dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

1 290 zł28 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Kilińskiego z pełnym wyposażeniem II piętro Przedstawiam Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na 2. piętrze. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 zł43 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na drugim piętrze, z dużym balkonem oraz miejscem postojowym i komórką, przy ul. Tylnej. Lokal składa się z salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 zł28,46 m² 40,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 50. Mieszkanie świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe, w wysokim standardzie mieszkanie o metrażu 53 m. kw. na nowym osiedlu Wille Jana przy ul. Paradnej 45a do wynajęcia od lipca 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Olsztyńskiej 1/5. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne Mieszkanie z Widokiem na Zieleń - Idealne Miejsce do Życia! Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie - Łódź, ul. Tyrmanda Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł65 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mjr. Ponurego 11 w Łodzi, zarzew - z garderobą, ogrzewaniem miejskim i funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,39 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego apartamentu położonego na pograniczu śródmieścia łodzi I dzielnicy widzew Mieszkanie o pow. 45,39 m kw., jest komfortowe, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do pierwszego zamieszkania | balkon | centrum Do wynajęcia mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 36 m 2 , położone na 3 piętrze nowej inwestycji Agosto w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40,60 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 40 m , Śródmieście-Sterlinga Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

80m2, trzypokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum miasta. Usytuowane na Łódzkim "manhattanie", na czwartym piętrze w wieżowcu. Duże i przestronne mieszkanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Legionów 47 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów A partament | rokicińska | | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 44 m 2 , położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł29,46 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku przy ul. Retkińskiej w Łodzi. Idealne dla 1, 2, 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje na 5. piętrze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja Opis: do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 5. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Wysokiej 26 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Teofilów | kaczeńcowa | nowe osiedle | art teo | pierwszy najem Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem stylowe 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na nowopowstcałym osiedlu Art Teo, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Retkini, przy ulicy Olimpijskiej. Posiada powierzchnię 30m2 i położona jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu z windą. Całość po remoncie, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł81 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji fuzja na Księżym Młynie w Łodzi. To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Przędzalnianej 66a. Posiada powierzchnię 56m2 i położone jest na piątym ( ostatnim ) piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,89 m² 57,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Nowe 2 pokoje | 1. piętro | os. Zenit Widzew | miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,89 m , położone na 1. piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fuzja| pierwszy najem| centrum | nowoczesny aprtament W loftach | Do wynajęcia przestronna, kawalerka o pow. ok. 36 m 2 , położona na 5 piętrze (ostatnim) w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56,85 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uroczysko | lublinek | 2 pokoje | balkon Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok. 57 m 2 położone na 2 piętrze budynku zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu Nowe Polesie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, nowe meble, retkinia, al. Wyszyńskiego, osiedle Piaski, rejon wyszyńskiego/bandurskiego. - wolne: od zaraz, klucze w biurze, - czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje, 53 m , ul. Milionowa - Łódź Widzew (osiedle Białe ) Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 zł10 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla studentów i osób do 30 roku życia! Do wynajęcia jednoosobowy pokój w pobliżu Manufaktury przy ul. Bazarowej. Mieszkanie znajduje się 5 minut drogi od ulicy Zachodniej, skąd odjeżdżają.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie ul. Lutomierska , w okolicach Manufaktury. W dobrym punkcie komunikacyjnym - komunikacja z ul. Lutomierskiej, limanowskiego i Al. Włókniarzy, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25,89 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta przeznaczona dla osób niepalacych I bez zwierząt Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 25,89 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego 26.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami położone w odnowionej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Mieszkanie o pow. ok. 36 mkw., składa się z 2. niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nową mikrokawalerkę typu Studio dla 1 Najemcy w nowo zrewitalizowanej kamienicy z centralnym ogrzewaniem. Mikrokawalerka znajduje się na ul.Kowieńska 10-200 m od Atlas Arena.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł26 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z antresolą w samym centrum - ul. Rewolucji 1905 Roku. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajduje się na II piętrze w całkowicie odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł79,65 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw, położony na prestiżowym osiedlu Barciński Park, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 zł18 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information! Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 20 m , położona w kameralnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego w kompleksie apartamentowca 'U Scheiblera.' Posiada powierzchnię 100m2 i położony jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem zlokalizowane w Łodzi dzielnica Górna. Lokal dla maksymalnie 3 osób. Powierzchnia 64 m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowość Na wynajem cosy apartament zlokalizowany w samym Centrum Łodzi, vis a vis Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Lokalizacja ul. Rewolucji 1905r. 34 w Łodzi. Wszędzie blisko: plac.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie o powierzchni 68 m2 przy ul. Wodnej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz funkcjonalnej kawalerki do wynajęcia w Łodzi, zapraszam! Prezentuję jasne mieszkanie o powierzchni 29m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Zbaraskiej (łódź Górna).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij