dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

830 000 zł73 m² 11 374,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Domowy Azyl z wieloma zaskakującymi szczegółami na Widzewie Janowie | 72,97 m | 830 000 zł Cena za m : 11 374 zł/m czyli luksus warty każdej złotówki! Proszę mi wierzyć na słowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wirowa

Ruda Pabianicka,Łódź

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem tylko u nas. Rezerwacja do 10 04 2025 Nowoczesne studio typu m3 przy samym parku i Stawach Stefańskiego w Łodzi Górna na Rudzie Pabianickiej. Studio ma powierzchnię 37,76m2 wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w wyjątkowym miejscu? Biuro Sulma Real Estate ma do zaoferowania apartament w inwestycji Drewnowska 43, położonej tuż obok Manufaktury i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowy, trzypokojowy apartament mieszczący się przy al. Mickiewicza. Lokalizacja: mieszkanie mieści przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ketlinga

Olechów,Łódź

735 000 zł71 m² 10 352,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m na osiedlu Szlacheckim Ul. Ketlinga w stanie bardzo dobrym do wprowadzenia bez uciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

605 000 zł63 m² 9 650,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny w centrum Łodzi? Ta oferta jest dla Ciebie! Inwestycja ta to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

8 000 zł86 m² 93 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3-pokojowy apartament przy alei Mickiewicza 4 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie mieści się na XII piętrze w nowym bloku z 2021, jego powierzchnia to 86 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolczyka

Olechów-Janów,Łódź

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie 71 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Olechowie. Mieszkanie składa sie z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wólczańska

Górna,Łódź

339 028 zł26 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz komfortowej kawalerki w nowoczesnym osiedlu blisko centrum Łodzi? Mam dla Ciebie idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 300 zł51 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 121b, o powierzchni 51,15 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku 13-piętrowym z windą z 2016 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

325 710 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w ścisłym Centrum Łodzi z możliwością wydzielenia sypialni - 32,90m ; 2 piętro Idealna pod inwestycje, na wynajem! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

413 950 zł47 m² 8 799,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wykończenie pod klucz od 1100zł/m2 - 8 tygodni! zadzwoń po więcej szczegółów Możliwość wydzielenia 3 pokoi ( salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie) Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Polesie,Łódź

308 240 zł28 m² 11 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To mieszkanie jest idealne na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, do pierwszego zamieszkania, na trzecim piętrze apartamentowca, w nowoczesnym budynku z winda i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Julianów,Łódź

8 000 zł98 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy, 3-pokojowy apartament na Julianowie przy ul. Warszawskiej o pow. 98 m2. Apartament usytuowany jest na III piętrze na ekskluzywnym osiedlu Avangarda. Na I kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

423 621 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealne dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W ścisłym centrum miasta | nowe centrum łodzi Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe mieszkanie, w doskonałym standardzie na pierwszym piętrze apartamentowca, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

386 585 zł43 m² 9 093,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonałe mieszkanie w zielonej okolicy - Łódź Widzew zapraszamy na spotkanie - umów się i zobacz mieszkania w atrakcyjnych cenach - specjalnie przygotowane rabaty świąteczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

397 434 zł41 m² 9 789,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, które łączy komfort życia z bliskością miejskich udogodnień. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telefoniczna

Śródmieście-Wschód,Łódź

679 000 zł76 m² 8 934,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Osiedle aura - atal | 4 pokoje | garaż podziemny | komórka | garderoba | zachodnia ekspozycja | ostatnie piętro | duży balkon Do sprzedania apartament przy ul Telefonicznej w inwestycji Aura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Listopadowa

Stoki,Łódź

803 376 zł96 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95,64 m z 2 balkonami. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

328 333 zł32 m² 10 276,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ typu studio - strefa dzienna z aneksem i miejscem do wypoczynku Balkon z widokiem na wewnętrzne patio - idealne miejsce na poranną kawę Duże przeszklenia - zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Widzew,Łódź

552 086 zł63 m² 8 779,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,88 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Grabieniec,Łódź

539 440 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na dni otwarte: najniższa cena na rynku za 3 pokoje + dodatkowo 2 łazienki oraz 2 balkony Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

629 735 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,35 m , położone na unikalnym osiedlu w Łodzi. To inwestycja wyróżniająca się wysokim standardem, nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińskiego

Polesie,Łódź

484 422 zł52 m² 9 301,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, które łączy nowoczesność z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górna,Łódź

355 350 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferujemę na sprzedaż unikalny loft w prestiżowej inwestycji, która harmonijnie łączy historyczną architekturę z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

497 617 zł62 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Włókniarzy

Zdrowie,Łódź

393 027 zł40 m² 9 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Kameralne osiedle zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

542 975 zł59 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy parku i Manufakturze, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

535 897 zł66 m² 8 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonałe mieszkanie w zielonej okolicy - Łódź Widzew zapraszamy na dni otwarte 22.03- umów się i zobacz mieszkania w atrakcyjnych cenach - specjalnie przygotowane rabaty! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Widzew,Łódź

315 215 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji Przemyślany układ wnętrza - idealnie wykorzystana przestrzeń, łącząca funkcjonalność i komfort. Panoramiczne okna - zapewniają doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

357 175 zł39 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealne dla rodzin, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

327 050 zł33 m² 10 060 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z garderobą o łącznej powierzchni 32,51 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Polesie. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polesie,Łódź

333 470 zł32 m² 10 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To idealny wybór na start, dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

614 780 zł52 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na III piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

756 700 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

404 372 zł47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena na rynku za 2 pokoje + oddzielna kuchnia ( możliwe wydzielenie 3 pokoi ). Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Promocja obowiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

347 088 zł31 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę w inwestycji łączącej nowoczesność z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Lublinek-Pienista,Łódź

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pośrednikom uprzejmie dziękuję. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą o łącznej powierzchni 51,95m2 plus taras 8,53m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Widzew,Łódź

384 578 zł40 m² 9 569 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,19 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij