dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

675 000 zł54 m² 12 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament przy Rondzie Solidarności - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 54,38 m , zlokalizowany na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

445 838 zł45 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Stare Złotno,Łódź

627 445 zł66 m² 9 462,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 66,31 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,31 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widzewska

Widzew-Wschód,Łódź

605 014 zł66 m² 9 115,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Są miejsca, w których dzień zaczyna się spokojniej, dzieci szybciej zasypiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

399 000 zł26 m² 15 585,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Te mieszkania znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Katedralna,Łódź

1 800 zł28 m² 63,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sercu miasta, znajduje się na trzecim piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r Prezentowane mieszkanie o powierzchni ok. 28,16 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

649 932 zł79 m² 8 195,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 79,3 m | ostatnie 4 piętro | 8200 zł/m | klucze od zaraz Idealne dla rodziny lub pary, która potrzebuje przestrzeni Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

541 200 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To ostatni moment i ostatnie mieszkanie w niespotykanie atrakcyjnej cenie - gotowe do odbioru! Możliwe wejście już od 1 kwietnia! Umów prezentację i zobacz mieszkanie na żywo już dziś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

407 875 zł38 m² 10 602,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko w mieście. Historia, która zrzuciła kurz i założyła designerskie okulary. Cegła, szkło, zieleń i życie wszystko połączone w jednym, wyjątkowym miejscu. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość klasy premium mieszkanie stworzone dla wymagających, w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu zieleni, blisko centrum Łodzi. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

419 000 zł39 m² 10 843,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na Polesiu nowoczesne osiedle, parter, wysoki standard! Opiekun ofertybartosz tel.: Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym i spokojnym osiedlu na Polesiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

4 200 zł58 m² 71,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy, pięknie urządzony, 3 pokojowy apartament o powierzchni 58,47m2 położony na 2 piętrze w nowym apartamentowcu Wiszące Ogrody przy ul. Tuwima 48 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

3 200 zł60 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, trzypokojowy apartament o powierzchni 60,09 m2 usytuowany na ostatnim, 10 piętrze apartamentowca przy ul. Drewnowskiej 47 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

820 000 zł77 m² 10 713,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Miejsce w Łodzi przy którym, warto się zatrzymać. Miejsce nagradzane w międzynarodowych konkursach. Miejsce, które łączy dwa style. Tradycyjny z industrialnym, zyciem codzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

730 000 zł63 m² 11 508,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Horyzont szczęścia gotowe do życia, gotowe do zachwytu Wyobraź sobie poranek na 6. piętrze Miasto budzi się pod Tobą, światło wpada przez duże okna, a Ty pijesz kawę na balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 150 zł46 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe oraz funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,09 m 2 położone na trzecim piętrze w inwestycji "8 dębów" przy ul. Tymienieckiego 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

2 400 zł40 m² 59,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament o powierzchni 40,06 m 2 położone na trzecim piętrze nowego apartamentowca przy ul. Drewnowskiej 51 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł32 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 32,36 m2 usytuowany na drugim piętrze w nowej inwestycji Słoneczne Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew-Wschód,Łódź

591 227 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 66,43 m z balkonem za 8900 zł /m Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,43 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

589 088 zł72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m , położone na parterze nowoczesnej zabudowy w spokojnej, zielonej części miasta. Sercem mieszkania jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Retkinia,Łódź

259 000 zł28 m² 9 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocja! tylko 259 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,85 m , zlokalizowana na 1 piętrze nowoczesnego budynku na łódzkiej Retkini. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

544 243 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,37 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Widzewie. Idealna propozycja dla rodzin szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł47 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu w pełni urządzone, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 47,09 m2 położone na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka (1892 - 1994)

Retkinia,Łódź

2 500 zł44 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wygodne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o powierzchni 44,39 m2 położone na trzecim piętrze nowego budynku przy ul. Maczka 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

7 600 zł90 m² 84,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, klimatyzowany , wykończony z najwyższą starannością 4-pokojowy apartament typu penthouse o powierzchni 89,77 m2, położony na ostatnim, siódmym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Śródmieście,Łódź

2 050 zł48 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,54 m2 położone na czwartym piętrze w apartamentowcu przy ul. Miedzianej 10 w Łodzi. Powierzchnia użytkowa apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wolności

Śródmieście,Łódź

997 000 zł67 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Przy Placu Wolności luksusowe metraże znikają najszybciej! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

993 000 zł92 m² 10 792,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Stworzony dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz komfort życia w centrum miasta lub jako gotowy, bardzo dobry produkt inwestycyjny gwarantujący ciągłość najmu. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł45 m² 46,33 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,33 m2 usytuowane na czternastym piętrze w inwestycji Ilumino w samym sercu Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 900 zł69 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 3 marca 2026 r, zapraszam na wcześniejsze prezentacje. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,75 m 2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

3 250 zł70 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy eleganckie i komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,99 m2 usytuowane na parterze budynku w inwestycji "central Park" przy ul. Żwirki 23a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wólczańska

Górna,Łódź

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do dyspozycji funkcjonalny ,przytulny umeblowany pokój w nowym bloku.( nieruchomość z 2023 r ) Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki z wc, dodatkowego wc, dużej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Śródmieście,Łódź

3 200 zł85 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przestronny i funkcjonalny 3 pokojowy apartament o powierzchni 85,29 m2 położony na drugim piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Wysokiej 23 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Śródmieście,Łódź

1 229 000 zł134 m² 9 199,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i stylowego apartamentu o powierzchni 133,60 m 2 położonego na ostatnim, ósmym piętrze ogrodzonego apartamentowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny apartament w standardzie premium, w pełni wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania od zaraz. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

3 950 zł72 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy, pięknie urządzony i klimatyzowany apartament 3-pokojowy o powierzchni 71,67 m2 z tarasem o powierzchni 50 m2 usytuowany na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

6 000 zł93 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, ekskluzywny, klimatyzowany 3 pokojowy apartament o powierzchni 92,95 m2 z wyjątkowym widokiem na park im. Poniatowskiego, położony na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 400 zł54 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny loft w stylu glamour o powierzchni 54,23 m2 usytuowany na pierwszym piętrze całkowicie zrewitalizowanego, pofabrycznego budynku w kompleksie Tobaco Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

2 900 zł64 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie z dwiema sypialniami oraz salonem i aneksem kuchennym o powierzchni 63,70 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górniak,Łódź

2 000 zł51 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania Łódź ul. Dębowa,

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij