dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do prezentacji W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

547 065 zł81 m² 6 746 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Do mieszkania przynależy ogród ok 75m2 , który stanowi dodatkową powierzchnię , za którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

432 680 zł51 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wyboru mieszkania na wyższym piętrze. Dostępne metraże mieszkań 3-4-pokojowych :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

547 065 zł81 m² 6 746 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

491 526 zł59 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

282 418 zł28 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

282 418 zł28 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

491 526 zł59 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

547 065 zł81 m² 6 746 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

432 680 zł51 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Widzew,Łódź

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 98m 2 łódź + poddasze + ogródek Oferta limitowana! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 98m 2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

491 526 zł59 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

432 680 zł51 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

547 065 zł81 m² 6 746 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

282 418 zł28 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | widok na patio | Do wynajęcia nowoczesna i przestronna kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą, do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 40 m 2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Widzew,Łódź

339 000 zł43 m² 7 805,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkania 2 pokojowe w apartamentowcu zlokalizowane na 4 pietrze z winda. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 43,43 m2 składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

282 418 zł28 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

432 680 zł51 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia