dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Górna,Łódź

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Ciołkowskiego 7. *Centralne ogrzewanie, 47m2, 7 piętro. *3000 m Wydział Politechniki Łódzkiej. *W pełni umeblowane. *Przyjazne do zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Stare Polesie,Łódź

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia o powierzchni użytkowej 18 m2. Wykończona i wyposażona, nowa kawalerka tuż koło Manufaktury, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radwańska

Polesie,Łódź

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *możliwość zamieszkania od 22 września. *Do wynajęcia lokal przy ul. Radwańskiej 55. *Bardzo duża kawalerka z antresolą. *Powierzchnia 42m2, piętro 3. *Ogrzewanie gazowe. *Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament do pierwszego zamieszkania. Okolica zadowoli, nawet najbardziej wymagającego klienta. Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, gwarantująca sprawny dostęp do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrześnieńska

Bałuty,Łódź

1 210 zł23 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Wrześnieńskiej 4. *Niedaleko mieszkania Plac Piastowski, a kawałek dalej centrum handlowo gastronomiczne Manufaktura, gdzie znajduje się również kino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Śródmieście,Łódź

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe w centrum na zrewitalizowanej ulicy Zacisze, z ciekawym widokiem na okolicę. Idealne dla pary, dla rodziny z dzieckiem lub studentów (2+1). Bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zmienna

Bałuty,Łódź

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo duża kawalerka (39 m2) z balkonem i oddzielną kuchnią przy ul. Zmiennej, z pięknym widokiem z okna. *Świeżo po remoncie, pierwszy najem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 100 zł14 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Wróblewskiego 54. *Na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Łódź-Górna. *Powierzchnia 14m2, 1 piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Lokal idealny dla 1 osoby. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 140 zł23 m² 49,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pogonowskiego18/20. *O powierzchni 23m2, 4 piętro z windą. *Ogrzewanie miejskie. *Estetyczny wystrój i jasne wnętrze. *Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

3 500 zł59 m² 59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, bo aż 4 pokojowy apartament na ul. Wróblewskiego. Okolica zadowoli, nawet najbardziej wymagającego klienta. Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, gwarantująca sprawny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio po remoncie przy ul. Łagiewnickiej 96a. *Mieszkanie znajduję się w kamienicy z zamykanym podwórzem. *Ogrzewanie miejskie, 16,5 m2, parter. *Możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Makuszyńskiego 5. *Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki. *Miejskie ogrzewanie *o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płocka

Górna,Łódź

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Płockiej 10. *Mieszkanie ma duże okna, naturalne oświetlające wnętrze. *Ogrzewanie elektryczne, 16m2, 3 piętro. *Zamykane podwórko. Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duża kawalerka przy ul. Tramwajowej 21. *Miejskie ogrzewanie, 33 m2, 4 piętro. *Bardzo blisko: dworzec Łódź Fabryczny; ulica Piotrkowska. *Lokal znajduję się w okolicy kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mackiewicza

Bałuty,Łódź

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Mackiewicza 18. *O powierzchni 12m2+ piętro z sypialnią. *Przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. *W pobliżu są liczne punkty handlowe, usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia lokal przy ul. Tramwajowej 5. *Dwupokojowe mieszkanie rozkładowe w centrum miasta. *W pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty oraz meble. *O powierzchni 39m2. *Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radlińskiej

Bałuty,Łódź

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Radlińskiej 7. *Trzypokojowe mieszkanie po remoncie. *Duże i funkcjonalne. *Ogrzewanie miejskie, 60 m2, 4 piętro. *Przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio ul. Łagiewnicka 96a. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Miejskie ogrzewanie; 17,65m2. *1 piętro, kamienica z cegły. *Zamykana, strzeżona posesja, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia świeżo wyremontowany apartament w centrum Łodzi - znajduje się w budynku Ilumino oraz posiada podziemne, prywatne oznakowane miejsce parkingowe - samochód jest bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Polesie,Łódź

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcamy do wynajmu przytulnego mieszkania przy ul. Legionów 90. Mieszkanie rozkładowe, przestronne i stylowo urządzone. Składa się z 2 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 040 zł13 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Pabianickiej 34. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *13m2 = małe opłaty. *3 piętro, centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizowane - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Kilińskiego 113. *Położona w ścisłym centrum, w dzielnicy Łódź- śródmieście. *O powierzchni 18m2, 4 piętro. *Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka na Dąbrowie. *27m2, 4 piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Okolica cicha i spokojna, bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. *Przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Nałkowskiej 6. *W cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Dąbrowa. *Powierzchnia 36m2. *Pietro 1. *Ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *pokój nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Mokrej 21. *Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji. *O powierzchni 24m2, 3 piętro. *Mieszkanie posiada duży balkon. Wyposażenie: *w pokoju znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie przy Parku Poniatowskiego w inwestycji Apartamenty Mickiewicza. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Narutowicza 41. *O powierzchni 23 m2, 1 piętro. *Lokal znajduję się w odremontowanej kamienicy z własnym podwórzem. *Miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Stare Polesie,Łódź

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *możliwość zamieszkania od 2023-09-18! *przestronne studio z antresolą po generalnym remoncie przy ul. Więckowskiego 46. *Lokal znajduję się w odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Polesie,Łódź

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio przy ul. Strzelców Kaniowskich 33/35. *Lokal znajduję się w w pobliżu manufaktury i centrum miasta. *Ogrzewanie elektryczne, 16 m2, 2 piętro. *Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe mieszkanie na retkini przy ul. Wyszyńskiego Powierzchnia: 57 m2 Wszystkie meble i sprzęty widoczne na zdjęciach są do dyspozycji przyszłego najemcy. Kwestia umeblowania reszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Widzew,Łódź

1 800 zł57 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujące się przy ul. Częstochowskiej 64, dzielnica Widzew. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł69 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu urządzonego, 3-pokojowego mieszkania położonego na 6. piętrze na nowoczesnym Central Park Apartments 2 nieopodal centrum Łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie z aneksem kuchennym, przy ul. Młynarskiej na czwartym piętrze kamienicy ,niedaleko Manufaktury. Mieszkanie ma 25 mkw. Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuszyńska

Kurak,Łódź

1 400 zł50 m² 27,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 50,05 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Aktualne od zaraz Koszt Najmu 1400zł plus 530zł czynsz, gaz + prąd według zużycia Kaucja 1400zł Umowa najmu okazjonalnego minimum na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

950 zł15 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Targowej 47. *Przytulne studio blisko centrum miasta. *Piętro 4, powierzchnia to 15 m2 (ze skosami). *Ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *salon: rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Legionów 69. *O powierzchni 31m2, parter. *Ogrzewanie gazowe. *Lokal składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki połączonej z wc i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 53 m2, ul. Narutowicza (teatr Wielki). Mieszkanie czyste, zadbane, do wprowadzenia. Czynsz najmu: 2.000zł. opłaty dodatkowe: 700 zł - opł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Polesie,Łódź

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Okrzei 40. *Miejskie ogrzewanie. *O powierzchni 37 m2, 8 piętro. *2000m - Piotrkowska i Plac Wolności, 1000m - Manufaktura, 2500m - Uniwersytet Medyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka z balkonem położona w rewelacyjnej lokalizacji- na ul. Uniwersyteckiej. Świetna lokalizacja zarówno dla studentów jak i pracowników pobliskich biurowców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Legionów 75. *Kawalerka na poddaszu po gruntownym remoncie. *O powierzchni 26m2, 4 piętro. *Ogrzewanie centralne. Wyposażenie: *pokój: kanapa, komoda, regał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Łódź,łódzkie

2 000 zł78 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 78 m 2 w Łodzi przy ul. Uniwersyteckiej. Studenci mile widziani :) Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij