dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Srebrna

Bałuty,Łódź

227 000 zł63 m² 3 587,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupoziomowe, w stanie deweloperskim, w nowym bloku. Dwupokojowe, z możliwością aranżacji na trzypokojowe, rozkładowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górna

Górna,Łódź

520 000 zł106 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowy budynek / elegancki, przestronny, słoneczny apartament Proponujemy do sprzedaży apartament o pow. ok. 106 m kw , składający się ze salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, pełne wyposażenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Polesie

Polesie,Łódź

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Oferuję Państwu do wynajmu 3 - pokojowy apartament o pow. 65 m kw wraz z garażem na ogrodzonej posesji w okolicach manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

.I speak english, german and russian, please call me at. Oferujemy Państwu do wynajmu 2 - pokojowy apartament o pow. 59 m kw. z garażem w budynku wielorodzinnym (z windą) z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

336 702 zł48 m² 6 962,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ekskluzywne apartamenty w centrum Łodzi - Rezydencja Solaris Park Położenie : Ścisłe centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Najbardziej ekskluzywny apartamentowiec w Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

1 218 749 zł157 m² 7 778,59 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w okolicach ul. Nawrot Do wynajęcia piękny, przestronny apartament o pow. ok. 80 m kw, składający się ze słonecznego salonu z częścią jadalnianą, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

632 421 zł90 m² 7 040,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietrusińskiego

Stare Polesie,Łódź

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2009r,winda. Teren ogrodzony do dyspozycji garaż otwierany pilotem oraz komórka lokatorska w cenie najmu.Mieszkanie urządzone nowocześnie , w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament - penthouse zakupiony od developera z dużym tarasem w pełni umeblowany w wysokim standardzie. Dwu-sypialniany, dwu-łazienkowy. Salon + jadalnia wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

324 341 zł50 m² 6 484,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament przy ul. Tymienieckiego Do wynajęcia piękny, przestronny apartament o pow. ok. 76 m kw , składający się ze słonecznego salonu z częścią jadalnianą, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

628 591 zł89 m² 7 055,69 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

366 195 zł48 m² 7 597,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

895 838 zł112 m² 7 991,42 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Oferta dla bardzo wymagającego klienta! Wysoki standard za niską cenę! Prezentuję Państwu do wynajęcia ekskluzywny 2 - pokojowy apartament o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

389 000 zł88 m² 4 445,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie czteropokojowe, przestronne, rozkładowe, na parterze, w nowym bloku trzypiętrowym, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Apartament do wynajęcia. Prezentuję Państwu do wynajęcia 2 - pokojowy apartament o pow. użytk. 43 m kw wraz z miejscem postojowym w garażu wielostanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górna

Górna,Łódź

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek / piękny, przestronny apartment Proponujemy do wynajęcia apartament o pow. ok. 100 m kw , składający się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Luksusowa kawalerka W centrum miasta Proponujemy Państwu do wynajęcia świeżo wykończony, elegancki apartament w ścisłym centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Retkińska

Polesie,Łódź

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciepłe, klimatyczne mieszkanie na R E T K I N I Do wynajęcia, przestronny apartament o pow. ok. 52 m kw , składający się ze słonecznego salonu z którego jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

1 850 zł67 m² 27,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

……. I speak English , German and Russian ……. Oferuję Państwu do wynajmu bardzo ładne, nowocześnie urządzone, 3 - pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament ul. Tymienieckiego Do wynajęcia apartament o pow. ok. 60 m kw , składający się ze słonecznego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Polesie,Łódź

790 000 zł101 m² 7 798,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie przy ulicy Struga w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym bloku mieszkalnym, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maćka z Bogdańca

Janów,Łódź

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Bardzo ładne mieszkanie w wybudowanym w 2008 roku apartamentowcu na Janowie. Mieszkanie w stanie idealnym, w ogóle nie widać śladów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

130 000 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w nowym bloku w okolicy skrzyżowania Nowosolna, wykończone w nowoczesnym standardzie, nie wymagające żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cmentarna

Polesie,Łódź

290 000 zł59 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze. Mieszkanie jest świeżo po wykończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Englihs, please call us at   Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe. Na mieszkanie składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

7 400 zł140 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia piękny apartament zlokalizowany w otoczeniu lasów i rzeki Sokołówki, położony blisko manufaktury, bardzo dobra komunikacja z resztą miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Smulsko

Smulsko,Łódź

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Smulsko. Otoczenie zielone, wokół domy jednorodzinne. Mieszkanie położone jest w kameralnym budynku na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne mieszkanie do wynajęcia, 3-pokoje (62 m kw), w samym sercu Łodzi (ul. Legionów 61) w nowo wybudowanym bloku , wyposażone, umeblowane i wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

1 050 zł30 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29,8 m2 - wysoki standart wykończenia, klima, łazienka, przedpokój, salon z aneksem kuchennym, kablówka, monitoring, teren zamknięty, domofon. Centrum Łodzi ul. Więckowskiego 98 róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie ( świeżo po remoncie!) w Śródmieściu. Mieszkanie ma 56m2, znajduje się na I piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania Luksusowy Apartament z Antresolą na osiedlu apartamentowców i domów jednorodzinnych w południowej części Łodzi, przy wyjeździe na Starową Górę. Zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

290 952 zł66 m² 4 408,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący bez prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Inwestycja obejmuje jeden wielorodzinny budynek mieszkaniowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bałuty

Bałuty,Łódź

164 376 zł37 m² 4 442,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Widzew,Łódź

385 000 zł65 m² 5 923 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, z aneksem kuchennym. Lokal estetycznie wykończony i zadbany. Bardzo duży balkon, ok. 15 mkw, typu taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

182 520 zł40 m² 4 563 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bałuty

Bałuty,Łódź

346 896 zł80 m² 4 336,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

460 000 zł102 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w Łodzi. Wokół dużo zieleni. Powierzchnia mieszkania to 102 m2. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, w bloku zbudowanym.