dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Śródmieście-Wschód,Łódź

365 000 zł34 m² 10 882,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, 0% pcc Harmonogram 20% / 80% Prężnie rozwijająca się dzielnica idealna zarówno: - dla inwestorów, jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

550 000 zł40 m² 13 647,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość: dwupokojowy apartament z tarasem, wykończony "pod klucz" na prestiżowym osiedlu Maestria Park. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2019r. zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

600 000 zł47 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,93 mkw, przy ulicy Drewnowskiej 77, tuż obok łódzkiej Manufaktury. Inwestycja "drewnowska 77", która znana jest również pod nazwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dlaczego fasola z żółtym krawatem? Ktoś zapyta: dlaczego akurat fasola? I czemu ten krawat miał być żółty? Otóż pewnego wieczoru, gdy na zachodzie Łodzi słońce gasło za dachami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

529 000 zł57 m² 9 206,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja| 2 pokoje| apartament| garderoba | centrum | Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe o pow. ok. 41 m 2 , położone na 1 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Strefa progress - nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat historycznej Piotrkowskiej z nowoczesnym stylem życia. Strefa progress to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

1 035 000 zł69 m² 14 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w trakcie wykańczania. Uchylając rąbek tajemnicy publikuję jedno zdjęcie z realizacji, drzwi wewnętrzne, bezprzylgowe. Elegancja tkwi w prostocie. Z ogromną radością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowe mieszkanie w Łodzi w dzielnicy Teofilów na ulicy Kaczeńcowej z miejscem parkingowym na nowym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie jest kompleksowo wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z trzema pokojami i tarasem w sercu Księżego Młyna! Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 76 m2 , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

4 000 zł62 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: zamknięte osiedle przy ul. Tylnej | taras | garaż Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. ok. 62 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milionowa

Stary Widzew,Łódź

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości w nowej inwestycji zlokalizowanej w Centrum Łodzi. Osiedle Fuzja to połączenie historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do pierwszego zamieszkania | centrum miasta | loft | wyjątkowy styl Do wynajęcia wyjątkowy apartament w unikalnej inwestycji, do pierwszego zamieszkania o pow. 40 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Loft z duszą w sercu Łodzi - 2 poziomy i całkowity klimat industrialny! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany przy ul. Tymienieckiego - w ikonicznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cedry

Polesie,Łódź

479 000 zł38 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament na ostatnim 5 piętrze o powierzchni 38m z Balkonem , zlokalizowane w apartamentowcu na ul. Cedry 6 w dzielnicy Łódź-Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świąteczna

Polesie,Łódź

555 000 zł40 m² 13 799,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

1 139 000 zł92 m² 12 415,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja podczas tegorocznych targów w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budy

Widzew,Łódź

1 089 000 zł86 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na Wzniesieniach Łódzkich, w północno-wschodniej części miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

599 000 zł58 m² 10 311,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 58,09 m , zlokalizowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu na Łódzkim Widzewie w otoczeniu zieleni i spokoju. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Widzew,Łódź

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, w nowym budynku w inwestycji boho, o powierzchni 75,8 m . Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

1 699 000 zł124 m² 13 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament z charakterem domu o powierzchni 124 m , z dwoma tarasami (32 m i 13 m ) oraz prywatnym ogrodem o powierzchni 112 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | kilińskiego | centrum miasta Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 30 m 2 , położone na pierwszym piętrze budynku w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

529 000 zł47 m² 11 167,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słuchaj. Jeśli szukasz miejsca, które nie wygląda jak kopiuj - wklej z katalogu, tylko ma charakter, luz i taras większy niż kawalerka Twojego ziomka to siadaj, bo mam dla Ciebie złoto. 47,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Julianów,Łódź

690 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 57,50m2 składa się: - salon (18,31m2) + taras (6,74m2) - sypialnia (10,61m2) - kuchnia (9,61m2) - łazienka (6,32m2) - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Śródmiejska Dzielnica Mieszkaniowa,Łódź

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie blisko Politechniki Łódzkiej na ul.Wróblewskiego 21 - nowy blok oddany w 2023.Mieszkanie jest na pierwszym piętrze o pow.59m2 ,trzy osobne pokoje i salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Złotno,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni ponad 57m2, położonego na łódzkim Teofilowie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wacława

Zarzew,Łódź

585 000 zł59 m² 9 841,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m , zlokalizowanego na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Villa Verde w sercu dzielnicy Zarzew. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc! Pewna i bezpieczna inwestycja Często wybierana jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

3 000 zł56 m² 53,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | widok na tereny zielone | Do wynajęcia nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie, do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 56 m 2 , położone na wysokim parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie składa sie z trzech pokoi - salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biegunowa

Zdrowie,Łódź

660 000 zł53 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3