dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrowizna

Widzew,Łódź

564 655 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie (66,43 mkw), w otoczeniu zieleni na Łódzkim Widzewie. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze nowego apartamentowca. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

699 000 zł138 m² 5 083,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Pięknie zrewitalizowana zabytkowa kamienica i odświeżone podwórko to tylko kilka atrakcji jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

679 609 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie polecamy: 3 pokojowy apartament w nowopowstającej inwestycji na ul. Tuwima. O % prowizji , 0% pcc Doskonały rozkład pomieszczeń , możliwość własnej aranżacji, wystawa okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Polesie,Łódź

2 200 zł37 m² 59,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060 ) for more information. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu nowoczesnego w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 37,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

495 900 zł39 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,15 m , wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Telefoniczna

Radiostacja,Łódź

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z ogródkiem/tarasem | do pierwszego zamieszkania | atal aura | parking | komórka Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m 2 , położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

440 000 zł36 m² 12 394,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Halo, czy to nowy właściciel mieszkania marzeń? Bo właśnie takie czeka na Ciebie! Sprzedam 2-pokojowy apartament 35 m czystego szczęścia na czwartym piętrze nowoczesnego osiedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

362 000 zł38 m² 9 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkania przy Manufakturze - gotowe do odbioru Mieszkanie usytuowane jest na parterze z ogródkiem i tarasem. Ogródek jest zabudowany i intymny gdzie czujemy se komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

388 144 zł41 m² 9 404,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane w zabytkowej fabryce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 750 zł46 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Drewnowskiej, mieszące się w apartamentowcu D77. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

399 000 zł41 m² 9 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 200 000 zł121 m² 9 886,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 121,38m2 składa się : poziom 1 - salon z aneksem kuchenny - sypialnia 1 - sypialnia 2 - łazienka - hol poziom 2 - sypialnia 3 - sypialnia 4 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

399 250 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe - w pełni umeblowane kompaktowe 2 pokoje - w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja - nie wymaga żadnych dalszych nakładów! Zadzwoń i umów się na oglądanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 600 zł46 m² 56,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowy apartament o powierzchni 46,21 m przy ul. Drewnowskiej. W skład dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

499 900 zł57 m² 8 702,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Piękny dwupokojowy apartament wykończony pod klucz w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twój od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

518 700 zł41 m² 12 651,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu wykończone mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze w nowoczesnym 4 piętrowym apartamentowcu na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Złotno,Łódź

649 000 zł81 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych nieruchomości na Osiedlu "apartamenty Podchorążych 100" w Łodzi na Złotnie! Te niezwykłe mieszkania z ogródkiem to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz przestronna kawalerka o pow. ok. 37 m 2 z antresolą ok. 15 m 2 usytuowana na 2 piętrze pofabrycznego budynku na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

3 500 zł66 m² 52,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić stylowe mieszkanie na wynajem w centrum Łodzi. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

925 000 zł99 m² 9 353,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Lokal idealny na kancelarię, biuro lub dwa przestronne mieszkania w sercu Łodzi! Świeżo wyremontowanego lokalu przy ul. Nawrot - idealnego zarówno do zamieszkania, jak i na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

261 000 zł25 m² 10 283,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Nowoczesny projekt mieszkaniowy realizowany w dzielnicy Polesie, nieopodal największego zieleńca w Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Stare Polesie,Łódź

651 840 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w centrum Łodzi to idealne połączenie nowoczesności, komfortu oraz prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie łączy w sobie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jagodnica-Złotno,Łódź

696 000 zł61 m² 11 449,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3 pokoje, 2 tarasy i styl, który robi wrażenie! Masz dość mieszkań, które wyglądają jak z lat 90., a jedyny luksus to panelowe ściany i linoleum w kuchni? Czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

399 000 zł36 m² 11 034,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy mieszkanie w kompleksie Tuwima Apartments ul. Tuwima 88 na terenie Nowego Centrum Łodzi. Mieszkanie: * metraż 36,16 * na 1 piętrze * stan deweloperski * ogrzewanie miejskie * świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

1 950 zł38 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down "kawalerka typu studio W doskonałej lokalizacji W centrum" Nowa inwestycja "apartamenty Prestige" ul. Pomorska wynajem: 1.950 zł ŁĄCZNIE OPŁATY MIESIĘCZNIE:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Górna,Łódź

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

474 030 zł51 m² 9 340,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

925 000 zł99 m² 9 353,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem w sercu Łodzi! Świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Nawrot - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Śródmieścia. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

505 000 zł52 m² 10 013,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania gotowego do własnej aranżacji, na spokojnym osiedlu, z miejscem parkingowym i dobrą komunikacją? Sprawdź tę ofertę przy ul. Widzewskiej 73 w Łodzi dzielnica Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

409 848 zł34 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 33,90 mkw w Białej Kamienicy- wyjątkowym projekcie Firmy Yuniversal Development zlokalizowanym w samym sercu Łodzi przy zbiegu ulic Więckowskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

619 000 zł68 m² 9 170,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wykończone mieszkanie pod klucz w inwestycji oddanej w 2020 roku 67,5 m2parter z ogródkiem Ogródek 5 m23 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, dodatkowe pomieszczenie ( spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

423 894 zł45 m² 9 403,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja: tniemy ceny W czerwcu! Rabat 30 tys. zł na wszystkie mieszkania. * promocja przy podpisaniu umowy deweloperskiej do 30.06.2025. Obligatoryjny zakup komórki lokatorskiej. Podana cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czechosłowacka

Widzew,Łódź

399 000 zł51 m² 7 854,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralny Apartament położony w cichej części dzielnicy Widzew, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, z widokiem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 799 zł27 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo urządzoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,87 mkw., zlokalizowaną przy ul. Piotrkowskiej 252/256. Znajduje się ona na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Karolew,Łódź

509 000 zł48 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferujemy do sprzedania umeblowane , rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe , z aneksem kuchennym , przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

380 000 zł37 m² 10 382,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, przedstawiam pełen możliwości lokal w metrażu 36,6 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze nowopowstałego budynku na osiedlu Neo Teo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lublinek,Łódź

545 000 zł60 m² 9 062,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,77 m wraz z komórką lokatorską o powierzchni 4,37m w inwestycji "nowe Polesie I".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 799 zł27 m² 67,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo urządzoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,73 mkw., zlokalizowaną przy ul. Piotrkowskiej 252/256. Znajduje się ona na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Listopadowa

Stoki,Łódź

699 000 zł63 m² 11 049,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zielone i ciche osiedle Stoki, niedaleko centrum - oferuję do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny apartament z: - dwoma sypialniami, - dużym balkonem - pomieszczeniem gospodarczym, - naziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

378 000 zł25 m² 15 053,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesna, dwupokojowa kawalerka w eleganckiej całościowo zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Fabrycznej 7 na łódzkim Starym Widzewie. Mieszkanie po generalnym remoncie, częściowo.