonu i z balkonu na osiedlową zieleń, zabudowa w dalszej odległości - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opłaty : 1800 zł.+ 550 zł czynsz + prąd +gaz Kaucja :2500 zl. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Minimalny okres najmu: 12 miesięcy (umowa notarialna na mój koszt) Brak zgody na zwierzęta. Brak zgody na dzieci. Dzień dobry, mam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 34 m2 na 7 piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy deptaku ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie (42 m kw) w Łodzi na osiedlu Nowa Przędzalnia przy ul. Walerego Wróblewskiego. Mieszkanie jest nowe, dopiero co wykończone. Rok budowy osiedla - 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 46m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Nowoczesna winda Dla kogo? Dla singla, pary, szukamy najemcy na okres minimum 12 m-cy, umowa najmu okazjonalnego tylko obywatele Polski Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Polesie,Łódź

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie z dużym balkonem, zlokalizowany w nowym apartamentowcu Struga Point w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na łódzkim osiedlu Retkinia, ul. Wyszyńskiego 11. Trzy pokoje, osobna łazienka i toaleta, widna kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na wynajem mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze o powierzchni 70 m2 zlokalizowane przy ul. Retkińskiej w Łodzi. Mieszkanie wyposażone, z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parcelacyjna

Teofilów,Łódź

1 800 zł45 m² 39,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie 2 pokoje 45,13m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym Czynsz najmu to 1800 zł + opłaty do spółdzielni 380 zł, według złużycia woda,gaz i energia Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okopowa

Marysin,Łódź

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 80 m 2 , położone na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bałuty,Łódź

2 350 zł64 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English, please scroll down 3-pokojowe mieszkanie na radogoszczu ul. Sobótki (bałuty - Radogoszcz Wschód) wynajem: 2.350 zł (+ 150 zł garaż) OPŁATY ŁĄCZNIE: 3.020 zł (wynajem i opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Polesie,Łódź

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia trzypokojowy apartament na ostatnim piętrze, z dużym balkonem, zlokalizowany w nowym apartamentowcu Struga Point w samym sercu Polesia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Widzew,Łódź

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ulicy Wodnej 23. Znajduje się na 3 piętrze (z windą) w nowym, strzeżonym, budynku. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 000 zł42 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 listopada dwupokojowe mieszkanie w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie M3 rozkładowe na ulicy Traktorowej na Teofilowie. 2 pokoje rozkładowe, umeblowane, duże szafy w przedpokoju do przechowywania. Balkon Nowe okna plastikowe Ciepło w czynszu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu umeblowanego mieszkania 2-pokojowego na Al. Politechniki 14 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasieczna

Radogoszcz,Łódź

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, spokojne i przyjemne mieszkanie o powierzchni 31 m2, idealne dla pary lub jednej osoby, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Radogoszcz Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Telefoniczna

Stoki,Łódź

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze o powierzchni 43 m2 zlokalizowane przy ul. Telefonicznej w Łodzi na osiedlu zamkniętym pomorska park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy dwupokojowy przestronny apartament do wynajęcia od zaraz na prestiżowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Piotrkowskiej (nowe budownictwo). Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie ma powierzchnię 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Łódzka giełda nieruchomości Prowizja od Najemcy 1000 zł. Pełne Koszty Najmu: około 3100 zł. (2000 zł. odstępne dla właściciela + 700 zł. zaliczka na czynsz do spółdzielni ( ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Retkinia-Północ,Łódź

1 950 zł53 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Retkinia, położone na 2 piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Popiełuszki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na teofilowie w dobrej lokalizacji ul. Łanowa, dobre połączenie komunikacyjne. Dużo zieleni, cisza i spokój. cena najmu 900zł., Mieszkanie na osiedlu, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Łódź,łódzkie

1 850 zł19 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka idealna dla studentów: - 350zł - w tym: zaliczka na ogrzewanie, czynsz administracyjny, zaliczka na prąd , wodę i wywóz śmieci, internet - bez pośredników - świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia za pośrednictwem biura nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe z osobna mała choć funkcjonalna kuchnia. Duży balkon z widokiem na zieloną część osiedla. Blisko do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 20 października nowoczesna kawalerka w całkowicie odrestaurowanej, zamykanej kamienicy w samym centrum miasta! Mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

1 700 zł56 m² 30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Telefoniczna

Stoki,Łódź

2 000 zł58 m² 34,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Koszty najmu: 2000 zł. ( odstępne dla właściciela)+ 300 zł. ( miejsce postojowe w garażu podziemnym + multibox)+ 600 zł. opłaty do zarządcy wspólnoty ( ogrzewanie, śmieci, woda )+ 150 zł. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Rokicie,Łódź

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, komfortowe i wyposażone mieszkanie na Rokiciu, w pobliżu rzeki Jasień i lasu przy Lublinku. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Telefoniczna

Stoki,Łódź

2 100 zł58 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Koszty najmu: 2100 zł. ( odstępne dla właściciela)+ 300 zł. ( miejsce postojowe w garażu podziemnym + multibox)+ 600 zł. opłaty do zarządcy wspólnoty ( ogrzewanie, śmieci, woda )+ 150 zł. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na łódzkim manhattanie, ścisłe śródmieście pobliże galerii łódzkiej, blisko komunikacji miejskiej, tuż przy Stajni Jednorożców. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chojny-Dąbrowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche 2 pokojowe mieszkanie na Dąbrowie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z którego przechodzi sie do drugiego pokoju z balkonem oraz do kuchni. Do łazienki wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia ciche, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 mkw, znajdujące się na Łódzkim Śródmieściu (al. T. Kościuszki). Lokal położony po wewnętrznej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2-pokojowemieszkanie przy ul. Walerego Wróblewskiego ( do pierwszego zamieszkania ). Zlokalizowane na nowym osiedlu, w świetnej lokalizacji tuż przy centrum. Urządzone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 po generalnym remoncie na ul. Dąbrowskiego przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. Mieszkanie wolne od zaraz. Zainteresowane i skłonne zaakceptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu nowe, pięknie urządzone mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, blok wyposażony w windę. Informacje o nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Łódzka giełda nieruchomości kupujący Prowizja od Najemcy 1000 zł. Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+600 opłaty do spółdzielni przy 2/3 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starorudzka

Górna,Łódź

2 900 zł78 m² 37,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu w okolicy ulic Starorudzkiej i Ekonomicznej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Łódź,łódzkie

1 490 zł35 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie składające się z pokoju, osobnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje się na 10 p. wieżowca znajdującego się przy ulicy Mochnackiego na Górnej.