dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pienista

Polesie,Łódź

3 000 zł47 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English, please scroll down zachwycające mieszkanie dla wymagającego najemcy W inwestycji "nowe miasto polesie" - ul. Pienista Zaletą mieszkania jest położenie. na końcu osiedla, klimatyzacja!,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

950 zł13 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy przy ul. Targowa 55. *Ogrzewanie miejskie. *13 m2, 2 piętro. *Przed budynkiem możliwość zaparkowania samochodu. *W spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Koziny,Łódź

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni ok. 28 m2, ul. Okrzei. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-870 Jeśli zależy Państwu na niedużym mieszkaniu w dobrej lokalizacji i bardzo dobrym stanie technicznym to ta oferta jest idealna! 30,73 m2 / jeden pokój / po remoncie Wolne od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia świeżo wyremontowany apartament w centrum Łodzi - znajduje się w kamienicy z zamykaną bramą na pilota oraz miejscem parkingowym - samochód jest bezpieczny. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna, zadbana kawalerka na poddaszu, legionów 75. *28 m2, 4 piętro. *W pobliżu Manufaktura. *Blisko Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Wyposażenie: *pokój: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej usytuowane na terenie ogrodzonego bloku z windą. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje teren zielony z ławkami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

3 200 zł73 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie o pow. ok. 72 m 2 składa sie z trzech pokoi - dwóch sypialni i salonu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oblęgorska

Bałuty,Łódź

900 zł13 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę kawalerkę przy ulicy Oblęgorskiej 9. *13m2 = małe opłaty. *2 piętro, kamienica, ogrzewanie miejskie. *Lokalizacja tuż przy Parku Ocalałych = piękny widok, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł47 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesne mieszkanie z balkonem! Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 położone na 3 piętrze apartamentowca w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyremontowane , przytulne (dwa małe pokoje)mieszkanie o powierzchni 31mkw mkw położone w zmodernizowanym budynku w centrum Łodzi przy ul. Legionów(5 min do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Północna

Bałuty,Łódź

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Północnej. *Powierzchnia 21m2. *Pietro 3. *Ogrzewanie elektryczne. *Mieszkanie znakomicie zlokalizowane - bardzo blisko plac Wolności, ul. Piotrkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duża kawalerka, blisko centrum. *37m2, 3 piętro. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, biurko, meblościanka, dwa krzesła. *Kuchnia: szafki, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Chocianowice,Łódź

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Świętojańska | taras | nowe 2 pokoje Do wynajęcia nowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 43 m 2 , położone na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duża kawalerka po remoncie przy ul. Wyszyńskiego 88 na Retkini. *Miejskie ogrzewanie, 31 m2, 6piętro. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, stół, krzesła. *Kuchnia: szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

930 zł22 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Felsztyńskiego 34 w Łodzi. *Centralne ogrzewanie. *Politechnika Łódzka w odległości jedyna 2,5 km. *Jedyne 1,5 km od mieszkania Park Sielanka. *Przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *powierzchnia 47m2. *Parter. *Ogrzewanie centralne. *W pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie. *Doskonała lokalizacja w pobliżu basen, przystanek komunikacji miejskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Polesie,Łódź

2 200 zł46 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Drewnowskiej 77 w nowo oddanej inwestycji. Usytuowane na pierwszym piętrze, z balkonem, w budynku z windą z 2022 roku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ptasia

Polesie,Łódź

4 240 zł64 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament, znajdujący się na czwartym piętrze w ogrodzonym apartamentowcu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

2 000 zł47 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Тільки для працюючих людей. Без дітей. Posiadamy w ofercie rozkładowe, słoneczne ,przestronne mieszkanie w Centrum Łodzi przy ul. Rewolucji 68/70 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajdowa

Karolew,Łódź

1 000 zł34 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia M2 na Karolewie przy ul. Rajdowej 20a. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dziewięciokondygnacyjnym wieżowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 33,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tokarska

Bałuty,Łódź

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z antresolą przy ul. Tokarskiej 2. *Przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia na antresoli, łazienka. *Wyposażone i umeblowane. *Parter,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Zachodniej 101. *Zaledwie 150 m od Uniwersytetu Medycznego. *Powierzchnia 19 m2. *Piętro 3. *Ogrzewanie centralne. *Mieszkanie urządzone bardzo stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, trzy pokojowy apartament zlokalizowany w Łodzi na ul. Piłsudskiego 98 na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu w pobliżu Parku 3 Maja. Mieszkanie otoczone jest ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie w niskiej cenie w centrum Łodzi. 1 piętro Mieszkanie posiada powierzchnię ok. 80 m2 i składa się z: * przedpokoju * pokoju * salonu z garderobą * pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pasjonistów

Bałuty,Łódź

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 16 września! *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pasjonistów 12 z balkonem. *Ogrzewanie miejskie, 38m2, 4 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: do własnej aranżacji. *Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy 6 sierpnia 37 (przy Żeromskiego). *16m2, 2 piętro. *Ogrzewanie centralne. *Estetyczny wystrój, stonowane kolory. *Odrestaurowana kamienica. *Dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 , położone na V piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 180 zł22 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 14 sierpnia! *wynajmę komfortową kawalerkę przy ul. Mielczarskiego 16. *Zamykane podwórko. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *22m2. *2 piętro. *Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne studio po generalnym remoncie przy ul. Więckowskiego 46. *Lokal znajduję się w odnowionej kamienicy. *Ogrzewanie miejskie, 1 piętro, 34 m2. *Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Górna,Łódź

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z windą. *Lokal znajduje się na 4 piętrze na posesji w pełni ogrodzonej. *W pobliżu: hala Targowa, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli: cytując developera inwestycji Mówisz Łódź, myślisz Piotrkowska ; szukasz mieszkania w sercu Łodzi, w ścisłym centrum; potrzebujesz kompaktowego, cichego i eleganckiego ? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolka Świdnickiego

Widzew,Łódź

1 450 zł62 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Bolka Świdnickiego. *Mieszkanie w pełni rozkładowe i wyposażone w niezbędne meble oraz sprzęty agd. *62,11 m2 *parter *bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 160 zł11 m² 105,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Legionów 18 (zaraz obok ul. Zachodniej). *12m2, 1 piętro. *Lokal w wyremontowanej kamienicy, w samym centrum miasta. *W 5 minut na pieszo dotrzemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni funkcjonalna kawalerka położona na I piętrze w kompleksowo wyremontowanej kamienicy przy ul. Legionów. Świetna lokalizacja- zaledwie 350 m od Manufaktury, 250 m od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 , położone na parterze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

750 zł17 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *komfortowo wyposażony lokal. *Niedaleko centrum miasta, w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie. *Bałut- niedaleko Placu Kościelnego. *Jasne mieszkanie. *17m2, 2 piętro. *Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym apartamentowcu przy ul. Pienistej 46. *Nowy lokal w wysokim standardzie, świetnie zlokalizowany. *Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Tymienieckiego! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. ok. 50 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 260 zł22 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Wynajmę komfortową kawalerkę przy ul. Mielczarskiego 16. *Zamykane podwórko. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *22m2 = małe opłaty. *Parter. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radogoszcz,Łódź

2 990 zł120 m² 24,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu domu jednorodzinnego na kwatery dla pracowników na Radogoszczu w Łodzi Nieruchomość składa się z: * 4 pokoi * 2 łazienek * 2 kuchni Nieruchomość jest wyposażona.